nejlepší seznamky | Recenze a srovnání

Seznamky jsou dnes přirozenou součástí seznamování a navazování nových vztahů. V 21. století se stalo online seznamování po internetu naprosto běžnou praxí a u mladé generace to již není bráno jako něco výjimečného. Prohlédněte si seznam a srovnání nejlepších seznamek a zjistěte podle krátkých recenzí, která je pro Vás ta pravá. Seznamky se liší dle zaměření (vážné vztahy, erotické či hledání sexu).

tinder

0
od

Badoo

0
od

Prémiová

0
od

Profil na seznamce

Všechna doporučení pro seznamování online hovoří o tom, že by mělo být na profilu vyplněno dostatek informací. Slouží to nejen k informování protějšku ale také určité první selekci. Navíc profil s dostatkem informací je mnohem více věrohodný pro ostatní uživatele.

Mikrotransakce

Mikrotransakce opanovaly svět velkých seznamek. Připlatit si můžete sa prémiové zobrazení profilu, více možností výběru či zobrazení lidí, kteří Vám dali lajk/posunuli Vás doprava. Pozor, když si koupíte například prémiový profil na týden, tak se Vám automaticky přihlásí jeho obnovení, které musíte ručně odhlásit (Badoo, Tinder).

Fotografie

Fotka je naprosto zásadní součástí profilu a uživatelé, kteří mají špatné či neurčité fotky jsou mnohem méně oblíbení než ostatní. Potvrzuje se, že profesionální fotky upoutají pozornost mnohem lépe. Také se doporučuje spíše méně kvalitních fotek než více náhodných.

nejlepší seznamka

Je dobré vyzkoušet celou paletu seznamek a zjistit, která Vám nejvíce vyhovuje. Vytvoření profilu a nahrání fotek nestojí příliš úsilí. A finance, které vynaložíte na hledání partnera pomocí seznamek jsou daleko nižší než například na nabalování v baru. Dle zaměření poznáte, jestli na seznamce naleznete pouze lidi hledající flirt nebo také vážné vztahy.

Strategie seznamování

Existuje celá řada tipů a rad, jak postupovat na seznamkách a jaké jsou nejlepší strategie seznámení. Pro první kontakt jsou důležité kvalitní fotky a originální „otvíráky“. Vždy je lepší zasílat originální zprávy reagující na profil protějšku oproti uniformním otázkám typu „Jak se máš?“.

Tipy pro navazování kontaktů na seznamkách

Že samochvála smrdí? Ano to platí i na seznamkách. Mnoho uživatelů se shoduje, že přehnaná samochvála a sebestřednost je odradili od jinak atraktivních protějšků.

Zájem je naopak to, co druhé pohlaví ocení. Přehnané vyptávání na nepodstatné věci není žádoucí. Většina lidí také nemá ráda témata týkající se bývalých partnerů nebo finanční situace. Špatné je pokládat mnoho otázek jako u výslechu.

Na seznamkách jsou tisíce lidí a pozitivní odlišnost či originalita může být tou pravou přidanou hodnotou.

Zeptejte se svých protějšků, na které fotce Vám to nejvíce sluší a tu zvolte jako profilovou. Doporučuje se kvalitní a světlá fotka, která zabírá člověka v mírném úsměvu.

Buďte pozitivní v konverzaci i při sdělování informací na svém profilu. Nikdo nemá rád poraženecké a pesimistické řeči. U mužů se poraženecký postoj absolutně neodpouští.

Na seznamku byste měli chodit v omezeném množství a dát tam najevo svoje aktivity. Máte mnoho koníčků, které rozvíjíte a na online máte čas jen třeba hodinu denně. S tímto postojem je mnohem větší šance opravdové schůzky.

Seznamky se často přirovnávaní ke hře. Je velmi dobré, pokud testujete různé strategie, otvíráky a komunikační obraty. Uvidíte, co bude fungovat.

Bez obstojné gramatiky a stylistiky máte na seznamkách značný handicap, jelikož gramatické chyby Vám prokazatelně zkazí dojem u druhé polovičky.