Smysluplné motivační rozhovory

Přečtěte si zajímavé a smysluplné motivační rozhovory s osobnostmi z různých oborů. Můžete se dozvědět, jak telefonicky oslovit klienty, jak strategicky sázet online nebo jak se prosadit na sociálních sítích.

Proč jsou motivační rozhovory skvělé?

Všichni lidé potřebují inspiraci, kterou nejlépe dokáží načerpat od druhých. Když dokázal uspět ten či onen, tak proč bych nemohl uspět já. Velkou inspirací a motivací je také přístup, který většinou v těchto rozhovorech osoby sdílí. Kolik hodin denně pracovat? Kdy jít za svým snem a kdy obrátit již kormidlo. 

Ivo Toman

Ivo Toman se stal ikonou v oblasti osobního rozvoje, koučování a mentoringu. Co by radil svému mladšímu já a co by dnes udělal jinak?

Elizabeth Lore

Jak se stát úspěšnou blogerkou? Jaké jsou klíčové aspekty pro úspěšného blogera a influencera na sociálních sítích?

Eva Řeháková

Eva cestovala a pracovala jako freelancer. V té době objevila kouzlo investic a rozhodla se rozjet projekt soustředící se na ženy investorky.

Petr Plecháč

Rozhovor o obchodování, investicích a současných možnostech trhu. Proč Petr oceňuje zaměstnání, ale už by se tam nevrátil?

Zdeněk Steiner

Zdeněk Steiner je podnikatel a majitel společnosti Eurostock a dále také spolumajitelem digitální reklamní agentury Steiner Media

Ver.Starostová

Jaké jsou klíčové aspekty při vedení větších týmů lidí? Co za kniha Veronika ráda čte a jaké má každodenní návyky a rituály?

Monika Melicharová

Monika rozjela již při studiích firmu zabývající se úklidem. Jaké nástrahy za 12 let ve vedení zažila a co by nyní radila?

Veronika Stupková

Veronika vystudovala práva i medicínu. Na Instagramu prorazila tak, že by se jím mohla nyní spolehlivě živit. Co Veronika radí?

Veronika Bartušová

Veronika Bartušová se věnuje podnikání, investování a v neposlední řadě také osobnímu rozvoji, který ji k tomu všemu vlastně dovedl.

Markéta Pekarová

Myslí si Markéta, že lze skloubit rodinný a náročný pracovní život? Přečtěte si rozhovor trochu „na tělo“ a dozvíte se více.

Kamila Dubinová

Kamila věří, že myšlením lze výrazně ovlivnit podobu našeho života. Jak myslet pozitivně a vytrvat až do vytouženého cíle.

Jaroslav Dvořák

Rozhovor o vystoupení z komfortní zóny. Proč je klíčová vytrvalost a disciplína? Jak může pomoci efektivitě brzké vstávání?

Lucazz

Lucazz se dlouhodobě úspěšným sázkařem, který se tímto businessem dobře živí a vytvořil si vlastní rozsáhlou komunitu, které dodává tipy.

Aneta Hertlová

Aneta Hertlová uspěla v USA na poli realit aniž by měla větší zkušenosti s tuzemskou realitní scénou. V rozhovoru popisuje specifika trhu v USA.

Erika Fučková

Erika se ve velmi mladém věku začala zabývat online podnikáním a rozvojem osobnosti. Přečtěte si tento inspirativní rozhovor.

Aneta Birnerová

Aneta Birnerová se věnuje UX writingu, o kterém sama říká, že se jedná o velmi mladý obor, jenž se teprve dostává na výsluní. Jak

Hana Rakovičová

Jaké denní návyky a rituály pomáhají Haně Rakovičové s efektivitou a proč je tak důležitý důsledný time management?

Michaela Karásková

Michaela Karásková se ve velmi mladém věku začala zajímat o správné investování a také smysluplný osobní rozvoj.

Claudia Paldusová

Claudia umí prodávat po telefonu. Postupně se propracovala k vlastní úspěšné firmě, která se zabývá navoláváním schůzek. 

Michaela Dudová

Michaela v rozhovoru poradí, jak naplno propojit moderní podnikání a cestování. Investice do cestování je investice do sebe.

Kristýna Málková

Kristýna Málková je mladá slečna, která si vytyčila své cíle a vizi a jde si za nimi. Jak začít podnikat online od začátku krok za krokem.

Jan Štrbáň

Honza Štrbáň úspěšně podniká jako social media manager pro zajímavé značky. Založil také festival zmrzliny Prague Ice Cream Festival.

Jan Valečka

Jan žije svůj sen. Snaží se propojovat cestování a fotografování. K tomu všemu se snaží obojím dvojím i dobře uživit.

Jana Šimková

Jana Šimková je duší digitální nomádkou. Přečtěte si rozhovor, v kterém popisuje svoji cestu ke svobodě a svobodnému podnikání.

Hana Volfová

Hana Volfová je koučka a mentorka žen. Rozhovor je o tom, jak se Hanka ke koučování dostala a jaká byla její cesta.

Pavel Malý

30 let v basketbalu, 20 let v týmu dospělých, kapitán chomutovských Levhartů Pavel Malý věnuje sportu své srdce i nadšení.

Patrik Duda

Jak vypadá revoluce v sexuálních službách 21. století? To se dozvíte v rozhovoru s podnikatelem Patrikem Dudou.