Domů » 15 TOP: Nejlepší komplimenty pro muže i kluky

15 TOP: Nejlepší komplimenty pro muže i kluky

autor VeronikaHel
0 komentářů
Nejlepší komplimenty

Komplimenty a pochvaly zpříjemní den každému. Stačí jednoduchá zmínka o tom, že vám to dneska sluší a hned máte o něco lepší náladu. Je proto smutné, že spousta z nás neumí komplimenty dávat ostatním. Možná si myslíte, že budete vypadat hloupě, když kolegyni pochválite nové šaty, nebo jste prostě jen stydliví. V obou případech je čas, abyste na své schopnosti chválit trochu zapracovali. Začněte tím, že pochválíte svého partnera. Potěšíte ho a vás samotné zaplaví příjemně hřejivý pocit. Níže najdete inspiraci na nejlepší komplimenty pro muže i kluky.

Nejlepší komplimenty pro muže

Až příliš často máme tendenci přehlížet to, co máme bezpečně doma. Mnohdy si ani neuvědomujeme, že svého partnera častěji peskujeme než chválíme. Velice lehce vidíme všechny ty nedostatky a chyby, kterých se náš protějšek dopouští, ale zřídka kdy dokážeme svého partnera ocenit. Zkusme tuto filozofii obrátit a vyzkoušejte jeden z těchto komplimentů.

Komplimenty pro muže

1) “Děkuji za oběd.”

Říká se, že láska prochází žaludkem. Pokud se váš muž chopí vařečky nebo vás vezme na oběd do restaurace, nezapomeňte mu za to náležitě poděkovat. Vyjadřuje tím, jak moc vás ma rád. Ukažte mu, že si jeho snahy ceníte a prohlubte tak vzájemné pouto.

2) “Děkuji za pomoc.”

Každý z nás má občas víc povinností, než s kolika si dokáže poradit. Příště, až večer padnete vyčerpáním na sedačku, odolejte nutkání vyčítat svému protějšku, že opět na něco zapomněl. Prijměte, že nejspíš taky neví, kam dřív skočit a na co dřív myslet a poděkujte mu i za tu nejmenší pomoc.

3) “Včerejší noc byla úžasná.”

Jestli jsou muži v něčem nejistí, pak určitě v otázce jejich sexuálních výkonů. Ač se to tak nezdá, většina mužů se nepovažuje za milostné matadory. Ujištění, že si společné intimní chvilky užíváte, pro ně znamená opravdu mnoho. Dávejte mu to najevo pravidelně a váš milostný život jen pokvete.

💡Tip: Chcete svého partnera potěšit vhodným dárkem k výročí, ale nevíte si rady? Podívejte se na naše tipy, jak vybrat pro muže dárek, který bude mít smysl.

4) “Tahle košile Ti moc sluší.”

Muži dokáží být stejně malicherní jako ženy. Každý potřebuje občas slyšet, že mu to sluší. Podpoříte tím jeho zdravé sebevědomí a ukážete mu, že si všímáte toho, jak se o sebe stará.

5) “Věřím v Tebe a máš mou plnou podporu.”

Vzájemná podpora je ve vztahu opravdu klíčová. Každý si občas není jistý, že udělal to správné rozhodnutí. Pokud svému muži v takové chvíli projevíte důvěru a podporu, okamžitě v jeho očích stoupnete a posílíte tím jeho náklonost.

6) “Děkuji, že mě přijímáš takovou, jaká jsem.”

Pokud máte doma partnera, který vás přijímá se všemi výkyvy nálad, koukejte to hned teď ocenit. Ženy potřebují, aby je jejich muž přijímal takové, jaké jsou. Ukažte svému muži, že si jste jeho podpory plně vědomé a že to umíte ocenit.

7) Den bez výčitek

Ženy občas bývají náročné. Většinou to vychází z přehnaných nároků, které kladou samy na sebe a frustraci z jejich nedosažení si nejčastěji léčí na svém partnerovi. Dopřejte svému muži jeden den, kdy ho za nic nezkritizujete a dopřejte mu tím ten nejlepší možný kompliment a dárek v jednom.

Nejlepší komplimenty pro kluky

Charismatický a sebevědomý muž vyroste z chlapce, který si vybuduje zdravé sebevědomí už v dospívání. Hlavní vliv na vývoj chlapce v muže má většinou matka a následně jeho první láska. Období puberty bývá velmi náročné a každá pochvala či kompliment může vašemu chlapci pomoct víc, než tušíte.

Komplimenty pro kluky

8) “Jsi šikovný.”

Pokud mu chcete vykouzlit radostný úsměv na tváři, řekněte mu, že je v něčem dobrý. Spousta chlapců si neuvědomuje své vlastní schopnosti a dovednosti, dokud na ně někdo nepoukáže. Vnímají své přednosti jako běžnou samozřejmost a vy jím tou jednoduchou poznámkou můžete otevřít oči.

9) “Jsi vtipný.”

Tady se to má stejně jako s předchozím bodem. Škola nebo první práce můžou působit jako velmi náročné a stresující prostředí, takže spousta dospívajících má po chvílí pocit, že z nich mizí veškerá životní radost. Ukažte mu, že nepřišel o svou vtipnou stránku a on si vás ještě více zamiluje.

10) “Děláš mě šťastnou.”

Nic nezahřeje mladé srdce tak, jako vědomí, že právě on je příčinou vašeho štěstí. Přiznejte mu, jak se v jeho přítomnosti cítíte a podpořte tak jeho sebevědomí i náklonost k vám.

11) “Hezky voníš.”

Dospívající tělo prochází mnoha změnami, které v mladých lidech vyvolávají nejistotu. Konkrétně otázka pachu či vůně může být pro většinu kluků naprosto zásadní. Tímto komplimentem posílíte jeho sebevědomí a oceníte způsob, jakým o sebe pečuje.

12) “Ráda s Tebou trávím čas.”

Sebevědomí a sebejistota jsou nestálé a občas potřebují podporu zvenčí. Pokud je vám v jeho přítomnosti příjemně a čas vám s ním utíká během mrknutí oka, řekněte mu to. Okamžitě tím zaženete jeho obavy, že je s ním nuda.

13) “Mám Tě ráda takového, jaký jsi.”

Přijetí druhého člověka se vším, co k němu patří, je hlavně v dospívání důležité. V tomto období jsme nejvíce náchylní k různým pochybnostem a lehce propadáme sebekritice. Dejte mu najevo, že ho máte ráda právě takového, jaký je.

14) “Vypadáš roztomile, když se věnuješ tomu, co Tě baví.”

Když se věnujeme něčemu, co nás baví a ztrácíme se ve vlastním světě, naše tělo ve velkém produkuje hormony štěstí. Díky tomu doslova záříme. Řekněte mu, jak roztomile vypadá až se příště ponoří do své oblíbené hry nebo stavění Lega. Potěší ho, že chápete jeho koníčky.

15) “Jsi celý můj svět.”

Kluci jsou od přírody naprogramovaní tak, aby se starali o své jemnější polovičky. Moderní doba potřebu prince na bílém koni eliminovala na minimum. Proto každého kluka potěší, když mu řeknete, že bez něj by vašemu životu něco chybělo.

💡Tip: Teď už víte, jak správně zalichotit svému muži či chlapci. V tomto článku pro změnu najdete inspiraci na nejlepší komplimenty a nejúčinnější lichotky pro ženy a holky.

Přidat komentář →

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz