Domů » Co je squirt a jak dosáhnout mokrého orgasmu?

Co je squirt a jak dosáhnout mokrého orgasmu?

autor Eliška Vachková
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
squirt

Už jste někdy slyšeli o squirtu? Jedná se o mokrý orgasmus ženy, který na první pohled může působit jako neudržená moč, opak je ovšem pravdou. Za život ho zažije pouze jedna třetina žen, ale zážitek, který popisují, je nezapomenutelný.

Proč ženy nedosahují orgasmu obecně

Fakt, že ženy nedosáhnou orgasmu bývá docela častým jevem. Důvodů může být hned několik. Prvním z nich může být to, že se žena necítí komfortně, ať už je to partnerem nebo prostředím. Pokud na sex nemáte náladu nebo se vám nelíbí to, jak je provozován, prostě to řekněte. Komunikace je základ porozumění jeden druhému, a jestli se jí bráníte, pak budou následovat problémy.

Druhým důvodem je zablokovaná mysl. Když se chcete udělat za každou cenu, neustále na to myslíte, a to vám brání vyvrcholit. Uvolněte se a zapomeňte na myšlenky, nechte se unášet momentem. Jedině tak orgasmu dosáhnete. Rada pro muže – otázku ,,Udělala ses?” vynechte, pokud víte, že má žena s vyvrcholením problém.

Posledním důvodem, který tu dnes zmíníme, je nedostatečná příprava. Ženy potřebují mnohem delší předehru než muži, aby si sex více užili. Když není předehra dostačující (ať už jde o délku nebo stimulaci), při sexu nemusí cítit takové vzrušení a je větší pravděpodobnost, že nedosáhnou orgasmu.

Zajímavost: Squirt je z angličtiny a nejčastěji se do češtiny překládá jako stříkat nebo vystříkat. Češi velmi komolí tento název a píší velmi často i sqirt, skvirt, sguirt, squuirt, sqvirt, squrt, squirit, squirr nebo dokonce aquirt.

Co je squirt?

Squirt je zajímavým ozvláštněním sexuálních hrátek, který se tak často jako klasický orgasmus nevyskytuje. Je to tekutina, která se hromadí v močovém měchýři, ačkoliv se nejedná o moč. Tekutina je bez zápachu a barvy. U některých žen jde o vystříknutí do dálky, u jiných pouze vyteče voda. Squirtu může být dosáhnuto během sexu, nebo při uspokojování partnerky.

Jak dosáhnout squirtu aneb Jak na squirt?

Hlavním bodem je se uvolnit. Pokud na sebe budete tlačit, boj je předem prohraný. Místa, která se dráždí za účelem mokrého orgasmu jsou G-bod (ten najdete na přední stěně vagíny mezi stydkou kostí a dělohou) a klitoris. Můžete vidět také na nákresu.

Důležitá je ale také předehra, které by měl být věnovaný dostatek času. To poznamenává mnoho žen jako nutnou součást úspěšného squirtu. Když dojde na věc a partner vás začne dráždit ať už prsty nebo vibrátorem na to přímo určeným, blížící se squirt poznáte podle toho, že ucítíte potřebu močit.

jak na squirt

Tento stav může být nepříjemný, proto se možná budete bránit a chtít přestat. V tu chvíli jste ale téměř u cíle, proto se to snažte vydržet. Pokud mokrého orgasmu dosáhnete, bude to zcela jiné, než klasický orgasmus – bude to intenzivní, některé ženy mluví až o mdlobách.

Mnoho žen dosáhne vlhkého orgasmu poprvé až v určitém věku, často okolo 25 až 32 roku života. To je případ i sexuální koučky Lola Jean, která se proslavila squirtem, kdy vyloučila neuvěřitelných 1,4 litru tekutiny. Prvního squirtu dosáhla až v 26 letech a následně s ním experimentovala a dělala osvětu.

Lola Jean squirt
Lola Jean

Jak se na squirt připravit

Určitě je důležitá také příprava, aby se obě strany cítili příjemně. Promluvte o squirtu se svým partnerem, proberte spolu, co očekáváte, jak toho dosáhnout a zjistěte, jestli jste vlastně na stejné vlně. Pro většinu mužů je squirt lákavý, protože milují, když vidí, že dokáží uspokojit svou partnerku, a u mokrého orgasmu se to neskryje.

Před samotným aktem si pod sebe položte ručník, abyste se vyhnuli mokrému povlečení. Dojděte si na malou, abyste si byli jistí, že jde opravdu o squirt a ne o potřebu čůrat.

Sex, vášeň, squirt
Squirt bývá nezapomenutelným zážitkem pro ženu i muže

Zajímavosti o squirtu

  • Existuje minimum žen, které mokrý orgasmus zažilo, a u většiny z nich to bylo pouze jednou za život
  • O squirt se jedná i v tom případě, že tekutiny bylo malé množství
  • Mokrého orgasmu můžete žena dosáhnout i sama, pomoci si může vibrátorem
  • Vhodnou polohou je v lehu na břiše nebo zádech či poloha zezadu

Squirt je určitě zajímavou zkušeností, která vám okoření sexuální život a určitě se vyplatí alespoň ho vyzkoušet. Zeptejte se svého partnera, jaký na to má názor, abyste mohla být více v klidu, nebo se o něj pokuste sama. Ženy, které nenajdou upokojení domu, mohou hledat následně toto uspokojení mimo vztah. Více v článku, co cítí muž k milence. Hodně štěstí!

Přečtěte si také článek o sugar daddym nebo o nejlepších seznamkách v ČR.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz