Silverum recenze

Silverum je investiční platforma. Nabízí možnost nákupu investičního stříbra a také zlata, které neztrácí dlouhodobě na hodnotě. V Česku se jedná o méně známý způsob investování a Silverum se snaží tento postoj změnit. Nabízí také odborné články v oblasti současné situace na trhu, kde se můžete dočíst aktuální novinky, propady a vzestupy trhu apod. Také se zde dočtete o zahraničních aktivitách Fedu a významných bank. Zlato i stříbro pochází z ověřeného zdroje, jejich původ a ryzost je ověřená.  

Propracovaný systém, ověřený původ kovů, garance zpětného výkupu, nejlepší ceny a možnost investování online.

Zaslání mincí na konci roku proběhne vždy, nelze odhlásit. Tedy i když nebudete doma, mince vám dorazí.

Silverum
4.8
4.8/5

Jak FUNGUJE Silverum?

Princip investování se Silveriem je jednoduchý. Na webových stránkách si založíte ověřený účet. Určíte hodnotu měsíčního vkladu, který můžete kdykoliv upravit, zrušit nebo navýšit. Každý měsíc pak Silverum za vaše peníze nakoupí zlaté nebo stříbrné mince, podle toho, jak jste si účet nastavili. Počet mincí, které odkoupí závisí na aktuální hodnotě kovů a vámi nabitého kapitálu. Tyto mince celý rok  Silverum skladuje a na konci roku vám všechny naráz zašlou i ve fyzické podobě. Společnost garantuje zpětný odkup mincí. 

Stříbro

Stříbro můžete na Silverum nakupovat také v podobě stříbrných medailí, investičních slitků nebo dokonce investičních cihel. Záleží pouze na vás, kolik chcete do kovu investovat. Pokud vás láká obdarovat někoho stříbrem, můžete vyzkoušet dárkové mince, které jistě každého potěší.

Spolupráce

Společnost Silverum spolupracuje pouze s ověřenými a stabilními společnostmi. Jejich výčet najdete na stránkách společnosti Silverum. Mezi ty hlavní patří například následující společnosti: 24 Safe, The Perth Mint Australia, Česká mincovna, Česká národní banka nebo The Royal Mint.

Orientace při nákupu

Většinou si u všech produktů vybíráte z několika variant, velikostí či barev. Důležité je, si vždy zkontrolovat, že jste vše vyplnili podle vaší potřeby. S výběrem se také váže upřesnění či změna ceny. Dobré je dávat pozor na vlastnosti produktů a nedat pouze na ukázkové fotografie produktů v galerii.

Zlato

Zlato je logicky oproti stříbru dražší a hodnotnější. V případě zlata nemůžete nakoupit zlaté medaile, ovšem všechny ostatní produkty se od stříbra neliší. Vsadit tedy můžete jak na dárkové a investiční mince, tak na slitky a investiční cihly, které vypadají opravdu honosně a hodnotně.

Certifikace

Pokud se o své finance bojíte a nevěříte principu investování online, nemějte obavy. Silverum je ověřená společnost, která je certifikovaná společnostmi Numismatic Guaranty Corporation a Puncovní úřad. Na klidu by vám také mohly dodat kladné recenze na Heuréka.cz, kterých zde najdeme velké množství.

Mince v eshopu

Na webu Silverum si také můžete přímo koupit jednorázově investiční mince, slitky, dárkové mince či medaile. Ceny jsou výhodnější než na většině českých portálů a pravost byste zde měli mít opravdu zaručenou.

Co by vás mohlo mimo Silverum zajímat?

Váš Revolut účet si můžete klidně napojit a platit s ním právě na AliExpressu. Pokud Vás zajímají investice, tak můžete přes Revolut investovat do Alibaba Group, pod kterou AliExpress spadá nebo do Netflixu, který společně s dalšími technologickými firmami v roce 2020 roste. Silverum naopak osloví spíše konzervativní investory, kteří mají své zlaté a stříbrné mince v bezpečí sejfu.

Netflix

Netflix se stal fenomenální streamovací službou, kterou si pravidelně předplácí více a více lidí. Netflix také stále zkvalitňuje vlastní produkci.

Aliexpress

Největší čínský portál nejbohatšího Číňana světa nabízí možnost objednat téměř cokoliv za nižší cenu než byste získali u nás.

Revolut

Revolut je přelomovým fintechem, kde můžete jednoduše platit v několika měnách, šetřit na kurzové směně i investovat.

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz