Expobank

Expobank patří k menším bankám na českém trhu, která je atraktivní především pro mladé uživatele, kteří chtějí vybírat z cizích bankomatů zdarma nebo spořit v kryptoměně Bitcoin. V běžném účtu NEO je velmi slušný úrok a také možnost různých investic.

Kód banky 4000

Bez poplatků

Moderní banky nemají žádné poplatky a naopak vaše finanční vklady pravidelně úročí i na běžném účtu.

Master cards u Expobank

U Expobank si můžete vybrat ze tří druhů karet od Master Card, avšak již v základní verzi máte výběry ze všech cizích bankomatů zdarma.

Výhodné spoření

U Expobank se Vaše peníze zhodnocují rychleji než u většiny velkých bank. NEO účet má úročení 1,6 %.

Bitcoin

Expobank zachytila potřebu správy investic a obchodování s kryptoměny přímo z bankovního účtu.

Historie Expobank

NEO účet

Nejzajímavějším produktem Expobank je současnosti běžný účet NEO, který nabízí vysoký úrok na běžném účtu 1,6 %. Dále umožňuje velmi přehledně spořit díky spořícímu účtu či ukládání pravidelné částky v Bitcoinech. Pro uživatele, kteří chtějí jednoduše investovat zde je možnost investovat pomocí NEO účtu do mincí, Bitcoinu či startupů.

TOP 3 produkty Expobank

V současnosti nejlepším finančním produktem Expobank je běžný účet NEO, který se stal příkladem moderního účtu pro 21. století, který sdružuje běžné platby, finance, spoření i investice.

EXPO

spořicí účet

NEO

Běžný účet

IQ

MAXI vklad

Časté otázky u expobank

Pro správný a bezpečný přístup je dobré mít aktualizovaný webový prohlížeč Google Chrome nebo jiný. Pro otvírání PDF ideálně používejte Adobe Acrobat Reader, který udržujte také aktualizovaný.

V České republice jsou všechny registrované banky u ČNB pojištěné a tím pádem by měly být i důvěryhodné. Expobank na České trhu působí již 28 let.

Neautorizovaná platba je u Expobank podobně jako u ostatních bank platba, kde ještě nebyl proveden podpis. Pokud není platba podepsána, tak ji nelze provést.

V případě potíží je ideální se obrátit rovnou na telefonní číslo 844 844 822 (po-pá  8.00–19.00). 

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz