NordVPN recenze

NordVPN ve zkratce nabízí službu VPN, která umožňuje procházet weby bezpečně a anonymně. Co tím může uživatel získat a v čem NordVPN zlepší náš život?  Proč tuto službu používají tisíce uživatelů na celém světě? Jednoduše nebudete na internetu dohledatelní, což se dá využít hned několika způsoby, jak si v této recenzi ukážeme. Pokud vyděláváte na internetu nebo chcete být v anonymitě, tak je NordVPN tou správnou volbou.

Přes 5000 serverů, nízká cena, špička v oboru, anonymita a bezečnost.

Dají se dělat věci na hraně legality.

NordVPN logo recenze
4.1
4.1/5

Jak nordvpn funguje?

K čemu tedy VPN je? Můžete používat funkce kill swich, zabránit DNS únikům nebo neukládat logy.  Můžete používat dvojité šifrování či maskování serverů. Můžete se dívat na téměř všechny streamovací služby, kde navíc lze odblokovat geografická omezení a užít si tyto služby bez “zábran”. Pokud podnikáte v citlivém segmentu, tak můžete využít bezpečnostních prvků. Když objednáváte NordVPN, tak je dobré se podívat po slevových kupónech či stránkách, lze sehnat i o 75 % levněji než v základu.

SmartPlay

Funkce SmartPlay dokáže odemknout více než 400 velkých webů s geografickým omezením, což Vám naprosto změní současné možnosti internetu. Jedná se o pokročilejší funkce s neuvěřitelnými možnostmi.

Rychlost

Většina VPN sítí připojení k internetu poměrně výrazně zpomalí, což ovšem není případ NordVPN, kde je zpomalení extrémně malé. I při připojení na vzdálené servery je možné streamovat služby jako Netflix či Youtube v HD.

Netflix

Fenomén současné doby Netflix se snaží sítě VPN detekovat, ale je to marná snaha. Za pomoci NordVPN je možné sledovat obsah dostupný v Kanadě, Japonsku, USA, Německu a dalších velkých zemích Evropy.

5000 serverů

Díky NordVPN máte přístup k 5000 serverů po světě a bez zásad protokolování. Platba služby probíhá standardně jako u jiných online služeb a je dobré chvíli brouzdat internetem a nají opravdu to nejlevnější místo, kde objednat.

Pokud Vás zajímá nordvpn, tak zkuste také

NordVPN rozšiřuje zkušeným uživatelům internetu možnosti užívání a umožňuje pohyb na internetu anonymní a bezpečný. 

Zonky

Zonky jsou největší nebankovní společností  v České republice poskytující p2p půjčky a možnost investice do p2p.

mintos

Mintos je největší investiční platformou s p2p půjčkami s průměrným výnosem 11 % v Evropě. Spolupracuje s 60 nebankovními společnostmi.

twisto

Twisto umožňuje snazší platby na internetu, cashback z nákupů, rozdělení plateb i odložené placení za služby a produkty.

Časté otázky NordVPN

Není důležitý jen počet serverů, ale také jejich umístění. Více serverů znamená povětšinou vyšší rychlost. VPN firmy Vám neprozradí počet uživatelů, ovšem rádi se chlubí počtem serverů.

NordVPN patří k nejlépe vyladěným a pro uživatele nejsnazším VPN.

NordVPN ručí za to, že nebude uchovávat o svých uživatelích žádné informace a jejich IP adresa bude zcela anonymní a imunní vůči vystopování.

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz