Stáž a kurz copywritingu

Nevíte, jak proniknout do světa copywritingu? ŽijÚspěšně.cz nabízí tříměsíční bezplatnou stáž či kurz v oblasti moderního copywritingu a psaní. Pokud máte alespoň středně dobrý písemný projev a rádi píšete, tak je stáž přímo pro vás. Prohlédněte si reference níže, kde se můžete dočíst přímo od absolventů, že tato stáž či kurz copywritingu jim dala více než drahá školení. Je potřeba jen chtít. Kurz se soustředí především na psaní článků, nikoliv tedy na komerční copywriting a vymýšlení sloganů. Jedná se především o vhodnou formu pro lidi, kteří mají minimální nebo střední zkušenosti se psaním pro svět internetu.

copywriting kurz

Know-how

Získáte příležitost psát v nejrozšířenějším redakčním systému. Ke všemu dostanete poctivý feedback.

Reference

Každý copywriter potřebuje reference a online články, které může ukázat svým potencionálním klientům.

SEO Copywriting

Naučíte se pokročilé techniky velmi žádané disciplíny propojující optimalizaci textů pro vyhledávače i samotné čtenáře.

Znalosti marketingu a SEo

V moderním copywritingu potřebujete přesah do SEO a marketingu, abyste mohli tvořit kvalitní texty se všemi náležitostmi.

Placená spolupráce

Pokud stáž úspěšně absolvujete, tak získáte nabídku na několik placených spoluprací dlouhodobějšího charakteru.

Zasílání materiálů

Na email získáte ty nejzajímavější články a podklady s největším dopadem pro copywriting v současnosti.

Reference

Časté otázky ke kurzu, stáži

Od roku 2018 stáž či kurz započalo přes 190 začínajících i zkušenějších copywriterů a pisálků. Zhruba 80 celý program dokončilo. Z toho s mnohými nadále spolupracujeme nebo udržujeme kontakt. Zajímá nás, jak jim stáž pomohla a kam se díky ní posunuli. Tato stáž, školení či kurz copywritingu slouží především jako odrazový můstek pro lidi, kteří mají chuť a čas psát.

Jedná se o online stáž z domova, kdy je důležitá vaše chuť a vytrvalost. Redakční systém a podrobné návody Vás povedou krok po kroku. Emaily a podklady budou zasílány pravidelně společně s feedbacky, které mají důležitou úlohu pro průběžné zdokonalení. Stáž není vhodná pro někoho, kdo se chce za hodinu dozvědět vše o copywritingu formou videa. Copywriting a psaní pro internetové publikum je řemeslo a jako každé řemeslo se zdokonalíte pouze cvičením a cílenou zpětnou vazbou. Jedná se tedy o korespondenční kurz copywritingu.

Důležité je si najít na stáž jasné místo ve svém diáři. Pokud budete stáži dávat 10 hodin týdně, tak ji absolvujete dříve než za tři měsíce. Pokud budete některé týdny vynechávat a jinak stáži dávat 5 hodin, tak se stáž protáhne.

Záleží na tempu každého účastníka, ale doporučená časová dotace je 4-8 hodin týdně. 

Co se v kurzu copywritingu naučíte?

Naučíte se železná pravidla copywritingu, získáte praxi i zpětnou vazbu. Na konci stáže budete mít reference i články na několika populárních webech. Kurz či stáž copywritingu a moderního psaní je určena především pro začínající nebo středně pokročilé pisálky a copywritery, kteří hledají vstupní bránu do světa online marketingu a psaní pro svět internetu. Stáž je zdarma, takže vás v úvodu stojí pouze váš čas a úsilí. Jedná se o korespondenční kurz copywritingu, takže zpětnou vazbu budete dostávat ve formě strukturovaných emailů. V pozdější fázi stáže si můžete psaním přivydělávat, fungovat brigádně nebo si dokonce i regulérně vydělávat psaním vyšší tisíce korun měsíčně. Články a recenze patří k základním pilířům copywritingu. Touto disciplínou si prošli téměř všichni. Tato stáž vás může vystřelit a nasměrovat k žurnalistice i textování webů. Záleží jen na vás.

copywriting kurz

  Zdroje ke kurzu copywritingu

  Ze začátku je vždy důležité dostat pod kůži formální stránku psaní a práci s redakčním systémem. Především formální základy copywritingu a strukturace textu je popsána v následujících čtyřech zdrojích. Pokud máte již načtené nějaké materiály, tak je ideální čas se přihlásit na stáž a dostat ke svým textům zpětnou vazbu.

  copywriting kurz
  Žij úspěšně nové logo

  Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

  Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz