Domů » 10 Tipů: Jak na první rande? Čím zaujmout?

10 Tipů: Jak na první rande? Čím zaujmout?

autor Patricie Mikolášová
0 komentářů
rande

První rande a jeho zvládnutí bez zbytečných trapasů a společenských faux pas je to, co chceme! Cítit lehkou nervozitu je v naprostém pořádku, hlavně nepropadat panice. Z dámského pohledu jsem se podrobně zaměřila, jak na první rande, o čem se bavit s holkou, jaké mít na první rande oblečení a jak je to s rozloučením. Pánové, představuji 10 tipů, jak na první rande, a jak je to s vlastně s tím třetím.

Jak na první rande?

Překonejte strach z odmítnutí a začněte tím, že ji pozvete ven. Jednoduchá věc, jak pozvat holku ven — zajděte za ni osobně, napište ji a nebo nechte někde vzkaz. Stačí jednoduchá otázka: ,,Co si spolu někam vyrazit? ” Pokud se na oslovení dívky příliš necítíte, tak můžete využít online seznamky, což je dnes již velmi běžný způsob seznámení.

První rande může být někdy stresující, zejména když po ženě toužíte a chcete ji okouzlit. Stres by měl jít stranou, protože dokáže způsobit divné situace. Navazování vztahů a randění je individuální, ale se základními tipy se dá vyhnout situacím, které první rande pokazí.

1. Tip: První dojem

Ano, pánové, první dojem uděláte jen jednou. Rozhodně se upravte! Čistota, lehká vůně a umyté vlasy jsou nezbytné. Žena se před rande určitě krásně upraví. Chce být dokonalá. Vizuální stránka je taky to, co Vás na první pohled dostane do kolen. Dostaňte ji svým lookem taky! Buďte upraven, ale zůstaňte sám sebou.

Jaké na první rande oblečení?

✔️ oblečení podle tvého stylu, lehká elegance — košile, kalhoty, business casual oblečení

✔️ čisté, neponičené, pohodlné

❌ tepláky s mikinou, ultrasportovní oblečení

❌ příliš business oblečení ( i když je to skvělý pracovní outfit, na rande se tomu vyhněte)

první rande oblečení
Uvolněný outfit, který se skvěle hodí na první rande.
co na první rande
Klasika a sázka na jistotu. Černý stylový outfit, který zaručeně zaboduje.

2. Tip: Iniciativa plánování, výběr místa

Převezměte iniciativu a navrhněte místo setkání. Je pozorné, když při konverzaci s holkou prvně zjistíte, kam to nemá daleko a na základě toho zvolíte, kde se sejdete. Navrhněte, co má blízko, co je pro oba na půl cesty, popřípadě ji nabídněte někde vyzvednutí. Ženy vnímají první rande jako plánované a doufají, že muž vynaloží nějaké úsilí k tomu, aby si to společně užili. Nicméně není třeba vymýšlet adrenalinové a zážitkové věci. Vsaďte na ověřenou klasiku:

první rande o čem mluvit
,,Dáme si něco sladkého dohromady?”

3. Tip: Přijď včas

Čekaní nemá nikdo rád. Obzvláště nervózní přešlapování na domluveném místě s hlavou plnou myšlenek, jaké to asi bude. Nechat ji čekat hned na první schůzce, může zapůsobit zkraje negativně a ovlivnit celé rande. Pokud je to možné, vyvarujte se tomu.

Občas se ale něco nepodaří a přece jenom to bez zpoždění nejde. Zachovejte klidnou hlavu, ještě nic není ztraceno. Omluvte se v časovém předstihu. Při pozdním příchodu se znovu osobně omluvte.

4. Tip: Co na první rande

Vezměte si osobní šarm, pozitivní a pohodovou náladu. Rande by mělo být uvolněné a bez nátlaku. Dobrý dojem udělá, když ženu obdarujete květinou, ale není to povinnost. Každopádně každá žena ráda dostává květiny a bude to nepochybně skvělý start pro začátek. Takže ano nebo ne, kytka na první rande? Za mě, klidně ano. Vyjádříte díky tomu, že jste pozorný a na rande Vám záleží.

kytka na první rande
Kytka na první rande?

5. Tip: Finance

Zdůrazňuji, že to není o tom se předvést pozváním do fancy podniku. Je to prosté, když jsou správné vibrace a máte se o čem bavit s holkou, nepotřebujete nic. Normální holka touží po pozornosti kluka, aniž by potřebovala popíjet drinky či šampaňské za tisíce. Ovšem zapomenout si peněženku a nechat ženu zaplatit, může vyvolat trapnou a nepříjemnou situaci. Pokud chcete být gentleman, předpokládá se, že na prvním rande za ženu zaplatíte.

6. Tip: O čem mluvit

Komunikace je pro většinu žen klíčová. Ženy rády mluví, rády rozebírají různé životní situace a rády mluví o svých pocitech. Je to tak, potřebujeme mluvit. Naladit se s mužem na stejnou vlnu a rozumět si v komunikaci považujeme za něco, bez čeho to nepůjde. Neveďte monolog, ženě naslouchejte a ptejte se.

Vhodná témata pro konverzaci s holkou:

✔️ počasí

✔️ koníčky

✔️ práce

✔️ cestování

✔️ sporty

Nevhodná témata o čem se bavit s holkou:

❌ problematická minulost

❌ minulé vztahy

❌ politika

❌ zdravotní problémy

❌ vaše závazky

💡 Na všechny tyto věci budete mít prostor v budoucnu. První rande by mělo být fajn a proto vážnější témata je vhodná odložit na další setkání. Váš rozhovor by měl být přirozený a nepůsobit negativním dojmem.

7. Tip: Veškerá pozornost pro ni

V době, kdy většina lidí prvně vyfotí jídlo na Instagram než ochutná, je poměrně vzácné umět odložit telefon a nedívat se na něj několik hodin. Neustálé pokukování po telefonu a řešení pracovních záležitostí je na prvním rande nevhodné. A to z obou stran. Zorganizujte si čas tak, aby jste měl chvíli jen pro ni. Svět na Instagramu se během pár hodin nezmění. Užívejte si její společnost, všechno ostatní počká. Tímto gestem dáte najevo, že je na prvním místě. A to ona chce!

8. Tip: Dotyky

Prvně navažte oční kontakt. Oční kontakt k rande patří a oči mnohé napoví. To není nic nového a opravdu to funguje. Letmé dotyky směřujte na ruce a paže. Snadno poznáte, zda to žena opětuje či nikoliv.

9. Tip: První rande rozloučení

Vždy jsem vnímala pozitivně, když mě muž po prvním rande doprovodil domů, zvláště ve večerních hodinách. Na ženu to zapůsobí opět velmi gentlemansky a navíc tím dáte i najevo, že se rande vydařilo.

V závěrečné fázi rande se sám sebe zeptejte: ,,Jaké to bylo?” Žena se celý večer usmívala, měli jste si co říct a padli i nějaké letmé dotyky? Nebojte se udělat první krok a na rozloučenou ji dát polibek, klidně pro začátek jen na tvář. Rande bylo skvělé a pociťujete vzájemné vibrace? Riskněte to, polibte ji. I díky tomuto, budete vědět na čem jste a pokud se ženě líbíte, bude ráda za první pusu.

10. Tip: Ozvi se

Je toto největší problém? Přijde mi, že poslední dobou se čím dál tím více řeší, kdo by komu měl psát. Ženy nechtějí začít konverzaci, muži někdy z principu taky ne. Já bych v tom velkou vědu nehledala. Není to o tom, kdo se komu ozval jako první. Podstatné je, jak následná komunikace probíhá a zda je to vzájemné. Váháte o čem si psát s holkou? Vsaďte na ověřená témata.

⚠️ Cítíte-li, že je konverzace chladná a něco se změnilo, máte možnost se zeptat a znovu ji pozvat ven.

Pokud jste ji doprovodil domů, napište ji klidně za den, dva. V opačném případě, pokud jste ji nedoprovodil, můžete ji napsat, zda je v pořádku doma. Je-li z Vaši strany zájem a chcete se s ní i nadále vídat, jednoduše ji druhý den napište nebo zavolejte. Není na co čekat a je to takhle snadné. To, jak se rande vydařilo může být ukazatel právě další komunikace, která po rande nastane.

první rande rozloučení
Polibek na rozloučenou.

A často diskutované třetí rande?

Říká se, že je ideální k bližším intimnostem. Je pravda, že sex na třetím rande preferují muži, ženy si chtějí raději počkat. Já si myslím, že při vzájemné sympatii a chemii není třeba řešit, na jaké schůzce proběhne sex. Prostě se to stane. Klasickému sexu může předcházet vzrušující konverzace či posílání fotek.

Sex může proběhnout klidně na první a nebo taky až na páté schůzce. Vše záleží na tom, jaká je chemie, jaká je ona a jak to mezi vámi probíhá. To vše vyčtete z jejího chování, jak se směje, opětuje dotyky, hraje si s vlasy.

třetí rande
Sex na třetím rande?

První rande je kouzelné. Přichází optimistické vize, člověk se lehce oťukává a vše je na začátku. Poznat člověka, ale trvá trochu déle. Stává se, že po pár schůzkách se něco změní, z jedné či druhé strany. To k životu patří a někteří lidé jen do našeho života vstoupí a rychle odejdou, jiní zůstanou déle.

Pochopení vztahů nepatří mezi jednoduché záležitosti, občas se stane, že to nevyjde a každý jde svou cestou. Ani rozchod tedy není konec světa, stejně jako nevydařené první rande. Buďte hlavně sám sebou! Nasadit masku a hrát si na někoho jiného je časem vyčerpávající. Normální žena touží po tom, aby poznala, kdo doopravdy jste, a s kým má tu čest. S těmito tipy, jak na první rande, budete za gentlemana a věřím, že to neskončí jen u prvního rande.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz