Domů » Jaké jsou aktuálně nejpopulárnější akcie a co nám nabídne AI?

Jaké jsou aktuálně nejpopulárnější akcie a co nám nabídne AI?

autor Miroslav Plaňanský
0 komentářů
online investiční konference xtb

Zajímají vás akcie velkých technologických společností, sledujete jak umělá inteligence (AI) dominuje světu nebo jen nevíte jaké dividendové společnosti jsou aktuálně populární?

Letos se totiž koná další, již tradiční Online Investiční Konference od brokerské a investiční platformy XTB. XTB oznámila, že konference proběhne v sobotu 25.11.2023 od 13:00 živě na jejich youtube kanále.

Přístup na konferenci je zdarma, nicméně se musíte *registrovat, abyste získali link na vysílání. Pak už se stačí jen v pohodlí domova usadit k televizi, počítači nebo sledovat na telefonu a nasávat veškeré informace z investičního světa.

*Registrovat se můžeze na webu xtb.com/cz, kde naleznete ve speciální nabídce odkaz na investiční konferenci.

Program investiční konference

XTB se dlouhodobě profiluje nejen jako pouhý broker či investiční aplikace, skrze kterou můžete investovat či obchodovat na trzích. Aktivně se totiž snaží vzdělávat své klienty i veřejnost, a to prostřednictvím článků, e-booků, videí apod.
Do tohoto edukačního repertoáru společnosti se řadí právě také větší konference či menší živá vysílání na YouTube.  

Online konference jsou vždy něčím speciální, ať už je to hosty nebo informacemi, které se dozvíte. Těšit se můžete na panelové diskuze o konkrétních sektorech a populárních společnostech.

Rozhodně nesmí chybět téma BigTech společností (včetně AI a semiconductors), které jsou nyní velmi populárním tématem. Dalšími populárními témy mohou být dividendové společností (včetně populárních REITs) nebo firmy z energetického sektoru. Třešničkou na dortu v programu konference pak bude poslední panelová diskuze, kde se budou probírat skryté investiční příležitosti, které aktuálně TOP investoři vidí na trhu.

program online investiční konference xtb

Tešit se můžete na známe „investiční” tváře jako je Jaroslav Brychta, bývalý hlavní analytik XTB, který povede panelovou diskuzi s Danielem Gladišem a Alešem Vávrou, tedy s ostřílenými investory, na téma skrytých investičních příležitostí. Dále se můžete těšit na Dominika StroukalaAnnu PíchovouMichala Semotana, ale také Ondřeje Koběrského, který je československou jedničkou mezi finančními YouTubery.

Jak získat přístup

Je to velmi jednoduché, jelikož Investiční konference je zdarma! Stačí vyplnit formulář na webu XTB, který se nachází ve speciální nabídce a odkaz na vysílání Vám dorazí do mailu.

Vlastní názor na investiční konference

Jsem rád, že vám mohu představit Investiční konferenci od XTB, jelikož sám ji každý rok sleduji. Samozřejmě mohu konferenci porovnávat s ostatními konferencemi a vysíláními, které nabízí další investiční společnosti, protože rád získávám informace a nové vědomosti. Existuje hodně skvělých konferencí, ale ta od XTB má specifickou výhodu.

Jakou výhodu má konference od XTB?

XTB má tu výhodu, že je zdarma a získáte opravdu cenné informace, jediné co do toho musíte investovat je váš osobní čas a volno. U jiných společností mnohdy za tyto cenné informace chtějí jednotky až desítky tisíc a hodnota je velmi podobná.

Ano, já vím že u placené offline akce dostanete různé druhy občerstvení a možnost popovídat si s hosty osobně, což pro někoho může být velmi cenné. Na druhou stranu, pokud jste začínající investor, nebo se pouze chcete dozvědět více z oboru, investiční konference od XTB může být skvělý začátek, jelikož je zdarma a můžete ji sledovat z pohodlí domova, nebo kdekoliv na obrazovce svého telefonu.

Přidat komentář →

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz