Stáž a kurz copywritingu

Nevíte, jak proniknout do světa copywritingu? ŽijÚspěšně.cz nabízí tříměsíční bezplatnou stáž či kurz v oblasti moderního copywritingu. Pokud máte dobrý písemný projev a rádi píšete, tak je stáž přímo pro vás. Naučíte se železná pravidla copywritingu, získáte praxi i zpětnou vazbu. Na konci stáže budete mít reference i články na několika webech. Vhodné především pro začínající nebo středně pokročilé copywritery, kteří hledají vstupní bránu do světa psaní pro svět internetu.

Know-how

Získáte příležitost psát v nejrozšířenějším redakčním systému. Ke všemu dostanete poctivý feedback.

Reference

Každý copywriter potřebuje reference a online články, které může ukázat svým potencionálním klientům.

SEO Copywriting

Naučíte se pokročilé techniky velmi žádané disciplíny propojující optimalizaci textů pro vyhledávače i samotné čtenáře.

Znalosti marketingu a SEo

V moderním copywritingu potřebujete přesah do SEO a marketingu, abyste mohli tvořit kvalitní texty se všemi náležitostmi.

Placená spolupráce

Pokud stáž úspěšně absolvujete, tak získáte nabídku na několik placených spoluprací dlouhodobějšího charakteru.

Zasílání materiálů

Na email získáte ty nejzajímavější články a podklady s největším dopadem pro copywriting v současnosti.

Časté otázky ke kurzu, stáži

Od roku 2018 stáž či kurz započalo přes 120 začínajících i zkušenějších copywriterů a pisálků. Zhruba 60 celý program dokončilo. Z toho s mnohými nadále spolupracujeme nebo udržujeme kontakt 🙂

Jedná se o online stáž z domova. Redakční systém a podrobné návody Vás povedou krok po kroku. Emaily a podklady budou zasílány pravidelně společně s feedbacky, které mají důležitou úlohu pro průběžné zdokonalení.

Důležité je si najít na stáž jasné místo ve svém diáři. Pokud budete stáži dávat 10 hodin týdně, tak ji absolvujete dříve než za tři měsíce. Pokud budete některé týdny vynechávat a jinak stáži dávat 5 hodin, tak se stáž protáhne.

Záleží na tempu každého účastníka, ale doporučená časová dotace je 5-10 hodin týdně.