Domů » Iman Gadzhi: Jak se stal milionářem ve 24 letech?

Iman Gadzhi: Jak se stal milionářem ve 24 letech?

autor Robin Sedlmaierů
0 komentářů
Iman Gadzhi

Iman Gadzhi je mladý a odhodlaný podnikatel z Británie, který si stojí za svými cíli. Ve svých pouhých dvaceti čtyřech letech vede několik firem, je vlastníkem úspěšné digitální marketingové agentury a zakladatelem celosvětové vzdělávání společnosti Grow Your Agency. 

Vede velmi úspěšnou agenturu IAG Media, která se věnuje digitálnímu marketingu. Jejich cílem je optimalizace vysokých zisků díky využití online reklam. Kromě toho je aktivní na sociálních sítích, kde sdílí své tipy na to, jak se stát milionářem. 

Iman Gadzi: Začátky podnikání 

Když v 17 letech Iman odešel ze střední školy, jen málokdo věděl, kam to dotáhne. Mladý chlapec z Ruska žijící v Londýně se vzdal vidiny studia, aby se mohl věnovat práci a zaopatřit tak peníze pro svou rodinu. 

Jeho matka musela mít několik prací současně, aby se zvládali uživit a udržet si nějaký standard. Vydělávat peníze se však už snažil dřív, i během studia. Už v 15 letech se Iman pokoušel získat finance tím, že odkupoval a prodával instagramové účty. 

Celý nápad na založení agentury podle něj přišel náhodou. Během studia nabídl místnímu fotbalovému týmu, že se jim bude starat o sociální sítě. Mohli se tak věnovat více sportu a Iman mohl zkoušet různé marketingové strategie a vyhodnocovat, které fungují, a které by měl opustit. 

Největší zlom se stal v momentě, kdy začal získávat první klienty do agentury. V ten moment přišlo rozhodnutí vzdát se studia a věnovat se marketingu naplno. V té době si dokázal vydělat kolem 15 000 dolarů za měsíc. 

🗣️ Iman Gadzhi říká: Obětoval jsem hodně ze svého mládí, abych se mohl věnovat podnikání.  Odchod ze střední školy v 17 letech mi umožnil věnovat své agentuře více času, ale nakonec jsem přišel o společenský život.

Cesta k úspěchu a založení GrowYourAgency

Netrvalo dlouho, než mladému muži došlo, že na vše nevystačí sám. Aby mohla jeho agentura IAG Media růst, potřeboval posily. Proto vytvořil tým, se kterým se mohl pouštět do většího počtu zakázek. 

Jak jeho firma rostla, čím dál víc přátel a mladých lidí vyhledávalo jeho pomoc. Chtěli se ponořit do tajů marketingu a začít také podnikat. Iman prvně vytvořil kurz s názvem “Six figure SMMA”. Na ten se mu přihlásilo přes 1000 zájemců. 

Když viděl velký zájem a nadšení, které studenti projevovali, rozhodl se vytvořit vzdělávací platformu GrowYourAgency. Ta mu dovolila vytvořit více vzdělávacích kurzů. 

Imanův cíl bylo zajistit dostupné vzdělávání všem, kteří o to žádali. Proto si zvolil metodu online kurzů. Účastnit se tak mohli i mladí lidé, kteří žili stovky kilometrů daleko. Jediné, co potřebovali, bylo internetové připojení. 

Kromě toho se  mladý milionář zaměřuje i na prodej dioptrických brýlích se svou společností Gadzhi. Má také firmu Flozy a  v roce 2023 financoval online vzdělávací platformu Educate.

Iman Gadzhi: Ani filantropie mu není cizí

Kromě podnikatele a miliardáře je Iman Gadzhi bezpochyby i filantropem. Financoval postavení pěti škol v Nepálu a říká, že je to pouze začátek. Věří v důležitost vzdělávání a snaží se ho poskytnout i dětem ve vyloučených lokalitách.

Mimo to se on i jeho tým účastnili běžeckého maratonu, ve kterém sbírali peníze právě na podporu vzdělávání v rurálních zemích. Během jednoho týdne se zúčastnili třech maratonů v různých zemích. A každou částku, kterou se jim podařilo vybrat, Iman Gadzhi pomocí svých vlastních peněz zdvojnásobí.

Iman Gadzhi v letadle v Nepálu.
Iman Gadzhi v Nepálu. Zdroj: iman-gadzhi.com

Co Iman Gadzhi radí?

Příběh, který Iman Gadzhi vypráví, je plný překážek. Přesto má však život chlapce, který vyrůstal s matkou samoživitelkou, šťastný konec. Dokázal se z osudu, který mu život nadělil, poučit a vyrůst. 

V rozhovorech uvedl, že pokud by mohl doporučit nějaké knihy pro osobní růst, byla by to “Atlasova vzpoura”, “Alchymista” a různé publikace o meditaci. Klid na duši je podstatný u všech, u podnikatelů, kteří čelí velkému stresu, však ještě víc. 

Pokud si chcete založit online marketingovou agenturu i vy, připravte se na trnitou cestu, která se však při troše štěstí a usilovné práci může vydat skvělým směrem. Pro více tipů můžete Imana Gadzhiho sledovat na jeho youtube kanále, kde předává své zkušenosti a rady ohledně financí a investování

💡 Tip: Iman Gadzhi říká, že velkým pomocníkem k tomu, aby se udržel fit a v klidu, mu byly studené sprchy. Přečtěte si článek o nejčastějších chybách při otužování

Přidat komentář →

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz