Domů » Kristy Raven Brendlová: Každý máme svou temnou stránku, důležité je umět s ní pracovat

Kristy Raven Brendlová: Každý máme svou temnou stránku, důležité je umět s ní pracovat

autor Sandra
0 komentářů
kristy raven brendlova

Kristy Raven Brendlová poskytuje spirituální mentoring v oblastech jako je práce s energií a zvýšenou senzibilitou, zvládání temné stránky člověka, propojení se se spirituálním zvířetem a nalezení ženské energie. Ve volném čase chodí ráda na procházky se svým československým vlčákem, dělá různé rituály a poslouchá metal.

1. Jaká byla vaše cesta ke spiritualitě?

Ke spiritualitě jsem šla postupně. Cítila jsem kolem sebe nějakou zvláštní energii už od dětství, ale moje rodina těmto věcem nikdy nakloněna nebyla, a tak jsem o tom neměla s kým mluvit. Lidé z těchto věcí měli dříve větší strach než dnes. Bála jsem se o tom mluvit a zbytečně přitahovat pozornost. Ještě nedávno jsem mnohdy musela dávat pozor na to, co před kým říkám a o čem mluvím. Mnozí se na váš začnou koukat divně, když zmíníte slovo čarodějnictví nebo spiritualita. Teď už to tolik neřeším a stojím plně za sebou.

Ačkoli jsem té energii jako malá nerozuměla, naučila jsem se jí postupem času kontrolovat. Naplno jsem se začala věnovat spiritualitě a čarodějnictví v šestnácti. Hodně mi pomohlo i to, že jsem se mohla svěřit lidem, kteří jsou na tom podobně, a nemusela jsem se za nic stydět. Ty jsem ale začala poznávat až po střední škole. Předtím jsem na tom byla s knihami sama. Začala jsem hodně studovat severské pohanství, germánskou mythologii a vikingské tradice. Tento směr mi otevřel cestu nejvíce.

2. Jaké služby lidem nabízíte? S čím k vám chodí nejčastěji?

V současné době pracuji hodně s temnou stránkou osobnosti, protože je to něco, co hodně lidí trápí a nemluví se o tom. Vysvětluji jim, že každý z nás má v sobě temnotu, a je to v pořádku. Pomáhám jim naučit se ji kontrolovat a využít ve svůj prospěch.

Dále pracuji se ženami a pomáhám jim otevírat ženskou energii a propojovat se s lůnem. To je pro ženu velmi důležité, aby mohla být opravdu ženou. Dnešním trendem je zvládnout vše sama a vyrovnat se ve všem mužům. Toto myšlení brání ženám být šťastné v rodinném životě, a proto je učím, jak v sobě najít ženskou energii.

Také lidi navádím k tomu, jak najít své spirituální zvíře a jak s jeho pomocí vyřešit komplikace a složité situace v našem životě. Vysvětluji, jak se můžeme s daným zvířetem propojit a využít jeho konkrétní vlastnosti k tomu, abychom se za sebe dokázali lépe postavit a zvládli nátlak okolí. Můžeme využít jejich trpělivost, moudrost, ochranitelskou povahu, bojovnost a další…

Můj problém byl dlouhé roky senzibilita – to víceméně znamená, že je člověk více citlivý na vlivy vnějšího okolí. Někdo cítí emoce a energie druhých, které nedají ale znát navenek. Snadno se jimi nechá ovlivnit, zkazí mu náladu, moc přemýšlí nad chování ostatních a bere si je osobně, není mu dobře na místech, kde se třeba něco děje apod… S tímto také pomáhám. Naučila jsem se před těmito vlivy chránit a pracovat s nimi, pokud se něco začne dít.

Dále se věnuji výkladům karet a práci s runami.

3. Čeho byste chtěla dosáhnout a jaké jsou vaše cíle do budoucna?

Snažím se hlavně rozvíjet a zvyšovat povědomí o tom, co dělám. V současné době se do povědomí lidí snažím dostat organickým obsahem na sociálních sítích. K tomu na svém webu připravuji také stránku s mými články, kterou jsem nazvala scripturam (což znamená z latiny psaní).

Ráda bych do své práce do budoucna více zahrnula práci se psy – komunikaci, pomoc s výchovou pomocí spirituálních principů, psí masáže dornovou metodou.

4. Co pro vás byly přelomové mezníky v životě?

Jeden z mezníků byla smrt mého dědy, o které píšu na svém webu. Díky té jsem plně pochopila jednu ze svých schopností. Také mi velmi pomohla samota, kdy jsem měla mnoho času na spirituální seberozvoj.

Nejdůležitějším bodem v mém rozvoji a přítomném životě bylo poznání mého partnera, se kterým tvoříme nyní už celkem velkou smečku – máme dva psy a jedno dítko 🙂 Máme spolu mnoho společného, co se týká přístupu k životu. Díky tomu, že se věnuje ručnímu řemeslu, vyrůstal na farmě a stále se pohybuje mezi zvířaty, změnil můj pohled na smrt a celkově cyklus života a smrti. Právě on mě inspiroval k tomu, že jsem začala více pracovat s temnou stránkou osobnosti a dostala jsem se blíže zvířatům.

5. Jaký je podle vás klíčový faktor úspěchu?

Uvědomit si, že za všechno, co se mi v životě děje nesu zodpovědnost já. I když se mi něco stane, tak je na mě, jak se s tím vypořádám. To, jak pečuji o své tělo, jak se stravuji a cvičím ovlivňuje mé zdraví a stejně tak je to i se vším ostatním.

6. Co vám jde snadno od ruky a s čím naopak bojujete?

Nejvíce mi dělají problém domácí práce. Baví mě je dělat, ale nedokážu si je pořádně zorganizovat, přebíhám od jednoho k druhému a pak je dělám zbytečně dlouho.

Naopak co mě baví, je komunikace s lidmi – jsem velmi empatická a dokážu se snadno napojit na jejich energii. Dokážu jim pomoci s věcmi, které je trápí. Hledáme spolu cesty, jak to vyřešit a posunout se dál. Dále se věnuji content marketingu – tvořím obsah a reklamy na sociální sítě (texty i grafiku).

7. Koho byste doporučila sledovat na sociálních sítích? Kdo je pro vás inspirací a prezentuje zajímavé myšlenky?

Baví mě sledovat besedy s Jaroslavem Duškem. Pro ty, koho zajímá alternativní medicína, tak určitě doporučuji podívat se na Terezu Feltoni Guruni nebo Jana Vojáčka. Pak mám několik oblíbených profilů s čarodějnickou tématikou.

8. Jaké denní rituály doporučujete?

Určitě alespoň krátkou dechovou nebo vizualizační meditaci, pomáhá udržovat klidnou mysl hlavně před spaním. Vědomou sprchu, kterou se záměrně očistíme od všeho náročného z daného dne. Snažím se také dodržovat takový ranní rituál, kdy si zapálím svíčku, pustím hudbu, poděkuji bohům a vyložím si pár karet.

9. Co byste vzkázala svému mladšímu já?

Pij méně alkohol a více spi. Nenech se příliš ovlivnit tím, jak se k tobě chovají druzí, protože to jak k tobě přistupuje okolí tě nedefinuje.

10. Jaká zkušenost vás v životě posunula nejdál?

Určitě dva roky práce v české televizi. Poznala jsem mnoho lidí, díky kterým jsem si uvědomila svoji hodnotu a také co v životě nechci. Byla to pro mě skvělá škola.

Stručné odpovědi:

1. Nejoblíběnější citát?

Je velmi snadné následovat své rodiče, je velmi snadné následovat své učitele, je velmi snadné následovat společnost, je velmi snadné být poslušný… být vzpurný, být samostatný, je velmi obtížné. Ale růst přichází těžkou cestou.“ Osho

2. Nejoblíbenější autor?

J.K.Rowlingová

3. Kniha, která vás v životě nejvíce inspirovala?

Dcera čarodějnice, Harry Potter

4. Koníček, u kterého si nejlépe odpočinete?

Miluji práci na zahradě. Baví mě hrabat se v zemi a propojovat se s přírodou. Také mě velmi dobíjí metalové koncerty.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz