Domů » 7 Tipů: Jak poznat, že si se mnou jen hraje?

7 Tipů: Jak poznat, že si se mnou jen hraje?

autor Patricie Mikolášová
0 komentářů
jak poznat ze si se mnou jen hraje

Někdy jsou pochyby na místě, zvláště když cítíte svou ženskou intuici, že je možná něco špatně. Objevují se v hlavě myšlenky, které směřují k otázkám: ,,Nejsem jen náhradní varianta? Je to skutečně láska?” Spadnout do iluze vztahu a prožívat falešný vztah není nic neobvyklého. V životě se potkáváme s různými typy lidí a někdy neovlivníme, že si někdo zkusí pohrát s našimi city. Můžeme, ale použít zdravý selský rozum a nenechat nikoho, aby s námi manipuloval. 7 Tipů: Jak poznat, že si se mnou jen hraje pomůže odhalit, jak to s Vámi myslí. Udělejte si jasno. ⬇️

1. Tip: Nejste šťastná

Už jen toto napovídá, že se děje něco, co není úplně v pořádku. To, že v hlavě lítají takové myšlenky není jen tak a je třeba tomu věnovat pozornost. Vztahy a jejich pochopení bývá složité, ale nezapomínejte na to, jak se cítíte. Cítíte se, že nejste šťastná? Máte pocit, že na Vás něco hraje a je to vyčerpávající? Není tohle ten podstatný ukazatel, jak poznat, že si se mnou jen hraje?

Být šťastná ve vztahu znamená, že jde všechno správným směrem, věříte si, komunikace je otevřená a přirozená. Ze svého partnera nemáte mít pocit, že ho nezajímáte a že si připadáte jen jako náhradní varianta, když se mu to hodí. Láska ve vztahu je vzájemná.

2. Tip: Nepřirozené výkyvy nálad

Je to tak trochu, jak na horské dráze? I toto vnímejte jako jeden z ukazatelů. V jednu chvíli je laskavý, po té hned arogantní. Stává se, že neumí ovládnout vztek a dokáže na Vás přenášet stres? Toto chování je bohužel pro hráče typické a pokud z něj cítíte manipulativní taktiky, dejte na svůj instinkt.

falesny vztah
,,Dneska nemám náladu!”

Neustálé uklidňování nervů a obava, jakou bude mít náladu? Být vedle někoho, kdo mění nálady častěji než ponožky a dokáže být i hodně negativní, je psychicky náročné a z dlouhodobého hlediska frustrující. Muži, co si váží žen, se je nesnaží psychicky terorizovat svými náladami.

3. Tip: Záměrné ignorování

Napsala jste mu, ale několik dní bez odpovědi? Z ničeho nic, přijde zpráva, že se u něj můžete sejít? Není to dobré znamení, pokud se nejedná o vážný a důvěryhodný důvod, proč se neozval několik dní. Hlavou pak běží tolik nezodpovězených otázek. ,, Proč se trápit s někým, kdo má čas jen když on chce? Nejsem jen náhradní varianta? ” Správný muž v ženě tyto myšlenky nevzbuzuje.

náhradní varianta
,,Proč se ještě neozval?”

4. Tip: Vyvolávání žárlivosti

Tato manipulativní taktika je jedna z nejhorších. Může se jednat o zveřejňování fotek na sociálních sítí či sehrání scénky s jinou ženou, a to přímo před Vámi, Toto chování působí dětinsky a nedospěle. Způsobovat někomu vědomě bolest a chtít, aby ten druhý žárlil je opravdu špatné. Troufalejší manipulativní typy si klidně zaflirtují i s někým z Vašich přátel. Tady je rada jasná, je lepší ukončit vztah, jinak se můžete stát součástí manipulativní hry, kde nejsou hranice.

💡 Tip: Podívejte se také na náš srovnávač seznamek nebo na článek o prvním rande.

5. Tip: Obětní beránek

Pociťujete na sobě, že jste pod tlakem, že má neustálé psychické a fyzické potíže? Není snadné, když máte dobré srdce, tomuto čelit. Vzbuzení pocitu lítosti, soucitu a získání Vaši pozornosti patří také k manipulativní taktice. Tímto chováním se snaží, aby Vás přiměl dělat to, co chce. Naučte se říkat NE. Zajděte s kamarádky na kávu, proberte to s nimi. Není na škodu znát názor svého okolí a nechat si popřípadě poradit.

6. Tip: Místo schůzek

Místo schůzek je celkem jasný ukazatel, jak poznat, že si se mnou jen hraje a chce jen sex. Asi každé z nás, se to už někdy stalo a zaručeně pomůže sundání růžových brýlích a uvědomění si sama sebe. Zbystřete, pokud se scházíte pouze na těchto místech a vybavujete si převážně sex:

  • u něj (či u Vás) v bytě, nejlépe v posteli
  • na hotelu
  • na chalupě, nejlépe v posteli
  • v autě
  • zapadlá kavárna
  • noční bary

Všechna tato místa vybízí k sexu. Sáhněte si do svědomí a upřímně si položte otázku: ,,Je to jen o sexu?” Budete mít trochu jasněji. Zkuste mu dát prostor a zjistit, zda si s Vámi zajde na snídani, skočí během práce na oběd či se bude chtít jít jen tak projít.

láska
,,Takže budeme jen u tebe?”

7. Tip: Odhalte falešný vztah pomocí otázek

Přesně tak, dámy. Nebojte se ho zeptat a zkusit si promluvit. Mluvení nám jde a navíc jste v pozici, kdy přemýšlíte, jestli to z jeho strany je skutečně láska a nebo se jedná o falešný vztah. Ale, jak poznat, že si se mnou jen hraje? Položte mu jednu z následujících otázek a ověřte si, jak to spolu máte. Už neváhejte!

1. Sejdeme se i s mými kamarády a rodinou?

Stručná otázka, na kterou je stručná odpověď. Výmluvy by neměly být žádné. Muž, který Vás má rád, rád pozná Vaši rodinu a kamarády. Na seznámení s nimi se těší a chce vědět, kdo je pro Vás důležitý.

2. Kam bys se mnou chtěl zajít?

Jestli od něj dostanete odpověď : ,, Nejradši do postele a někde, kde budeme sami.” Máte pravděpodobně čest s mužem, který si s Vámi rád užívá sex, ale do společnosti se mu nechce. Navrhněte mu zajít někam za kulturou nebo třeba do sauny. Muž, co chce být s Vámi si udělá čas i přes den a rád se s Vámi ukáže mezi lidmi.

rande
,,Zajdeme spolu na snídani?”

3. Co se ti na mně nejvíce líbí?

To, že muže jako první zajímá vzhled, víme. Žádná novinka. Pro muže taky chceme být přitažlivé a chceme se líbit. Nicméně je pro nás důležité, aby nás muž vnímal celou a ne jen podle vzhledu. Uvědomte si, jak Vás muž vnímá a zda se k Vám chová, jak si zasloužíte, s respektem a úctou. Správný muž dokáže ženě pochválit vnitřní krásu a dát milý kompliment týkající se vzhledu. Za varovné míním tyto odpovědi:

❌ ,, Mám nejradši ty tvoje sexy prsa. Můžu si sáhnout?”

❌ ,, Nejvíc jsou ty tvoje nohy! Už se těším až budu mezi nimi.”

❌ ,, Vždyť víš, že jsi nejvíc sexy celá! Už tě chci zas pomazlit.”

❌ ,, Nejradši mám tvoje bříško. Chci z tebe sundat tričko.”

💡 Jednoznačně odpovědi tohoto typu zodpoví otázku: ,,Jak poznat, že si se mnou jen hraje?” Z důvodu, že jsou zaměřené jen na vizuální stránku a je z nich patrné, že chce sex.

S upřímností nejdál dojdeš…

Řiďte se svou ženskou intuicí a nebojte se o problému mluvit. Buďte k němu upřímná, totéž požadujte od něj. Jednoduše se zeptejte přímou otázkou a nechoďte kolem horké kaše. Zlomené srdce nějaký čas sice bolí. A i když se zdá jako velká tíha se vyrovnat s rozchodem, budoucnost vedle toxického člověka nikdy nebude taková, jakou si zasloužíte. Najděte svoji vnitřní sílu a buďte ve svém životě spokojená.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz