Recenze, hodnocení a srovnání zajímavých produktů

Zajímáte se o top internetové a finanční produkty? Podívejte se na naše hodnocení a krátké recenze. V tomto výčtu naleznete ty nejzajímavější produkty a služby současnosti. Dozvíte se, jestli je pro Vás daný produkt vhodný a jaké má výhody jeho používání.

XTB

XTB platforma pro investování do akcií, ETF i pro trading, kde jsou velmi nízké poplatky, široký výběr aktiv a dobrá zákaznická podpora.

Duolingo

Duolingo je světově nejrozšířenější aplikací k učení angličtiny i jiných cizích jazyků díky skládání slov a jejich přehrávání.

Mindflow

Přírodní doplněk podporující lepší soustředění, paměť a koncentraci. Vhodný pro hlubokou práci, nakopnutí či soustředěné učení.

Zonky

Zonky jsou největší nebankovní společností  v České republice poskytující p2p půjčky a možnost investice do p2p.

Elite date

Elite Date patří mezi nejznámější české seznamky, kde hledají muži a ženy především vážnější vztah a porozumění.

twisto

Twisto umožňuje snazší platby na internetu, cashback z nákupů, rozdělení plateb i odložené placení za služby a produkty.

Revolut

Revolut je přelomovým fintech projektem, který umožňuje zajímavé operace s financemi, výhodné směnné kurzy a je vhodný pro cestovatele.

etoro

Investiční platforma eToro patří k nejoblíbenějším na světě a nabízí více než 1000 investičních aktiv pro tisíce registrovaných uživatelů.

NordVPN

NordVPN je nejúspěšnější VPN službou na světě, která zajišťuje anonymitu a bezpečnost pro své uživatele a klienty.

Netflix

Netflix je dle odborníků i sledovanosti jedničkou mezi streamovacími platformami i počty zhlédnutí jednotlivých filmů.

mintos

Mintos je největší investiční platformou s p2p půjčkami s průměrným výnosem 11 % v Evropě. Spolupracuje s 60 nebankovními společnostmi.

Badoo

Badoo patří mezi světově nejoblíbenější moderní seznamky, kde je možné navázat flirt i vážný vztah během několika minut.

Portu

Portu je robo advisor, kam vložíte své peníze a zvolíte si jeden z 10 profilů investičního rizika. Následně již Portu investuje za Vás.

Silverum

Silverum je uznávanou a velmi výhodnou platformou pro investování do drahých kovů, zlatých a stříbrných mincí i slitků.

AliExpress

AliExpress je nejznámější e-commerce projektem z Číny, který zprostředkovává obchodníkům z Asie klienty z celého světa.

Plus500

Plus500 je podobně jako eToro rozšířeným brokerem a investiční platformou, kde lze investovat do různých komodit, akcií či kryptoměn.

Skrill

Skrill je online peněženkou, která umožňuje okamžité převody peněz, platbu v eshopech, převody i investice do kryptoměn.

Bondster

Bondster je českou investiční platformou do p2p půjček s průměrným výnosem okolo 7,5 % ročně v CZK a 12 % v EUR.

Trading 212

Trading 212 je broker a investiční platforma s nízkými poplatky, vysokou nabídkou akciových titulů a přívětivým rozhraním.

V dnešní době je mnoho zajímavých technologických společností, které poskytují úžasné služby. Problém pro uživatele je, že těchto služeb je tak velké množství, že se má problém na tomto trhu zorientovat. Přečtěte si zajímavé a poučné recenze i reálná hodnocení o Netflixu, Zonky nebo Revolutu. Pokud Vás zajímá něco více o internetu a jeho příležitostech, tak si určitě přečtěte náš článek o tom, jaké jsou možnosti výdělku na internetu.