Domů » Jak vypadá trendový podzimní makeup?

Jak vypadá trendový podzimní makeup?

autor Patrik Pilous
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
makeup

Pokud rádi experimentujete s make upem a sledujete novinky kosmetiky, určitě čtěte i o trendech líčení na tento podzim.

Týdny módy nám dali nejen informace o nejnovějších trendech oblečeni, ale také o tom, jaké líčení bude módní v nadcházející sezoně. Dnes zmíníme o pěti hlavních stylových novinkach, protože krásně vypadají a nevyžadují prakticky žádnou snahu. Všechno, co potřebujete pro trendový makeup naleznete zde.

Make-up bez make-upu

Ještě ve starověku ženy se snažily vypadat krasněji pomocí prostředků, které tehdy byly k dispozici. Od této doby se make-up měnil a dnes od nás svět módy vyžaduje schopnost se líčit  tak, aby to nebylo zřejmě vidět. Trend není nový, ale stále mimořádně módní: Make-up bez make-upu. Důraz na přirozenost a přijetí sebe už se netýká jen těla, ale i obličeje. Primer, tónovácí produkt a možno tužka na obočí je to všechno co potřebujete abyste vypadala krásně. Modelky na pódiích i celebrity na červených kobercích předstírají, že se jenom probudily, oblékly a přijely na událost. Zkuste také přirozenou lehkost a krásu, teď je oficiálně v trendu.

Nudový makeup

A pokud se ještě nechcete omezovat jen několika prostředky, tak zkuste jiný, take trendový makeup. Klasický, elegantní a nezávislý na času vzhled, představený top modelkami Irinou Shayk a Gigi Hadid klidně si udělá každá žena bez pomoci profesionálu. Lehce zářivé tváře, jemně nalíčené řasy a víčka o jeden až dva tóny tmavší než barva vaše pokožky budou krásným a správným řešením. 

Výrazná oční linka

A když náhodou navštívíte hlučnou party, můžete se s tímto trendem vyniknout! Oční linka na týdnu módy je dalším hlavním trendem v make upu. Dnes máte k dispozici jakékoliv barvy a odstíny očních linek a můžete skvělé experimentovat a vypadat nádherně. Teď když se Vám třese ruka a šipka je nakreslená nerovně, nemusíte ji opravovat a dostanete se do trendu!

 Jenom červené rty

Zdá se někomu, že jenom červená rtěnka je to take no-makeup ale samozřejmě není to pravda. Oči zůstávají bez příkras nebo s minimálním použitím řasenky či očních stínů. Zato veškerý důraz se dává na rty. Možná to není nic nové, ale vypadá to krásně. Takže si určitě budete jistá, že jste stylová a nijak vulgární. Mimochodem, červená rtěnka nemusí odpovídat tónu kůže, ale není to žádný problém. Pokud chcete experimentovat, tak si klidně můžete vyzkoušet tmavší odstíny. 

Výrazné oční stíny

A ještě jedním podzimním trendem jsou výrazné oční stíny různých odstínu. Zde jsou tři trendové barvy pastelové broskvové a růžové tóny, červená a světle modrá. Směle experimentujte a nebojte se vypadat efektně. 

Znáte nejlepší motivační filmy?

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz