ELITE Date Recenze

ELITE Date je online seznamkou orientující se na náročnější klientelu, která bere seznamování online trochu více vážněji. Hlavním cílem tak je, seznámit se na ELITE Date s někým, s kým máte šanci vybudovat zdravý a trvalý vztah. Mezi hlavní výhody uživatelé v recenzích ELITE Date uvádějí, že se jedná o seriózní seznamku, kde nejsou falešné profily, vtipálci nebo nevhodně se chovající jedinci. To je způsobeno především tím, že je tato seznamka placená a také jsou profily poměrně důkladně prověřovány. Negativní zkušenosti a recenze dávají především lidé, kteří si nedostatečně vyplní profil nebo špatně komunikují. Tak tomu je ale téměř u všech online seznamek.

Propracovaný systém seznámení, schvalování profilů, minimum falešných profilů, anonymita, transparentní ceny.

Méně graficky atraktivní prostředí, u uživatelů se sází na kvalitu a nikoliv na kvantitu, méně propracovaný algoritmus.

4.5
4.8/5

Seznamka pro náročné a vážný vztah

Slogan „Seznamka pro náročné“ požívá největší konkurence eDarling.  Elite Date i eDarling jsou seriózní placené seznamky, které se snaží seznámit své uživatele se seriózními partnery. Nejedná se o seznamky cílící na mladé, ale spíše na lidi nad 25 let, kteří chtějí již svůj život někam posunout. Díky tomu obě seznamky pracují s vědeckým algoritmem a snaží se pečlivě vybírat a schvalovat své uživatele.

Schvalování profilů

ELITE date pečlivě schvaluje profily a tak byste se měli setkávat na této online seznamce mnohem méně s vtipálky a falešnými profily. Dalším sítem je také placení za aktivní seznamku. Jedná se prostě o prémiový produkt, o který se zakladatelé starají.

Společenský status

Tím, že je seznamka placená, tak se také snaží agregovat ve své databázi úspěšné lidi, kteří patří k vyšší společenské třídě. Často se jedná o podnikatele, managery, vysokoškolsky vzdělané lidi atd. To zvyšuje naději na to, že se seznámíte s někým opravdu zajímavým.

Aplikace

Samozřejmostí každé moderní seznamky je také aplikace. Podívejte se na aplikaci ELITE date a seznamujte se například při cestě autobusem nebo při čekání ve frontě. Komfortně a rychle naleznete seriózní budoucí partnery, s kterými můžete navázat vztah.

Neaktivní profily

Na některých seznamkách naleznete stovky krásných mužů a žen, kteří ale neodepisují. Je to tím, že již dávno nejsou aktivní, ale jejich profily si seznamky nechávají. To se naštěstí na ELITE date neděje a všichni členové jsou aktivní a poměrně dobře odepisují.

Lokace dle vašeho přání

V seznamce lze měnit lokace dle vaší preference a toho, kde žijete. Najděte si svého vysněného partnera z místa, kam se chcete přestěhovat nebo kde plánujete žít. Vyhledávání tak nemusí hledat jen lidi ve vašem okolí, ale můžete hledat například i podle krajů.

Konkurence

Největší konkurencí je eDarling, jelikož například Tinder nebo Badoo jsou více vhodné na flirt a je zde velké množství lidí s rozličnými cíli hledání. Také, jak jsme již zmiňovali, tak na Badoo a Tindru může být velké množství falešných a neaktivních profilů.

Další zajímavé seznamky

Mimo ELITE Date máte na výběr ještě z mnoha dalších online seznamek, které fungují. Výběr oblíbených můžete vidět také nad tímto odstavcem. Vždy přesně záleží, co od seznamky čekáte. Pokud hledáte vážný vztah se seriózním partnerem, tak sáhnete po ELITE Date nebo eDarling. V případě, že se chcete pobavit a nebo se nudíte, tak vám může dobře posloužit Tinder nebo Badoo.

Otázky k ELITE date

Je zde členství zdarma, ale s ním je méně možností než u velkých seznamek Tindru a Badoo. Na druhé straně zde je členství na 3 měsíce s cenou 1050, kde není žádné automatické prodlužování a nefér mikrotransakce.

Jednoznačně nejvíce uživatelů je nespokojeno s tím, že jim protějšek neodpovídá.