Smysluplné motivační rozhovory

Přečtěte si zajímavé a smysluplné motivační rozhovory s osobnostmi z různých oborů. Můžete se dozvědět, jak telefonicky oslovit klienty, jak strategicky sázet online nebo jak se prosadit na sociálních sítích.

Proč jsou motivační rozhovory skvělé?

Všichni lidé potřebují inspiraci, kterou nejlépe dokáží načerpat od druhých. Když dokázal uspět ten či onen, tak proč bych nemohl uspět já. Velkou inspirací a motivací je také přístup, který většinou v těchto rozhovorech osoby sdílí. Kolik hodin denně pracovat? Kdy jít za svým snem a kdy obrátit již kormidlo. 

Erika Fučková

Erika se ve velmi mladém věku začala zabývat online podnikáním a rozvojem osobnosti. Přečtěte si tento inspirativní rozhovor.

Lucazz

Lucazz se dlouhodobě úspěšným sázkařem, který se tímto businessem dobře živí a vytvořil si vlastní rozsáhlou komunitu, které dodává tipy.

Aneta Hertlová

Aneta Hertlová uspěla v USA na poli realit aniž by měla větší zkušenosti s tuzemskou realitní scénou. V rozhovoru popisuje specifika trhu v USA.

Claudia Paldusová

Claudia umí prodávat po telefonu. Postupně se propracovala k vlastní úspěšné firmě, která se zabývá navoláváním schůzek. 

Michaela Dudová

Michaela v rozhovoru poradí, jak naplno propojit moderní podnikání a cestování. Investice do cestování je investice do sebe.

Kristýna Málková

Kristýna Málková je mladá slečna, která si vytyčila své cíle a vizi a jde si za nimi. Jak začít podnikat online od začátku krok za krokem.

Hana Volfová

Hana Volfová je koučka a mentorka žen. Rozhovor je o tom, jak se Hanka ke koučování dostala a jaká byla její cesta.

Pavel Malý

30 let v basketbalu, 20 let v týmu dospělých, kapitán chomutovských Levhartů Pavel Malý věnuje sportu své srdce i nadšení.

Patrik Duda

Jak vypadá revoluce v sexuálních službách 21. století? To se dozvíte v rozhovoru s podnikatelem Patrikem Dudou.

Elizabeth Lore

Jak se stát úspěšnou blogerkou? Jaké jsou klíčové aspekty pro úspěšného blogera a influencera na sociálních sítích?

Ver.Starostová

Jaké jsou klíčové aspekty při vedení větších týmů lidí? Co za kniha Veronika ráda čte a jaké má každodenní návyky a rituály?

Jaroslav Dvořák

Rozhovor o vystoupení z komfortní zóny. Proč je klíčová vytrvalost a disciplína? Jak může pomoci efektivitě brzké vstávání?