Keto dieta

Keto dieta nebo také ketónová a proteinová dieta je revoluční forma diety, kdy hlavní myšlenka spočívá v omezení příjmu sacharidů. Na této stránce se dozvíte vše o tom, jak začít s keto dietou, jaká jídla jíst a jaké jsou nejlepší programy. 

16 nejlepších keto potravin

Keto dieta není rozhodně nuda. Podívejte se na nejlepší keto potraviny a jídla, která si můžete dopřávat s čistým svědomím.

Začínám s ketodietou

Keto dieta je velmi účinnou technikou hubnutí. Pokud se chcete o ketónové dietě dozvědět více, tak je článek právě pro vás.

15 oblíbených keto jídel

Podívejte se na 15 nejoblíbenějších keto jídel, které si můžete připravit doma. Jaké recepty si v keto dietě připravovat?

Program Ketomix

KetoMix patří mezi nejoblíbenější účinné  kenónové diety na trhu, které vám sestaví jídelníček bez starostí.

Program Chia Shake

Chia Shake nabízí mnoho variant nízkosacharidových potravin ve vysoké kvalitě. Chia Shake vám pomůže nahranit klasické jídlo.

Program Ketofit

Ketofit je českým programem a dietou soustředící se na ženy. Má prokazatelné výsledky a pyšní se přírodními surovinami.

Středomořská dieta + výhody

Středomořská či meditariánská dieta je dlouho známá a s prokazatelnými pozitivními dopady na naše zdraví.

Jak sestavit keto jídelníček?

Nevíte, co jíst při keto dietě celý týden, abyste se nenudili? Podívejte se na náš pestrý a zdravý keto jídelníček na celý týden.

7 tipů na letní salát

Při proteinové dietě (keto dieta) patří saláty k jednomu ze stavebních kamenů zdravého a vyváženého jídelníčku.

Zní to triviálně, ale každodenní pití vody s citrónem ihned ráno má pozitivní vliv na zdraví jedince a podporuje také hubnutí.

Proteinová jídla + zdraví

Jaké má zdravotní výhody, když se snažíme držet proteinovou dietu a vyhýbáme se cukru mimo redukce hmotnosti?

Počítání sacahridů

Pokud chcete být úspěšní a nenabrat váhu zpět po keto dietě, tak si musíte začít umět počítat sacharidy v potravinách.

Ketóza je stav, kdy vaše tělo produkuje vysoké množství ketonů, která vám dodávají energii a vy v této fázi díky tomuto procesu hubnete.

Jak doplnit bílkoviny?

Bílkoviny jsou základním stavebním kamenem našeho těla, které jsou důležité nejen nabírání svalové hmoty, ale i pro správné fungování těla.

Keto dieta pro vegetariány

Při keto dietě lidé často konzumují mnoho masa a živočišných bílkovin. Keto dieta ale může být i bez masa a čistě vegetariánská.

Obsah této stránky vychází ze zkušeností naší redakce a může vám být skvělým průvodcem k načerpání informací spojených s keto dietou a hubnutím obecně. Představuje podrobné články, keto jídelníčky i skvělé keto recepty. Také doporučujeme tři programy, které pracují s proteinovou dietou nejlépe. Můžete vyzkoušet KetoMix, KetoFit nebo program od Chia Shake. Rozhodně ale nezapomínejte, že si nestačí koupit jen hubnoucí program na měsíc a to vás spasí. Nejlepší keto dieta je ta, která je informovaná. Když máte dostatek informací a dokážete se svým tělem lépe pracovat, tak dokážete neuvěřitelně rychle zhubnout, ale váhu si především udržíte. Je třeba se více dozvědět o tom, jak funguje vaše tělo a jak se dá využít znalost fungování sacharidů v těle. K tomu účelu vznikla tato stránka!

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz