Duolingo recenze

Duolingo je asi nejznámější aplikací na učení cizích jazyků v České republice. Převážné množství uživatelů využívá nejpopulárnější angličtinu, kterou se můžete naučit díky Duolingu inovativním a ověřeným způsobem. Duolingo sází na každodenní krátké sekvence učení a opravování chyb. Soutěživé typy si drží Duolingo zajímavým hodnocením a systémem odměn.  Motivace je ještě podpořena skvělým grafickým zpracováním, tak se můžete naučit cizí jazyk poměrně nenásilně bez složitého přemlouvání. Navíc máte aplikaci stále při sobě.

Intuitivní a propracovaná aplikace, motivační systém, pomáhá s rozvojem jazyka, zábavná.

Ideální pro středně pokročilé, určitý stereotyp, občasná nepřesnost.

Duolingo recenze
4.6
4.6/5

Jak Duolingo funguje?

U Duolinga je ještě možná zajímavější systém motivace uživatele než samotný systém učení. Duolingo například uživateli počítá řadu dní, kdy aplikaci zapnul a nutí ho tak nepřestat. Samotný systém učení pak stimuluje paměť a měl by být u většinové populace výrazně efektivnější než učení z učebnic či video lekce angličtiny. Systém se zakládá na správném seřazení věty a zvukovém podkladu.

Duolingo výsledky

U některých jedinců funguje Duolingo více a u některých méně, avšak průzkumy ukazují, že v určitých fázích rozvoje jazyka je Duolingo výrazně efektivnější než jiné formy studia cizího jazyka. Kdo se chce učit jazyk, tak by měl určitě vyzkoušet a zhodnotit sám.

Výběr jazyků

Zásadním jazykem je angličtina, jejíž zvládnutí Vám otevře další světové jazyky. Svojí kvalitou je česko-anglická výuka považována za kvalitní a lidmi z komunity doporučena k vyzkoušení a používání.

Duolingo cena

Duolingo jako všechny aplikace poskytuje poměrně široký set zdarma. Když budete chtít používat Duolingo bez reklam či používat aplikaci offline, tak musíte zaplatit něco přes 2000 Kč. Také se připlácí za pokročilé lekce jazyků.

Jednoduchost a rozsah

Aplikace je extrémně intuitivní a ovládat ji zvládnou i méně technicky nadaní jedinci. Rozsahem je ideální aplikace pro středně pokročilé, který poskytne nejvyšší přidanou hodnotu.

Lidé využívající Duolingo používají také

Investiční platforma eToro je skvělým nástrojem pro zhodnocení Vašich aktiv. Pokud máte rádi inovativní fintech startupy, tak by Vás mohly zajímat také Zonky, v případě, že uvažujete o nebankovní půjčce. Mintos je naopak jedničkou v investicích do p2p půjček a Twisto je skvělou volbou pro oblast správy osobních financí.

Zonky

Díky Zonky je možné si rychle vzít spotřebitelský úvěr nebo je Zonky naopak platformou pro p2p investování do půjček a úvěrů.

Badoo

Badoo je jednou z nejpopulárnějších aplikací pro seznámení a navazování vztahů na internetu mezi mladší generací.

twisto

Twisto umožňuje snazší platby na internetu, cashback z nákupů nebo rozdělení určité platby mezi přátele používající Twisto.

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz