Domů » Dotazníky za peníze: Cesta k výdělku?

Dotazníky za peníze: Cesta k výdělku?

autor Anna Kolářová
0 komentářů
Dotazníky online za peníze

Tak tu zase máme nový rok. Tentokrát s pěkným lehce zapamatovatelným číslem. Prostě 2020. Mnoho z nás si dává na začátku nových roků předsevzetí. Pro jiného může nový rok znamenat nový začátek. V práci, v lásce anebo ve financích. V dnešním článku Vám přinášíme informace o tom, jak Vám dotazníky online za peníze, mohou přinést nějakou tu korunku do Vašeho rozpočtu. Čtěte dál a dozvíte se více.

Pokud hledáte velký a stabilní přivýdělek, vyplňování dotazníků není úplně to pravé ořechové. To Vás raději odkážeme na trochu jinou stránku. Můžete se nechat inspirovat například článkem o tom, jak začít podnikat a jak své podnikání do začátků financovat. Pokud ale máte svoji stabilní práci a příjem, ale i tak byste si chtěli přilepšit nějakou tu korunku měsíčně, pak je náš článek určen přesně pro Vás.

Vyplňování dotazníků

Kolik si vyděláte vyplňováním dotazníků záleží na několika faktorech.

  1. Kolik času můžete věnovat vyplňování dotazníků? Pokud máte denně volnou jen jednu hodinku, budete mít pravděpodobně menší výdělek něž-li někdo, kdo má volno 5 hodin.
  2. Pečlivě si vyplňte svůj profil. Právě tyto informace jsou pro roboty, které pro Vás vybírají dotazníky, či ankety velmi důležité. Čím více informací ve svém profilu uvedete (samozřejmě záleží zcela na Vás, kolik informací jste o sobě ochotni sdělit), tím větší je možnost, že budete zařazeni mezi respondenty. Tento typ přivýdělku je ideální pro introverty. Nikde na ně nikdo nekřičí, vyplňují si vše z pohodlí domova.
  3. Jestli budete vyhovovat požadavkům. Toto je složka, kterou Vy nemůžete ovlivnit. Záleží na tom, komu jsou dotazníky online za peníze určeny. Mohou být pro úzkou věkovou skupinu, nebo pouze pro určitá povolání. Na začátku téměř každého dotazníku se Vás budou ptát na obecné informace. Váš věk, nejvyšší dosažené vzdělání, kraj ve kterém bydlíte, velikost obce kde bydlíte apod. Dle toho Vás v dotazníku pošlou dále, anebo bude Váš postup ukončen.
  4. Časové omezení dotazníků. Většina dotazníků má své časové omezení, do kdy je potřeba je vyplnit. Na to si dávejte pozor. Bývá to většinou několik dní. Dalším omezením je počet respondentů. Nejideálnější je odpovídat na dotazníky ihned, jak budete moct. Zvyšujete své šance na výdělek a počet možných vyplnitelných dotazníků.

Vyplácení a výše odměn za dotazníky

Všechny dotazníky online za peníze mají předem danou výši odměny. Velká část z nich je přímo za finanční odměnu. Některé stránky mají odměny například ve výši oplatek nebo bodů, které Vám jsou při dosažení limitu převedeny na peníze. Mnoho stránek nabízí několik možností, kam můžete Vámi vydělané peníze odeslat. Jednou je zaslání peněz na vlastní účet, další možností je “dobrý skutek”. Vámi vydělanou částku můžete zaslat na stránkou nebo Vámi vybraný charitativní projekt.

Velké množství stránek mají určen limit, při kterém budou vyplácet. Často se jedná o částky začínající na 150 korunách. Také se vyskytují částky jako je 500 korun. Na jedněch stránkách musíte získat 2000 oplatek, které Vám budou převedeny na 200 korun.

Ověřené stránky (vyplaceno na účet)

V tomto odstavci Vám předkládáme osobní zkušenost autorky tohoto textu.

Nyní Vám nabídnu (autorka článku) seznam ověřených stránek, které vyplatily mnou vydělané částky přímo na účet. Částka mi byla vyplacena buď při dosažení limitu pro výplatu, anebo v termínu, který mají stránky určeny. Druhá možnost je výhodnější z důvodu, že Vám vyplatí jakoukoliv částku (má nejnižší částka byla 100,-).

My-map.eu

Z této stránky mi byla vyplacena již 2 x finanční odměna. Celkem se jednalo o 370 korun. Zahrnovalo období cca 6 měsíců. Přiznávám se, že jsem ne všechny dotazníky stihla vyplnit. Můj osobní odhad je, že jsem vyplnila 2/3 zaslaných dotazníků (tedy opravdu pozor na časové omezení dotazníků). U těchto dotazníků bylo ihned jasné, jaká bude výše odměny, za čas věnovaný dotazníkům. Odměny se pohybovaly od 10 korun (většinou za 5 minutový dotazník) až po 70 a více korun (více jak 45 minutový dotazník). Ano i takový jsem vyplňovala.

Stránky nejprve avizují, že Vám částka bude vyplacena po dosažení limitu 300 korun. Poprvé mi byla částka vyplacena na hodnotě 270 korun a podruhé při 100 korunách (obojí mě velmi mile překvapilo). Jednalo se tedy o výplatu po čtvrtletích. Částka byla připsána na účet v řádu několika dní. Stránka nabízí nový dotazník cca 3x do týdne.

Na těchto stránkách můžete své finance věnovat Dětskému fondu OSN – Unicefu nebo projektu Obědy pro děti. Není to však jediná možnost, jak přispět na dobrou věc s pomocí my-map.eu. Pokud se neprofilujete do dotazníku, tak i za to Vás tyto stránky odmění. Odměnou je 100 bodů na Konto radosti. Každých 100 bodů znamená 1 korunu pro jeden z těchto projektů. I proto se mi tyto stránky velmi zamlouvají.

Populace.cz

Od těchto stránek jsem obdržela zatím jednu výplatu (112 korun), nyní čekám na další ve výši 190 korun. Celkově se jedná o 302 korun za necelých 6 měsíců. Platí zde to, co jsem psala u předešlého. Stihla jsem vyplnit zhruba 2/3 dotazníků, předem známa výše odměny za čas strávený u dotazníku. Mé dosavadní minimum za dotazník je 1 koruna, maximum 38 korun.

Výplata na těchto stránkách probíhá po kvartálech. V říjnu, lednu, dubnu a červenci. Na tuto informaci jsem se musela optat, protože jsem ji nikde na stránkách nenašla. Odpověď na email přišla v několika dnech a jak bylo přislíbeno, částka byla připsána na účet. Na těchto stránkách je dotazníků o něco méně. Za necelý půlrok jich bylo 45. Jak jsem již výše psala, ne všechny jsem stihla včas vyplnit a ne do všech jsem se profilovala.

Na těchto stránkách máte možnost nastavit si dovolenou, kdy Vám nebudou dotazníky chodit. Můžete také spolupráci přerušit, anebo ukončit. Také si můžete vybrat, jaký typ spolupráce hledáte. Zdali dotazníky online za peníze, nebo telefonní rozhovor (měla jsem asi 2 nebo 3 za celou dobu spolupráce). Dalšími možnostmi jsou online rozhovor, osobní rozhovor anebo doporučení účastníků. Jen to jen a jen na Vás. Finance můžete také zaslat charitativní organizaci, kterou si sami vyberete z jejich seznamu. Stránka jich nabízí celkem 11.

Další dotazníky online za peníze

Zde Vám nabízím další stránky s dotazníky, ale nemohu u nich zaručit výplatu, jelikož jsem ještě nedosáhla jimi vytyčeného finančního nebo odměňovacího limitu. Jakmile se tak stane, přesunu tyto stránky mezi ověřené, anebo naopak vytvoříme nové téma, na nedoporučené.

  • trendaro.cz – zpočátku nabízí mnoho dotazníků, ale po čase tzv. zamrznete. Nyní čekám na další dotazníky, abych dosáhla limitu 500 prasátek, které mi posléze budou převedeny na 500 korun.
  • prosebe.cz – výplatní částka je na těchto stránkách 150 korun. Já jsem na nich teprve od října a chybí mi 5 korun, do výplaty. Nemohu se dočkat dalšího dotazníku, abych ověřila funkčnost.
  • český národní panel – na těchto stránkách sbíráte za vyplněné dotazníky oplatky. Pro výplatu musíte získat 2000 oplatek, které Vám budou převedeny na účet v kurzu 10:1. Tedy 2000 oplatek znamená 200 korun. Jsem zde od srpna a mám 1000 oplatek.
  • marketagent.com – stránky nabízí výplatu jakékoliv částky, aby nalákali co nejvíce lidí. Realita je však jiná. Minimální výplata je 1000b, které se Vám převedou na 100EU. Po téměř půl roce mám necelých 300b. Dotazníků je velmi malé množství a do málokterého jsem se vyprofilovala.

Toliko základních informací na téma dotazníky online za peníze. Budeme rádi, pokud se s námi v komentářích podělíte o své zkušenosti s tímto typem přivýdělku. Pokud Vás zajímají další možnosti, jak si přivydělat z domova, neváhejte a pusťte se do čtení našeho článku na toto téma.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz