Recenze, hodnocení a srovnání zajímavých produktů

Zajímáte se o top internetové a finanční produkty? Podívejte se na naše hodnocení a krátké recenze. V tomto výčtu naleznete ty nejzajímavější produkty a služby současnosti. Dozvíte se, jestli je pro Vás daný produkt vhodný a jaké má výhody jeho používání.

Zonky

Zonky jsou největší nebankovní společností  v České republice poskytující p2p půjčky a možnost investice do p2p.

mintos

Mintos je největší investiční platformou s p2p půjčkami s průměrným výnosem 11 % v Evropě. Spolupracuje s 60 nebankovními společnostmi.

twisto

Twisto umožňuje snazší platby na internetu, cashback z nákupů, rozdělení plateb i odložené placení za služby a produkty.

Revolut

Revolut je přelomovým fintech projektem, který umožňuje zajímavé operace s financemi, výhodné směnné kurzy a je vhodný pro cestovatele.

etoro

Investiční platforma eToro patří k nejoblíbenějším na světě a nabízí více než 1000 investičních aktiv pro tisíce registrovaných uživatelů.

NordVPN

NordVPN je nejúspěšnější VPN službou na světě, která zajišťuje anonymitu a bezpečnost pro své uživatele a klienty.

Skrill

Skrill je online peněženkou, která umožňuje okamžité převody peněz, platbu v eshopech, převody i investice do kryptoměn.

Duolingo

Duolingo je světově nejrozšířenější aplikací k učení angličtiny i jiných cizích jazyků díky skládání slov a jejich přehrávání.

Badoo

Badoo patří mezi světově nejoblíbenější moderní seznamky, kde je možné navázat flirt i vážný vztah během několika minut.

Netflix

Netflix je dle odborníků i sledovanosti jedničkou mezi streamovacími platformami i počty zhlédnutí jednotlivých filmů.

Plus500

Plus500 je podobně jako eToro rozšířeným brokerem a investiční platformou, kde lze investovat do různých komodit, akcií či kryptoměn.

Bondster

Bondster je českou investiční platformou do p2p půjček s průměrným výnosem okolo 7,5 % ročně v CZK a 12 % v EUR.