Stáž a kurz copywritingu

Nevíte, jak proniknout do světa copywritingu? ŽijÚspěšně.cz nabízí tříměsíční bezplatnou stáž či kurz v oblasti moderního copywritingu a psaní. Pokud máte alespoň středně dobrý písemný projev a rádi píšete, tak je stáž přímo pro vás. Naučíte se železná pravidla copywritingu, získáte praxi i zpětnou vazbu. Na konci stáže budete mít reference i články na několika populárních webech. Kurz či stáž copywritingu a moderního psaní je určena především pro začínající nebo středně pokročilé copywritery, kteří hledají vstupní bránu do světa online marketingu a psaní pro svět internetu.

Know-how

Získáte příležitost psát v nejrozšířenějším redakčním systému. Ke všemu dostanete poctivý feedback.

Reference

Každý copywriter potřebuje reference a online články, které může ukázat svým potencionálním klientům.

SEO Copywriting

Naučíte se pokročilé techniky velmi žádané disciplíny propojující optimalizaci textů pro vyhledávače i samotné čtenáře.

Znalosti marketingu a SEo

V moderním copywritingu potřebujete přesah do SEO a marketingu, abyste mohli tvořit kvalitní texty se všemi náležitostmi.

Placená spolupráce

Pokud stáž úspěšně absolvujete, tak získáte nabídku na několik placených spoluprací dlouhodobějšího charakteru.

Zasílání materiálů

Na email získáte ty nejzajímavější články a podklady s největším dopadem pro copywriting v současnosti.

Časté otázky ke kurzu, stáži

Od roku 2018 stáž či kurz započalo přes 180 začínajících i zkušenějších copywriterů a pisálků. Zhruba 70 celý program dokončilo. Z toho s mnohými nadále spolupracujeme nebo udržujeme kontakt. Zajímá nás, jak jim stáž pomohla a kam se díky ní posunuli.

Jedná se o online stáž z domova, kdy je důležitá vaše chuť a vytrvalost. Redakční systém a podrobné návody Vás povedou krok po kroku. Emaily a podklady budou zasílány pravidelně společně s feedbacky, které mají důležitou úlohu pro průběžné zdokonalení. Stáž není vhodná pro někoho, kdo se chce za hodinu dozvědět vše o copywritingu formou videa. Copywriting a psaní pro internetové publikum je řemeslo a jako každé řemeslo se zdokonalíte pouze cvičením a cílenou zpětnou vazbou.

Důležité je si najít na stáž jasné místo ve svém diáři. Pokud budete stáži dávat 10 hodin týdně, tak ji absolvujete dříve než za tři měsíce. Pokud budete některé týdny vynechávat a jinak stáži dávat 5 hodin, tak se stáž protáhne.

Záleží na tempu každého účastníka, ale doporučená časová dotace je 4-8 hodin týdně.