Badoo recenze

Badoo je předchůdcem Tinderu a na českém trhu bylo právě Badoo jedničkou mezi moderními seznamkami před příchodem Tinderu. V poslední době se Badoo stále více transformuje do podoby Tinderu a přebírá jeho prověřené funkce. Badoo má v ČR slušnou základnu uživatelů a je vhodné spíše pro flirt než na hledání vážných vztahů. Mezi výhody oproti Tinderu patří možnost oslovovat a psát lidem, s kterými nemáte shodu (může být bráno i jako nevýhoda). Badoo využívá mnoho lidí ve webovém rozhraní, ale stále častěji se uživatelé stahují do optimalizované mobilní verze.

Propracovaná seznamka, uživatelská přívětivost, základna uživatelů, profil zdarma je použitelný, kladné recenze.

Placení není transparentní a fér, nové omezení pro free profily, falešní uživatelé.

4.4
4.4/5

Jak Badoo funguje?

Badoo je moderní seznamkou, kde využíváte geolokace, míjení či hledání podle zájmů. Na každý den máte možnost kontaktovat určitý počet osob a udělat určitý počet swipů. Tato omezení přineslo Badoo jako reakci na Tinder, kde to již nějaký čas funguje. Seznamka se tak snaží své uživatele motivovat ke koupi prémiové verze. Pokud si prémiovou verzi předplatíte za cca 144 Kč na týden, tak nezapomeňte odpojit po zaplacení kartu nebo zrušit automatické prodloužení. Badoo má chytře nastavené automatické prodlužovaní, které Vás může nepříjemně překvapit.

Cena Badoo

Badoo poskytovalo široké služby zcela zdarma a dříve téměř nebyla potřeba si platit prémium. V současnosti je trend stále více zpoplatňovat všechny služby a omezovat free verzi. S prémiovou verzí vidíte všechny lidi, kteří Vám dali like, můžete vracet své odmítnutí. Prémium účet si můžete zaplatit v několika možnostech od denního účtu až po celoživotní.

Skryté fotografie

Mimo textgame je na Badoo rozšířená také "hra" s fotkami. Badoo umožňuje část galerie skrýt a odkrýt pouze po povolení majitele. Dívky v těchto galeriích ukrývají většinou lechtivé fotky a opačné pohlaví se snaží dostat k vytouženému povolení. Dále lze zasílat fotky na omezenou dobu 2, 5 a 10 sekund.

Badoo přihlášení

V aplikaci na telefonu zůstáváte přihlášení a chodí Vám notifikace, pokud si někdo přidá fotografii, s někým se minete nebo Vám někdo zašle zprávu. Na PC můžete mít také zapnuté notifikace a upozornění.

Uživatelé na Badoo

V České republice má Badoo svoji špičku již za sebou a mnoho uživatelů si vzal známější Tinder. Stále ovšem najdete ve větších městech mnoho příležitostí k seznámení s novými lidmi. Celosvětově má Badoo přes 420 000 lidí a například v Praze je velmi oblíbené u cizinců a turistů. Míjení Vám ukazuje lidi v blízkém okolí, které můžete oslovit.

Falešné profily

Největší dvě bolesti Badoo je velmi nevybíravé strhávání financí a falešné profily. Kdo se na seznamkách pohybuje již nějakou chvíli, tak dokáže spolehlivě odhalit falešný profil, který v konverzaci směřuje až moc přímočaře. Zde je na místě obezřetnost a neposkytování jakýchkoliv zneužitelných údajů.

SEX Badoo

Na Badoo se určitě setkáte s uživateli, kteří touží pouze po sexu či odhalených fotografiích. Část uživatelů využívá Badoo jako sex seznamku, takže pro uživatele, kteří toto nehledají, je dobré to uvést jasně do textu profilu.

mimo Badoo by vás také mohlo zajímat

Zonky patří k nejlevnějšímu poskytovateli půjček v České republice, kde je možné si půjčit již od 2.99 %. Mintos je na druhé straně výbornou investiční platformou do p2p půjček, kde investoři získávají průměrný úrok 11 %. Twisto na druhé straně dokáže pomoci se správou osobních financí.

Zonky

Zonky jsou nebankovním poskytovatelem spotřebitelských půjček a na druhé straně také investiční platformou p2p.

mintos

Mintos je největší investiční platformou s p2p půjčkami s průměrným výnosem 11 % v Evropě. Spolupracuje s 60 nebankovními společnostmi.

twisto

Twisto umožňuje snazší platby na internetu a hlavně odložené a téměř bezplatné placení. Také zlepší orientaci v osobních financích.

Časté otázky Badoo

Dle uživatelských recenzí si Badoo strhává platby automaticky, pokud přidáte kartu. Doporučení tedy zní, pokud chcete prémiové služby, tak ihned po zaplacení této služby okamžitě vypněte automatické prodloužení služby a svoji debetní kartu odpojte.

Vyplatí se být originální a všímavý. Toxické jsou fráze: Ahoj, jak se máš, co děláš, jak to jde atd. Dobré je reagovat se zájmem na profil a klidně položit nějakou nenásilnou zajímavou otázku. Dobré je také začínat konverzaci na základě společných zájmů.

Své protějšky najdou spíše lidé 20-40 z větších měst.

Polohu si můžete nastavit automaticky dle GPS souřadnic, což je na mobilu automatické. V PC si můžete nastavit polohu také ručně. 

Mnoho uživatelů si často vytváří nové profily nebo je maže a obnovuje. Jak na obnovu profilu na Badoo? Do 30 dnů lze obnovit profil pomocí mailu, který při zrušení profilu dostanete. V případě, že je profil zrušený déle, tak jsou údaje již smazány a jed třeba vytvořit nový profil.

Podobně jako na všech seznamkách je třeba být kreativní a hodně vycházet z individuálního nastavení profilu protějšku. Pokud máte méně času, tak můžete vytvořit velmi dobrou a delší úvodní zprávu a rozeslat ji více lidem. Vyvarujte se otřepaných frází, na které je mnoho lidí alergických.

Fotka je na Badoo extrémně důležitá a měli byste ji vybírat pečlivě. Dobrý výběr fotografie dokáže zvýšit počet propojení až trojnásobně.

Výhodou je, že týdenní verze je opravdu levná, takže si jí může vyzkoušet každý. Za 144 Kč si vyzkoušíte, jestli to pro Vás má nějaký přínos. Nezapomeňte však po zaplacení odpojit kartu a odhlásit se, jinak se Vám bude členství prodlužovat automaticky.

Bez prémiového profilu je to jednoduší než ne Tinderu. Podle obrysu poznáte, o koho se jedná. Při řazení si tak můžete detailněji rozmyslet, jestli máte o danou osobu zájem.

Badoo nabízí oproti Tinderu jednu zásadní funkcionalitu, kterou je možnost vkládat „soukromé album“ neboli ze základu „skryté fotky“. Tyto galerie slouží především ke vkládání intimnějších fotografií, které uživatelé nechtějí ukazovat všem. Protějšek si tak musí v chatu zažádat o povolení galerie.