Skrill recenze

Skrill je internetová peněženka, kde je možné díky emailové adrese jednoduše převádět peníze subjektům, které tuto metodu povolují. Skrill je jednoduchá a rychlá platební služba. Skrill je možné používat bezplatně pro platbu v eshopech, pro online převody peněz a jiné nákupy. Jedná se o středně velkou platební službu s méně než 40 miliony uživatelů. Skrill poskytuje standardní výpisy převodů peněz, nákupů, vkladů i výplat.

Okamžité online platby, obchodování s 8 kryptoměnami, bezkontaktní platební karta, bezpečné.

Výrazný počet různých poplatků, kryptoměny nelze vybírat, limity.

Skrill logo
4.2
4.2/5

Jak Skrill funguje?

Skrill je pod regulací Britského regulačního orgánu, což zaručuje vysokou míru bezpečnosti Vašich financí. Online transakce pomocí Skrill jsou okamžité oproti bankovnímu účtu a manipulace je mnohem efektivnější. Skrill umožňuje přehledné manipulace s Vašimi penězi a navíc poskytuje také možnost zřízení účtu v CZK. Především v zahraničí podporuje platby za pomoci Skrill velké množství eshopů.

Registrace Skrill

Registrace na oficiálních stránkách Skrill zabere pouze několik minut a není zde žádný háček. Ihned po registraci si můžete vložit Vaše finanční prostředky na nový účet pomocí bankovního převodu, kreditní karty a dalších alternativních způsobů.

Skrill mobilní aplikace

Přehledná mobilní aplikace pro Android i iOS Vám umožní zasílat peníze odkudkoliv a kdykoliv. V aplikaci vidíte také historii plateb a odesílání financí je dostatečně zabezpečeno před zneužitím.

Skrill poplatky

Registrace, vedení účtu a přijímání plateb je na Skrill zdarma, ovšem například za vklad pomocí bankovního účtu či debetní karty zaplatíte 1 % z vložené částky. Dále zaplatíte za posílání peněz 1,45 % a také za výběr fixní částkou 150 Kč. Za převod měny zaplatíte téměř 4 %.

Platební karta Skrill

Stejně jako u Twista či Revolutu si můžete zažádat o platební kartu, pokud máte na svém účtu alespoň 1O EUR. Bohužel nenabízí se CZK karta a roční poplatek za vedení karty je také 10 EUR.

Skrill a další fintech produkty

Skrill je v České republice méně známý než Twisto nebo Revolut, které nabízejí podobné služby. Mezi výhody patří možný nákup kryptoměn včetně oblíbeného Bitcoinu, což ovšem nabízí i konkurence. Skrill může tuzemského uživatele vystrašit širokou plejádou všemožných poplatků a také nemožností vybírání a manipulace s kryptoměnami zdarma.

Zonky

Zonky je lídrem v oblasti poskytování p2p půjček a průkopníkem investování do p2p půjček v České republice.

mintos

Mintos je největší investiční platformou s p2p půjčkami, kde je napojeno více než 60 nebankovních společností .

twisto

Twisto se snaží kultivovat a zjednodušovat svět osobních financí díky odloženým platbám i Twisto náramku.

Časté otázky skrill

Skrill má několik řádů limintů, které musí mít kvůli regulaci. Za pomoci různých verifikací si můžete otevřít vyšší limity účtu.

Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Bitcoin Cash, Ox, Stellar Lumens i Ripple.

Bohužel u účtu Skrill je zaznamenáno poměrně vysoké procento chyb, které musí zákazníci řešit přes FAQ, ale častěji napsat přímo na podporu Skrill.

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz