Domů » Sugar daddy: Kde hledají bohatí muži mladé dívky?

Sugar daddy: Kde hledají bohatí muži mladé dívky?

autor Anna Malá
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
Sugar daddy

Sugar daddy → kdo to vlastně je a co znamená? Dříve možná trochu nepochopená role, ačkoli její kořeny sahají daleko do minulosti, i když v jiné podobě. Dnes nový způsob seznamování nejen na internetu. Je již běžné, že bohatí lidí mají vedle sebe mladší partnery a jejich vztah je založen na přínosu pro obě strany. Sugardaddy je v podstatě název pro bohaté starší muže, kteří vedle sebe mají mladé krásné ženy. Pokud Vás sugardating láká, tak můžete vyzkoušet tuto specializovanou seznamku↗️, kde se střetávají právě bohatí muži a krásné ženy bojující o jejich přízeň.

V článku se dozvíte také, kdo je sugar baby, sugar mama a jak přesně funguje sugardating.

Sugar daddy nebo sugar mama: Kdo jsou tito lidé?

Sugar daddy nebo sugar mama jsou výrazy pro tzv., u nás volně přeloženo, “cukrové randění”. Sugar, jak už sám název napovídá, znamená pouze to, že si život můžete osladit přesně podle svých představ. V minulosti bylo zcela běžné, že manželství se předem domlouvala a byla spíše účelová. Tak aby žena nebo její rodina byli zajištěni někým bohatším, kdo se o ně postará. Úkolem takové manželky pak bylo činit muže šťastným a být mu oporou.

Dříve byli takové svazky odsuzovány, protože dotyční často neměli na výběr a mnoho mladých lidí očekávalo pravou lásku a romantiku. Z ještě hlubší perspektivy, když se podíváme dále do historie, tak byla vlastně forma randění či sňatků na základě směny krásy a materiální komfort poměrně normální.

Nicméně v dnešní době již není tak ojedinělé, že mnoho lidí vidí za vztahem mnohem víc, než poblouznění a city. Spousta lidí hledá ve vztahu přátelství, porozumění a vzájemný přínos. Hledají spíše dlouhodobé výhody takového spojení. A nikdo neřekl, že vztahy vytvořené na základě tzv. sugar dating, nemohou přinést romantiku, ba naopak.

Sugar daddy je tedy bohatý muž, vlastnící firmu, nebo úspěšný ve své kariéře, který je většinou zaneprázdněný a hledá k sobě partnerku, která by ho reprezentovala, činila ho šťastným a on ji za to zahrnoval svou péčí a dělil se o bohatý život.

Proto i název “sugar”, protože zve ke sladkému životu v luxusu. Mnoho mladých žen dává přednost dlouhodobému partnerství, založenému na jistotách, proto jsou “sugar vztahy” jistou výhrou pro oba. Sugar vztahy však nemusí být postavené pouze na dlouhodobé bázi, ale může jít i o krátkodobé oboustranné výhody v podobě společné drahé exotické dovolené. Příkladem může být, že bohatší muž vezme mladší krásnou dívku na exotickou dovolenou za 250 000 Kč. Dívka si užije krásný výlet a dovolenou, kterou by si jinak nemohla dovolit. Na druhé straně muž si zase užije dívku, kterou už by třeba jen svým šarmem v ČR nedostal.

🍬 Dle průzkumů průměrný roční plat sugar daddyho činí okolo čtyř milionů korun (přibližně 335 tisíc měsíčně).
🍬 Na druhé straně průměrná sugar baby získá od “taťky” okolo půl milionu korun za rok (měsíčně přibližně 42 tisíc korun).

Sugar mama

Někdy také jako Sugar Mommy, je úspěšná, bohatá žena, která hledá mladšího partnera. Je to tedy to samé co sugar daddy, ale tím, kdo sdílí své bohatství a zahrnuje partnera dary, je zde žena. Nikdo neřekl, že bohatí a úspěšní mohou být pouze muži a nikdo neřekl, že účelový vztah nejsou prioritou žen. Romantika a láska je něco, na co každý nahlíží po svém. Proto je zcela běžné, že i úspěšné ženy hledají k sobě mladší partnery s pochopením pro jejich kariérní zápal a vytíženost.

Sugar dating
Sugar dating

Sugar dating

Sugar dating je obecně vztah mezi starší osobou a mladším partnerem. Jedná se převážně o úspěšné a bohaté osoby, kteří nemají čas hledat lásku a kteří potřebují partnery, kteří mají pochopení pro jejich pracovní nasazení. Hledají partnery, kteří vidí výhody účelového vztahu, stejně jako oni. Na druhé straně pak stojí lidé, co jsou ve vztahu a hledají jistoty a zázemí. Chtějí žít luxusní život a být partnerem pro ty, kteří se s nimi dělí o svůj skvělý životní standard.

Je to tedy vztah, který má dvě hlavní charakteristiky. Mezi partnery je věkový rozdíl a také většinou rozdíl mezi finančních možnostech, resp. zázemí obou. Sugar dating ovšem nemusí nutně znamenat účelový vztah. Jsou lidé, kteří hledají starší partnery i kvůli pohledu na život a zkušenostem. Dávají přednost starším mužům nebo ženám, protože takové vztahy většinou neobsahují majetnické pocity a žárlivé scény. Starší lidé bývají ve vztazích otevřenější.

U sugardatingu je dost důležité soukromí, takže platformy pro sugardating jsou velmi diskrétní. Uživatelé na nich se chovají také velmi opatrně a chrání si své fotky i soukromé informace. Vlivní muži nechtějí, aby byl jejich koníček zneužit a tak odhalí identitu až při společných sympatiích. Stejně tak u dívek je často opatrnost, aby se o tomto jejich koníčku nedozvěděli spolužáci či rodina.

🍬 Tip: Přečtěte si také o článek o problémech s erekcí nebo zkuste možném řešení.

Seznamky pro sugar dating

Ale kde hledat? Kde se můžete s takovými lidmi seznámit. Pro ty, kteří hledají právě takové příležitosti jsou tu tzv. sugar seznamky. Jsou to seznamky, které jsou přímo zacílené na vyhledávání těchto partnerů nebo těch, kteří o ně mají zájem. Do těchto seznamek se přihlásíte, a poté už jen čekáte, zda si vás někdo vybere, nebo zda vy sami někoho zvolíte.

Tyto seznamky mají velikou výhodu v tom, že jsou cílené. Jednou z nejznámějších seznamek z tohoto oboru je právě Rich Meet Beautiful. Sugar dating není nic výjimečným, ale přeci jen je to mnohem méně populární než klasické vztahy. Díky tomu je těžší najít pro sugar daddyho správnou partnerku.

Každý, kdo se do sugar seznamky přihlašuje, ví dobře, koho tam hledá a kteří lidé se tam objevují. Jsou zde jasná pravidla. Jsou to místa, která jsou zaměřená přímo pro vyhledávání sugar daddy nebo sugar mama partnerů. Úspěšný muž nebo žena si zde volí své tzv. sugar baby. Obě strany se dopředu mohou seznámit s tím, jaké má kdo představy o budoucím vztahu. Co od sebe očekávají a co naopak mohou nabídnout. Na těchto seznamkách není neobvyklá otázka o výších příjmů, nemovitostech nebo dokonce výši odměny.

Tato forma hledání partnerů je stejná, jako na klasických seznamkách, nicméně s tím rozdílem, že zde hledáte konkrétní hlediska a všichni zúčastnění o tom vědí. Aktéři se tak nedostávají tak často do trapných situací nebo nepochopení z druhé strany. Na webu naleznete několik takových seznamek. Z hodnocení ale nejlépe vychází seznamka již výše zmíněná.

  • Sugardate.eu
  • Hledámsponzora.cz
  • Seekin.com

Ovšem i na hlavních seznamkách typu Badoo či Tinder často narazíte na dívky (tato varianta je mnohem častější), které mají v popisu, že hledají “sugar daddy”. Znamená to, že nemají příliš zájem o klasický vztah ani flirt. Jejich hledání na seznamce směřuje k tomu, že chtějí měnit svůj “čas” za luxusní oblečení, mobilní telefony, exotické dovolené a peníze. Muži často do popisů nic explicitního nepíší, ale své zaměření jednoduše ukáží okázalými fotkami s drahými auty, na luxusních dovolených a v doprovodu mladých žen. I tento vztah však předpokládá nějakou sympatii mezi oběma aktéry. Stále jsme lidi a chemie musí fungovat, jinak by to nebylo vzájemně příjemné.

Muž by měl ženě imponovat svým úspěchem a charismatem. Naopak žena bude imponovat muži především svým vzhledem a mládím. Jak to na seznamkách funguje? Žena hledající sugar daddyho v normální konverzaci najednou začne posílat fotky oblečení či šperků. Čeká, že jí je muž koupí a ona udělá nějakou protislužbu. O sex se jedná až v poslední fázi. Většinou žena mění své fotky nebo nahrává videa. Pro muže to má především erotický náboj, který mu může rozbíjet stereotyp. Sugar daddy jsou většinou starší a zaneprázdnění muži. Často se jedná o workoholiky, kteří se touto činností uvolňují a nevadí jim finanční stránka věci.

Sugar baby

Sugar baby je zde ten, kdo v roli (většinou o dost mladšího) partnera, vyhledává starší solventní partnery. Může jít o mladé dívky i muže, jejichž volba výhodného vztahu je zcela jejich rozhodnutím. Odpůrci sugar dating mluví o novodobé prostituci přes internet, ovšem podstata těchto vzájemně výhodných vztahů je mnohdy mnohem hlubší. Někteří mladí lidé dávají přednost zkušenostem a jistotám. Málo lidí, kteří tyto vztahy odsuzují, si také uvědomují, že někoho prostě i bez jakýchkoliv materiálních výhod přitahuje protějšek o 20-30 let starší. Sugar baby nemusí překonávat odpor nebo nechuť, ale prostě jim to vyhovuje.

Na druhé straně mnoho úspěšných lidí nemá čas na klasické schůzky a hledání partnerů. Chtějí mít jistotu, že na ně někdo čeká, že najdou někoho kdo s ním bude sdílet život nebo jen některé výlety a dovolené. Hledají k sobě více partnera než lásku, která často vyústí ve výčitky a žárlivé scény. Sugar vztahy jsou často založeny na předem domluvených limitech a očekáváních, proto mají větší stabilitu a výhodnost pro obě strany. Často mladé dívky, které si zvyknout na život v luxusu s sugar-daddym déle již klasický vztah nehledají. Najdou si o 20-30 let staršího muže, který jim umožní nepracovat a věnovat se jejich hobby a rozvoji krásy.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz