Domů » Kdo vyhraje MS 2018 ve fotbale?

Kdo vyhraje MS 2018 ve fotbale?

autor Patrik Pilous
0 komentářů
pořadí týmů ms 2018
pořadí týmů ms 2018

Vyhrají Chorvati MS ve fotbale

Semifinále určilo finalisty MS 2018 v Rusku Francii a Chorvatsko. Chorvatská fotbalová reprezentace v prodloužení jednoznačně přetlačila Anglii!

Velkým papírovým favoritem na vítězství je však Francie, ale Chorvatsko si s rolí outsiderů poradilo již několikrát. Čtyřmilionové Chorvatsko proti druhé největší zemi v EU. Výborná francouzská liga proti neznámé chorvatské. Chorvatští hráči ale hrají v těch nejlepších evropských velkoklubech a ve finále Mistrovství světa ve fotbale budou rovnocenným protivníkem.

Predikce finále MS 2018

Chorvati nerozhodovali v základní hrací době, ale nakonec vždy své soky dokázali přetlačit. Poslední obětí se stala Anglie, která v prodloužení absolutně nestačila tempu týmu Chorvatska. Výborně pozičně hrající Manžukič patří k světové extratřídě útočníků. Ještě zásadnější pro tým Chorvatska je jeho kapitán Luka Modrič.

Právě k Modričovi a Manžukičovi bude celé Chorvatsko upínat své naděje. Francie je jasným favoritem, která podle mnohých dokázala vymazat Belgii. S kurzem 4.5 je však mnohem lepším tipem vítězství Chorvatska.

Jenže Chorvati ukázali již mnohokrát, že jejich síla stoupá v prodloužení, a proto úplně tím nejlepším tipem pro finále Mistrovství světa ve fotbale bude remíza v základní hrací době s kurzem zhruba 3.3.

Nejlepší strategií sázení pro finále MS by tedy měla být remíza.

Bude hvězdný tým Belgie třetí?

Belgičané zaváhali s Japonskem, avšak následně se v dobrém světle předvedli s největším favoritem Brazílií. Tým Belgie je v této fázi turnaje papírovým favoritem a i předvedená hra ďáblů je poutavější než to, co předvádí tým Anglie.

Angličané se budou muset po nečekané prohře s Chorvatskem vzpamatovat a zabojovat alespoň o třetí nejcennější kov.

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz