Domů » Jaký vybrat dárek pro muže k výročí?

Jaký vybrat dárek pro muže k výročí?

autor Tereza Gödrichová
0 komentářů
dárky pro muže

Vybrat ten správný dárek pro svého milého může občas představovat zapeklitý úkol. Ať už se jedná o vaše první nebo padesáté výročí, vždy stojí za to tuto událost oslavit a promyšlený dárek je skvělý způsob, jak svého partnera potěšit

Pokud pro vás hledání ideálního dárku k výročí pro vašeho partnera znamená obtížné vymýšlení, nejste v tom sami. Nebojte v tomto článku naleznete skvělé tipy na dárek vhodný k výročí. Určitě vyberete právě ten, který vašeho milého potěší a bude si ho vážit bez ohledu na to, jak dlouho spolu jste. 

Nejlepší dárek k výročí vychází od srdce

Dárek můžete vymyslet jakýkoliv – od aktivit, které si můžete užít společně, až po praktické a nezbytné věci pro každodenní použití či jen něco malého na potěšení. Tou nejdůležitější ingrediencí je však vaše srdce.

Někdy není třeba nic složitého hledat. Stačí se zamyslet nad tím, co má dotyčný muž rád a dárek přizpůsobit tomuto aspektu, protože to ho stejně potěší nejvíce – když se mu trefíte do vkusu. Mimo jiné díky tomu také uvidí, že se o něj zajímáte a dali jste si záležet na tom, aby mu dárek udělal opravdovou radost a byl přizpůsobený právě jemu na míru.

Činky jsou dobrý dárek pro muže.
Ideální dárek odrazuje záliby vašeho muže

1. Kožené pouzdro na doklady a karty

Věděli jste, že by doklady a různé věrnostní či kreditní karty měly mít své samostatné místečko mimo peněženku? Ta by totiž měla sloužit pouze pro peníze a maximálně debetní karty. Pokud váš partner tento fakt nedodržuje, pořiďte mu stylové pouzdro pro tento účel.

Kožené pouzdro na doklady a karty dokazuje, že někdy v jednoduchosti je síla i krása. Za takovou módní vychytávku se nemusí nikde stydět. Vyberte jen tu správnou barvu a případně pouzdro přizpůsobte iniciálami vašeho chlapa, jeho oblíbeným logem nebo čímkoliv jiným, co má rád.

2. Mapa vašeho místa

Když se jedná o výročí neboli oslavu vaší lásky, není na škodu do dárku vložit špetku romantiky. Pokud však váš chlap nepatří mezi úplné romantiky, zkuste to v trochu praktičtěji pojatém kabátku. Darujete tak osobní symbol lásky, který potěší každého muže.

V případě, že váš partner mapám příliš neholduje, možná by ho raději potěšilo vyobrazení souhvězdí ve váš libovolný výjimečný den. Darujete mu tak hvězdnou oblohu v přesně takové podobě, jak vypadala ve vašem zvoleném konkrétním okamžiku.

Ať už se jedná o první setkání, polibek nebo svatbu, stačí zvolit datum a o zbytek se už postarají šikovné ručičky z určitých firem. Pro mapu můžete zkusit Naše místa a souhvězdí vám zajistí třeba Hvězdná Obloha.

3. Upečte mu něco dobrého

Oslaďte si své výročí nějakou dobrotou, kterou pro svého milého upečete s tou nejdůležitější ingrediencí – láskou. Pokud sladkému příliš neholduje, nevadí, můžete ho překvapit i nějakou slanou specialitkou, pizzou nebo pořádným domácí burgerem.

Jestli patříte mezi vášnivé kuchtíky, jen bonus pro vás. V tom druhém případě se i přesto nemusíte vůbec stresovat, protože v dnešní době již naleznete plno chutných a jednoduchých receptů, které zvládne i naprostý začátečník.

Vyzkoušejte třeba některý z těchto receptů na vynikající zdravé koláče a jiné dezerty. A pokud váš muž cvičí nebo ho zajímá zdravý životní styl, možná ho potěší nějaká dobrota z proteinu.

4. Krabička plná drobností

Hledáte dárek k výročí pro muže, který už má všechno? Tak mu zkuste věnovat personalizovanou dárkovou krabičku se všemi jeho oblíbenostmi. Jedná se o dokonalý způsob, jak mu ukázat vaši lásku a také to, jak moc vám na něm záleží.

Uvnitř najde nejrůznější dobroty a drobnosti, které mu pomohou být připraven na vše, co mu život postaví do cesty. Připojte taky osobní vzkaz na vnitřní krabici, díky kterému bude vědět, že jste svému vztahu skutečně oddáni.

💡 Tip: Nehodí se vám tyto tipy na dárky nebo chcete získat ještě víc inspirace? Přečtěte si o těchto nápadech na skvělé dárky, které muže potěší na Vánoce, ale i kdykoliv jindy.

5. Dárkový poukaz do kina či divadla

Chodíte rádi se svým partnerem za kulturou? Tak toho využijte a darujte mu dárkový poukaz do vašeho oblíbeného kina nebo divadla. Můžete zvolit buď verzi v určité hodnotě, nebo třeba koupit lístky na konkrétní představení – třeba narazíte na něco, co se vašemu muži bude líbit.

Nemusí se jednat o poukazy pouze do kina či divadla. Skvělý je například i nějaký koncert partnerova oblíbeného hudebníka či skupiny, ale třeba také festival. Klidně ale zajděte jen do vaší oblíbené restaurace a domluvte si poukaz v ní, ve fantazii se meze nekladou.

kino
Váš dárek si můžete užít i společně

6. Personalizované stírací losy

Každý si občas rád zahraje s osudem a vyzkouší své štěstí, no ne? K tomuto účelu skvěle poslouží různé stírací losy, ale můžete je vylepšit ještě o level výš. Sarujte je své polovičce v přizpůsobené verzi, která navíc vždy vyhraje. Ovšem to váš partner nemusí předem vůbec tušit.

U tohoto dárku si lze skutečně vyhrát. Losy si buď vyrobte podomácku sami, nebo můžete objednat již předchystané verze, ale přesto vždy personalizované podle vašich představ a přání. Výhry mohou být různé – od milých úkolů a pozorností až po hříšné zábavy. Okořeníte tak svůj partnerský vztah a na nudu už pak nezbyde čas.

7. Deník s vašimi zážitky

Zapamatujte si všechny vaše důležité okamžiky a zážitky, které jste vy dva spolu sdíleli, v rozkošném deníku. Můžete ho obohatit i o fotky nebo útržky vstupenek z různých události. Poznamenejte také všechny myšlenky nebo poznámky z jednotlivých momentů. 

Můžete do něj zakomponovat dokonce i různé jízdenky, letenky z vašich společných cest a cokoliv dalšího vás napadne. Tento kreativní dárek bude mít pro vašeho partnera (ale i vás) jistě nevyčíslitelnou hodnotu.

8. Vlastnoručně vyrobené poukázky

Různé DIY dárky patří mezi oblíbené, protože na nich obdarovaná osoba vždy vidí, že jste si s nimi dali nějakou práci. Vkládáte do nich totiž své srdce. A nebojte, i pokud si nevěříte a nepatříte mezi nejzručnější, vždy se najde něco jednoduchého, jako třeba vlastnoruční poukázky.

Do poukázek můžete zahrnout vše, co má váš partner rád. Například poukázku na 20minutovou masáž chodidel, romantickou večeři při svíčkách doma či v restauraci, víkendový pobyt či výlet na jeden den. Vymyslete cokoliv vás napadne a mohlo by potěšit vaši drahou polovičku. 

9. Stolní hra

Oživte společné večery a užijte si váš čas ve společnosti nějaké nové stolní hry. Otestujte si navzájem své znalosti, pobavte se nebo si odpočiňte u nějaké klasiky. Deskové hry ozvláštňovaly vaše večery již od dětských let, tak proč si to nepřipomenout? Jen si vzpomeňte na hodiny strávené u pexesa, puzzlí, nebo Člověče, nezlob se.

Skvělé jsou ale i různé lechtivější hry pro dospělé, kterými okořeníte váš vztah a zpestříte partnerské chvilky. A na výročí je tento typ her jako dělaný, neboť se jedná o skvělý způsob oslavení a prohloubení vaší lásky.

10. Kytice pro muže

Zatímco na květiny se pěkně kouká, působí jako ozdoba a potěší zejména ženy, muže můžete překvapit tak trochu jinou, netradiční kyticí, která dodá domovu originální šmrnc a padne spíše jim do vkusu.

I když někteří muži jistě ocení i vázanou kytici, většina by asi uvítala něco jiného. Můžete je ale pobavit klasikou, ovšem obohacenou o originální předměty jako jsou doutníky, klobásy, nářadí nebo tenisové či golfové míčky.

Další možností je speciální kytice vytvořená například pouze z klobás či jiných slaných nebo i sladkých delikates. Jedlou kytici můžete obohatit také kvalitní láhví vína nebo jiného alkoholu, kterou zajisté neurazíte žádného muže.

Originální dárky pro ženy - kosmetický balíček
Nejlepší dárek je ten, který darujete s láskou

Jaký je nejlepší dárek k výročí pro vašeho muže?

Jen vy znáte svého partnera lépe než kdokoli jiný, takže při hledání dárku k výročí vezměte v úvahu jeho koníčky, zájmy a vášně. Když obdrží něco, co reprezentuje jeho záliby a věci, na kterých mu záleží, vzbudíte v něm pocit být viděn a milován.

Miluje hory a výšlapy? Dejte mu nějaké nové turistické boty nebo knížku s tipy na túry. Pokud rád vaří, možná potěší další kuchyňské potřeby nebo kuchařka. Možností najdete nespočet. Jen přemýšlejte o jedinečných vlastnostech, které na něm milujete, a ty vložte do daru.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz