Všichni lidé potřebují inspiraci, kterou nejlépe dokáží načerpat od druhých. Když dokázal uspět ten či onen, tak proč bych nemohl uspět já. Velkou inspirací a motivací je také přístup, který většinou v těchto rozhovorech osoby sdílí. Kolik hodin denně pracovat? Kdy jít za svým snem a kdy obrátit již kormidlo. 

Ivo Toman

Ivo Toman se stal ikonou v oblasti osobního rozvoje, koučování a mentoringu. Co by radil svému mladšímu já a co by dnes udělal jinak?

Elizabeth Lore

Jak se stát úspěšnou blogerkou? Jaké jsou klíčové aspekty pro úspěšného blogera a influencera na sociálních sítích?

Eva Řeháková

Eva cestovala a pracovala jako freelancer. V té době objevila kouzlo investic a rozhodla se rozjet projekt soustředící se na ženy investorky.

Hanka Kynychová

Hanka Kynychová je ikonou v oboru fitness, cvičení a zdravé stravy. Jaký má recept na úspěch, dobrou náladu a skvělou postavu?

Iveta Marfláková

Přečtěte si rozhovor s Ivetou Marflákovou o životní cestě, která vedla ke skvělé postavě, spokojenému a zdravému životnímu stylu.

Nikol Prokešová

Pokud člověk chce, tak lze úspěšně propojit rodinu, práci i kariérní rozvoj. Zkrátka Nikol ráda hledá řešení místo problémů.

Markéta Pekarová

Myslí si Markéta, že lze skloubit rodinný a náročný pracovní život? Přečtěte si rozhovor trochu „na tělo“ a dozvíte se více.

Kamila Dubinová

Kamila věří, že myšlením lze výrazně ovlivnit podobu našeho života. Jak myslet pozitivně a vytrvat až do vytouženého cíle.

Klára Kloudová

Klára Kloudová v rozhovoru popisuje mýty o tantrických masážích a hovoří o popularizaci i trendech oboru tantry.

Petr Plecháč

Rozhovor o obchodování, investicích a současných možnostech trhu. Proč Petr oceňuje zaměstnání, ale už by se tam nevrátil?

Zdeněk Steiner

Zdeněk Steiner je podnikatel a majitel společnosti Eurostock a dále také spolumajitelem digitální reklamní agentury Steiner Media

Ver.Starostová

Jaké jsou klíčové aspekty při vedení větších týmů lidí? Co za kniha Veronika ráda čte a jaké má každodenní návyky a rituály?

Pavel Šíma

Pavel Šíma je úspěšný startupista a zapsal do povědomí nejen marketérů svým podcastem DEMARKETING. 

Jiří Hanousek

Jiří Hanousek je úspěšný realitní makléř, který se snaží inovovat trh díky video obsahu a práci se sociálními sítěmi a propagací.

Radka Loja

Radka je lektorka a koučka, autorka knihy Emoce pod kontrolou a knihy Jak získat úspěch, klid a vyrovnanost v hektické současnosti.

Gabriela Jiráčková

Image Barbie a ambice stát se světovou zpěvačkou. Jak pracuje Gabriela Jiráčková na svých snech a jak vypadá její běžný den.

Veronika Stupková

Veronika vystudovala práva i medicínu. Na Instagramu prorazila tak, že by se jím mohla nyní spolehlivě živit. Co Veronika radí?

Martina marková

Martina propadla fitness, cvičení a zdravému životnímu stylu. V článku se také dozvíte tipy k Instagramu nebo budování značky.

Monika Melicharová

Monika rozjela již při studiích firmu zabývající se úklidem. Jaké nástrahy za 12 let ve vedení zažila a co by nyní radila?

Veronika Bartušová

Veronika Bartušová se věnuje podnikání, investování a v neposlední řadě také osobnímu rozvoji, který ji k tomu všemu vlastně dovedl.

Kristýna Kohoutová

Kristýna se po hlavě vrhla do copywritingu a také baví na svém Instagramu početnou fanouškovskou základnu neotřelými vtipy.

Lucazz

Lucazz se dlouhodobě úspěšným sázkařem, který se tímto businessem dobře živí a vytvořil si vlastní rozsáhlou komunitu, které dodává tipy.

Aneta Hertlová

Aneta Hertlová uspěla v USA na poli realit aniž by měla větší zkušenosti s tuzemskou realitní scénou. V rozhovoru popisuje specifika trhu v USA.

Erika Fučková

Erika se ve velmi mladém věku začala zabývat online podnikáním a rozvojem osobnosti. Přečtěte si tento inspirativní rozhovor.

Jakub Pánek

Jakub Pánek objevil díky svému podnikání kouzlo pasivního příjmu. Nyní se snaží své zkušenosti předávat také ostatním.

J. Pokora

Jak překonat koktání? A jak je možné se na volné noze živit jako investor. To vše v rozhovoru s Jindřichem Pokorou,

Ondřej Kavalír

Vynucený odchod z armády, začátky podnikání i naprosté vyhoření. To vše naleznete v rozhovoru s Ondřejem Kavalírem.

Pavla Temrová

Pavla Temrová se zabývá prodejem a investováním do realit. O investičních nemovitostech a výběru napsala knihu.

Petra Pavienská

Petra Pavienská dlouhodobě propaguje zdravý životní styl a stravu. V tomto oboru poskytuje konzultace a tvoří videokurzy.

Jaroslav Dvořák

Rozhovor o vystoupení z komfortní zóny. Proč je klíčová vytrvalost a disciplína? Jak může pomoci efektivitě brzké vstávání?

Claudia Paldusová

Claudia umí prodávat po telefonu. Postupně se propracovala k vlastní úspěšné firmě, která se zabývá navoláváním schůzek. 

Michaela Dudová

Michaela v rozhovoru poradí, jak naplno propojit moderní podnikání a cestování. Investice do cestování je investice do sebe.

Kristýna Málková

Kristýna Málková je mladá slečna, která si vytyčila své cíle a vizi a jde si za nimi. Jak začít podnikat online od začátku krok za krokem.

Jan Štrbáň

Honza Štrbáň úspěšně podniká jako social media manager pro zajímavé značky. Založil také festival zmrzliny Prague Ice Cream Festival.

Jan Valečka

Jan žije svůj sen. Snaží se propojovat cestování a fotografování. K tomu všemu se snaží obojím dvojím i dobře uživit.

Jana Šimková

Jana Šimková je duší digitální nomádkou. Přečtěte si rozhovor, v kterém popisuje svoji cestu ke svobodě a svobodnému podnikání.

Hana Volfová

Hana Volfová je koučka a mentorka žen. Rozhovor je o tom, jak se Hanka ke koučování dostala a jaká byla její cesta.

Pavel Malý

30 let v basketbalu, 20 let v týmu dospělých, kapitán chomutovských Levhartů Pavel Malý věnuje sportu své srdce i nadšení.

Patrik Duda

Jak vypadá revoluce v sexuálních službách 21. století? To se dozvíte v rozhovoru s podnikatelem Patrikem Dudou.

Aneta Birnerová

Aneta Birnerová se věnuje UX writingu, o kterém sama říká, že se jedná o velmi mladý obor, jenž se teprve dostává na výsluní. Jak

Hana Rakovičová

Jaké denní návyky a rituály pomáhají Haně Rakovičové s efektivitou a proč je tak důležitý důsledný time management?

Michaela Karásková

Michaela Karásková se ve velmi mladém věku začala zajímat o správné investování a také smysluplný osobní rozvoj.

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz