Domů » TOP 10: Nejúčinnější komplimenty a lichotky pro holky

TOP 10: Nejúčinnější komplimenty a lichotky pro holky

autor Eliška Vachková
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
kompliment

Rádi byste zaujali holku, která se vám líbí, ale nevíte, co jí říct, abyste nešlápli vedle? Připravili jsme pro vás 10 komplimentů, které zajisté potěší každou holku. Hned na začátku je důležité si uvědomit, komplimenty jsou pro holky extrémně důležité. Musí být ale správně podané. Stejně tak lichotky.

Jak na komunikaci s holkami

Pro kluky je většinou ženský svět úplně jiný vesmír, a tak se vyplatí jejich myšlení trochu nastudovat. Je logické, že se s nimi nebudete bavit jako s kluky, ale jakým způsobem je tedy komunikaci vhodné vést?

Pravidlo č.1: Soustřeďte se na ni

I když o sobě rádi dlouhé hodiny povídáte, raději se zaměřte na její příběh. Zeptejte se, co ji baví, co dělá ve svém volném čase, jakou má školu/práci. Upřímně se zajímejte a vnímejte její oblíbená témata a na ta se zaměřujte – navažte na ně, rozviňte konverzaci, doptejte se na to, co nevíte. Když uvidí, že pro vás není jen tělo bez duše, bude otevřenější a vaše šance se zvýší.

Pravidlo č.2: Ukažte, že máte co nabídnout

Protože ženy hledají svého vysněného muže, a ne nějakou známost na pár měsíců, budou chtít vidět, že jim za to opravdu stojíte. Podvědomě touží po někom, kdo je podrží, zajistí je a dá jim budoucnost. Pokud si myslíte, že máte co nabídnout, pak to nezapomeňte vyzdvihnout. Může jít o slibnou kariéru, samostatnost, vizi či věrnost – toho všeho si ženy velmi cení. Naopak většina žen neocení lichotky na jejich prsa či zadek, i když výjimky potvrzují pravidlo.

Pravidlo č.3: Buďte vtipní

Každá holka se chce se svým klukem zasmát, proto kromě inteligentních témat a lichotek zakomponujte také humor. Věřte, že tato vlastnost se na žebříčku vysněného partnera pohybuje hodně vysoko, takže ji nepodceňujte. Když se s vámi bude smát, máte zaručeno, že je jí s vámi dobře.

Všechna tato pravidla využijte při komunikaci s holkou, která se vám líbí a uvidíte, že určitě zapůsobíte. Abyste svůj úspěch ještě více podpořili, použijte následující komplimenty a polichoťte jí.

TOP 10 komplimentů a lichotek pro holky

Kdo by neměl rád komplimenty? Pochval existuje mnoho, ale my jsme pro vás vybrali 10 nejlepších, s kterými zabodujete u své milované, ať už jste ve vztahu nebo byste v něm rádi byli. Protože už nyní víte, po čem ženy touží, můžete tomu lichotky přizpůsobit a vymyslet i své, které vykouzlí úsměv na tváři stejně jako ty naše.

1. Dnes ti to moc sluší.

Pokud má na sobě něco, co vás zaujalo, řekněte jí to. Potěší ji, že jste si všimli a umíte ocenit její styl, ať už se to týká vlasů, make-upu či módy. Každá žena se chce cítit dobře, a pokud se tak líbí i ostatním, bude ráda. Navíc, jestliže má o vás také zájem, bude to pro ni hodně znamenat.

2. Umíš se hezky malovat.

Make-up a muži, to nejde moc dohromady. Nemusíte znát druhy korektorů ani vědět, co je to bronzer, nicméně jestli vás zaujme její make-up, pak byste to rozhodně měli říct nahlas. Ženy rády slyší, že něco dělají dobře, navíc kosmetika je obor, ve kterém by se vyznat měly (nebo alespoň tak to ve společnosti bývá). Představte si, že by vám holka pochválila auto – pro nás je to to samé.

3. Inspiruješ mě.

Být pro někoho inspirací je kompliment, který už opravdu něco znamená a nejspíš ho v životě jen tak neuslyšíte. Na taková slova totiž musí být člověk dostatečně vyspělý a sám si uvědomit, co mu dáváte. Jestliže vám to tedy někdo někdy řekne, pak je to velká poklona. Najděte si na své holce něco, čím inspiruje ona vás a podělte se o to.

kompliment
Nezapomeňte svou náklonnost zdůrazňovat hlavně při prvních setkáních – tam to vše může začít, nebo také rychle skončit.

4. Jsem na tebe pyšný.

Jak jsme si již řekli, žena chce cítit od muže podporu. ,,Jsem na tebe pyšný” znamená vážím si tě a stojím za tebou v jednom. Nikdy nevíte, co se v druhém člověku odehrává a pokud k tomu všemu dosáhl nějakého úspěchu, ať už je sebemenší, musel se prodrat nepříjemnými kouty života a možná je právě tato věta něco, co potřebuje slyšet. Buďte tu pro ni!

5. Jsem s tebou šťastný.

Štěstí na vás sice může vidět, ale není nic krásnějšího, než když to přiznáte. Řekněte, co cítíte a otevřete se. Upřímnosti si cení každý.

6. Zlepšuješ mi den.

Máte pocit, že je vše tak najednou lehčí, když je po vašem boku? Opět to sdělte! Tím jí zvýšíte sebevědomí a pomůžete uvědomit si, že je jedinečná, protože její přítomnost vám zlepšuje den. Pocit důležitosti je pro život člověka rozhodně potřeba, proto se nebojte tato slova vyslovit.

7. Obdivuji tě.

Vyjádřením takové poklony ukazujete, že máte pro ženu uznání a má ve vás podporu. Každá chce mít vedle sebe partnera, který tu pro ni bude, bude za ní stát a bude hrdý na to, že ji má.

8. Líbí se mi, jaká jsi.

Přijmutí její přirozenosti, toho, jaká ve skutečnosti je, to je velký kompliment. Dáváte jí tím najevo, že nechcete, aby se kvůli vám měnila a vážíte si toho, jaká skutečně je. Ženy se často obávají, že ,,nejsou dost” a neustále na sobě něco vylepšují. Tímto gestem jí určitě uděláte radost.

kompliment
Sdělujte své pocity, aby se s vámi druhá strana cítila příjemně a viděla, že vám na ní záleží.

9. Jsi výjimečná.

Cítit se výjimečně je velmi příjemné. Když to navíc slyšíte od druhého člověka, který to myslí upřímně, jste jednoduše šťastní. Řekněte to té, která je pro vás výjimečná, aby o tom věděla.

10. S tebou jsem lepším člověkem.

Vliv našeho okolí na nás by měl být rozhodně pozitivní. Lidi si do svého života vybíráme, a proto byste na to měli myslet i u partnera. Člověk, který je vám nejbližší, by z vás měl dělat lepší osobu – motivovat vás, podporovat a učit novým věcem.

Na závěr

Říkejte tomu, na kom vám záleží, co pro vás znamená, obecně. U holky, která se vám líbí či ji dokonce milujete, obzvlášť. Myslete to upřímně a čas od času to zopakujte, lidé rychle zapomínají a je tak třeba váš zájem neustále utvrzovat. S těmito 10 komplimenty to půjde jedna báseň!

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz