Domů » Kdo vyhraje MS 2018 ve fotbale?

Kdo vyhraje MS 2018 ve fotbale?

od Patrik Pilous
pořadí týmů ms 2018
pořadí týmů ms 2018

Vyhrají Chorvati MS ve fotbale

Semifinále určilo finalisty MS 2018 v Rusku Francii a Chorvatsko. Chorvatská fotbalová reprezentace v prodloužení jednoznačně přetlačila Anglii!

Velkým papírovým favoritem na vítězství je však Francie, ale Chorvatsko si s rolí outsiderů poradilo již několikrát. Čtyřmilionové Chorvatsko proti druhé největší zemi v EU. Výborná francouzská liga proti neznámé chorvatské. Chorvatští hráči ale hrají v těch nejlepších evropských velkoklubech a ve finále Mistrovství světa ve fotbale budou rovnocenným protivníkem.

Predikce finále MS 2018

Chorvati nerozhodovali v základní hrací době, ale nakonec vždy své soky dokázali přetlačit. Poslední obětí se stala Anglie, která v prodloužení absolutně nestačila tempu týmu Chorvatska. Výborně pozičně hrající Manžukič patří k světové extratřídě útočníků. Ještě zásadnější pro tým Chorvatska je jeho kapitán Luka Modrič.

Právě k Modričovi a Manžukičovi bude celé Chorvatsko upínat své naděje. Francie je jasným favoritem, která podle mnohých dokázala vymazat Belgii. S kurzem 4.5 je však mnohem lepším tipem vítězství Chorvatska.

Jenže Chorvati ukázali již mnohokrát, že jejich síla stoupá v prodloužení, a proto úplně tím nejlepším tipem pro finále Mistrovství světa ve fotbale bude remíza v základní hrací době s kurzem zhruba 3.3.

Nejlepší strategií sázení pro finále MS by tedy měla být remíza.

Bude hvězdný tým Belgie třetí?

Belgičané zaváhali s Japonskem, avšak následně se v dobrém světle předvedli s největším favoritem Brazílií. Tým Belgie je v této fázi turnaje papírovým favoritem a i předvedená hra ďáblů je poutavější než to, co předvádí tým Anglie.

Angličané se budou muset po nečekané prohře s Chorvatskem vzpamatovat a zabojovat alespoň o třetí nejcennější kov.