ELITE Date Recenze

ELITE Date je online seznamkou orientující se na náročnější klientelu, která bere seznamování online trochu více vážněji. Hlavním cílem tak je, seznámit se na ELITE Date s někým, s kým máte šanci vybudovat zdravý a trvalý vztah. Mezi hlavní výhody uživatelé v recenzích ELITE Date uvádějí, že se jedná o seriózní seznamku, kde nejsou falešné profily, vtipálci nebo nevhodně se chovající jedinci. To je způsobeno především tím, že je tato seznamka placená a také jsou profily poměrně důkladně prověřovány. Negativní zkušenosti a recenze dávají především lidé, kteří si nedostatečně vyplní profil nebo špatně komunikují. Tak tomu je ale téměř u všech online seznamek.

Ceník seznamky ELITE Date: 

  • členství na zkoušku je ZDARMA
  • 3 měsíční členství za 350 Kč na měsíc
  • 6 měsíců za 200 Kč na měsíc 
  • 12 měsíců za 125 Kč na měsíc

Propracovaný systém seznámení, schvalování profilů, minimum falešných profilů, anonymita, transparentní ceny.

Méně graficky atraktivní prostředí, u uživatelů se sází na kvalitu a nikoliv na kvantitu, méně propracovaný algoritmus.

4.5
4.8/5

Seznamka pro náročné a vážný vztah

Slogan “Seznamka pro náročné” používá největší konkurence eDarling.  Elite Date i eDarling jsou seriózní placené seznamky, které se snaží seznámit své uživatele se seriózními partnery. Nejedná se o seznamky cílící na mladé, ale spíše na lidi nad 25 let, kteří chtějí již svůj život někam posunout. Díky tomu obě seznamky pracují s vědeckým algoritmem a snaží se pečlivě vybírat a schvalovat své uživatele.

Schvalování profilů

ELITE date pečlivě schvaluje profily a tak byste se měli setkávat na této online seznamce mnohem méně s vtipálky a falešnými profily. Dalším sítem je také placení za aktivní seznamku. Jedná se prostě o prémiový produkt, o který se zakladatelé starají.

Společenský status

Tím, že je seznamka placená, tak se také snaží agregovat ve své databázi úspěšné lidi, kteří patří k vyšší společenské třídě. Často se jedná o podnikatele, managery, vysokoškolsky vzdělané lidi atd. To zvyšuje naději na to, že se seznámíte s někým opravdu zajímavým.

Aplikace

Samozřejmostí každé moderní seznamky je také aplikace. Podívejte se na aplikaci ELIT date a seznamujte se například při cestě autobusem nebo při čekání ve frontě. Komfortně a rychle naleznete seriózní budoucí partnery, s kterými můžete navázat vztah.

Neaktivní profily

Na některých seznamkách naleznete stovky krásných mužů a žen, kteří ale neodepisují. Je to tím, že již dávno nejsou aktivní, ale jejich profily si seznamky nechávají. To se naštěstí na ELITE date neděje a všichni členové jsou aktivní a poměrně dobře odepisují.

Lokace dle vašeho přání

V seznamce lze měnit lokace dle vaší preference a toho, kde žijete. Najděte si svého vysněného partnera z místa, kam se chcete přestěhovat nebo kde plánujete žít. Vyhledávání tak nemusí hledat jen lidi ve vašem okolí, ale můžete hledat například i podle krajů.

Konkurence

Největší konkurencí je eDarling, jelikož například Tinder nebo Badoo jsou více vhodné na flirt a je zde velké množství lidí s rozličnými cíli hledání. Také, jak jsme již zmiňovali, tak na Badoo a Tindru může být velké množství falešných a neaktivních profilů.

Reference a zkušenosti s ELITE Date

ELITE Date patří rozhodně mezi oblíbenější seznamky v České republice. Snažili jsme se posbírat co nejvíce zkušeností, referencí a hodnocení této seznamky a následně je zde shrnout do několika vět tak, abyste se nemuseli prodírat dlouhými recenzemi a hodnoceními. Na co jsme přišli? Stejně jako v jiných oborech i u seznamek jsou některé hodnocení a recenze falešné. Ty přehnaně pozitivní tvoří samotní tvůrci těchto seznamek a ty přehnaně negativní zase konkurence.

ELITE Date je vhodnou seznamkou pro lidi, kteří hledají vztah a myslí to s hledáním opravdu vážně. Na rozdíl od Tinderu nebo Badoo zde nejsou tisíce lidí, kteří hledají flirt, vztah a nebo mají aplikaci jen tak z nudy – nikdy se přitom nechtějí sejít. ELITE Date je seznamkou pro lidi, kteří chtějí změnit svoji situaci a začít si vážný vztah s určitými vyhlídkami na společný budoucí život. Na seznamce není tak velký výběr protějšků jako u jiných seznamek, což může být jednou z nevýhod. Také zde uživatelé seznamky často reportují, že jim protějšky neodepisují, ale to je častý problém všech seznamek jako je například i Badoo. Proto je dobré nepodcenit tvorbu svého profilu na seznamce a vytvořit atraktivní profil, který vás vystihuje, ale zároveň také reálně popisuje. Pokud jste si již na seznamce svůj protějšek vybrali a chystáte se na první rande, tak si určitě přečtěte náš článek o tipech na první rande.

Další zajímavé seznamky

Mimo ELITE Date máte na výběr ještě z mnoha dalších online seznamek, které fungují. Výběr oblíbených můžete vidět také nad tímto odstavcem. Vždy přesně záleží, co od seznamky čekáte. Pokud hledáte vážný vztah se seriózním partnerem, tak sáhnete po ELITE Date nebo eDarling. V případě, že se chcete pobavit a nebo se nudíte, tak vám může dobře posloužit Tinder nebo Badoo.

Otázky k ELITE date

Je zde členství zdarma, ale s ním je méně možností než u velkých seznamek Tindru a Badoo. Na druhé straně zde je členství na 3 měsíce s cenou 1050, kde není žádné automatické prodlužování a nefér mikrotransakce.

Jednoznačně nejvíce uživatelů je nespokojeno s tím, že jim protějšek neodpovídá. 

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz