Domů » Sauna na míru: pořiďte si neskutečný wellness ráj k sobě domů

Sauna na míru: pořiďte si neskutečný wellness ráj k sobě domů

autor Patrik Pilous
0 komentářů
zounar a sauna

Klasické sauny z katalogu mohou být na pohled hezké, ale mají minimálně dva zásadní nedostatky. Často neodpovídají zcela představám, které o své budoucí sauně máte. A téměř vždy jim nějaký centimetr chybí nebo naopak přebývá. Zkrátka – nejsou to sauny vyrobené jen pro vás.

Maximální využití prostoru

Každý prostor je jiný a proto je důležité, aby vaše sauna co nejlépe využila místo, který pro ni máte. Nezáleží, zda se jedná o saunu v bytě nebo o saunu na terase či zahradě.

Saunu můžete mít jako samostatně stojící kabinu i jako vestavěnou místo nepoužívané komory nebo výklenku. Nebo pod šikmým stropem v půdních prostorech. 

Zkrátka úplně všude.

Jen u sauny na míru nepřijdete o zbytečný prostor a zároveň si budete moci užívat pohodlí sauny na svém oblíbeném místě. Tam, kde jste ji vždy chtěli mít.

Personalizovaný design

Zapomeňte na univerzální řešení sauny. Taková kabina je vždy plná kompromisů a nikdy nebude zcela odpovídat vašim představám. 

Když se rozhodnete pořídit saunu na klíč, vyberete si úplně vše – druh dřeva, velikost prosklení, design opěrek a lavic, osvětlení… 

Přejete si do finské sauny zabudovat také infrazářiče? 

Mít rohový vstup?

Žádný problém!

Jen taková sauna bude mít vše podle vás. Bude originální a bude se skvěle hodit do vašeho bytu, domu či zahrady.

C:\Stahujeme\zijuspesne.cz_saunasystem_01.jpg

Jak začít a co vše obnáší proces výroby sauny na přání?

1. Konzultace:

začínáme společným rozhovorem, kde nám sdělíte svá přání a představy. Společně projdeme všechny detaily, které budou mít vliv na design a funkci sauny.

2. Návrh sauny: 

naši odborníci vytvoří plán a první návrh vaší budoucí sauny. Budete mít možnost provádět úpravy, dokud nebudete naprosto spokojeni.

3. Výroba:

podle schváleného návrhu připravíme potřebnou saunovou technologii a materiály. Výroba saun probíhá vždy ručně, s důrazem na sebemenší detail, v našich dílnách nedaleko Prahy. Hotovou saunu vždy sestavíme a pečlivě vyzkoušíme, poté ji rozebereme a připravíme na cestu k vám.

4. Instalace sauny:

jen profesionální instalace u vás doma je zárukou dlouhé životnosti sauny, a že vše bude fungovat tak, jak má. Stavba sauny je samozřejmě zdarma

Tip: Přečtěte si o zásadách saunování.

Užívejte si saunu na míru jako Martin Zounar nebo Jiří Langmajer

Sauně nebo infrasauně na míru dávají přednost i známé osobnosti. 

Herec Jiří Langmajer si do svého domu pořídil infrasaunu, která dokonale vyplnila nepoužívaný prostor pod schody. Kabina je uzpůsobena pohodlnému saunování 2 osob a infrazářiče Vitae vydávají záření, které je svým složením nejpodobnější opravdickému sluníčku.

Herec a moderátor Martin Zounar dal přednost venkovní sauně. Nemá žádné okázalé výstřelky, ale obsahuje vše, co je k saunování potřeba: ochlazovací koutek a pohodlnou odpočívárnu.

Chtěli byste podobné řešení? 

Nebo raději úplně originální saunu, jakou nikdo nemá? 

Zastavte se v našem saunovém showroomu v Praze – Uhříněvsi. Společně projdeme vaše přání a navrhneme saunu, která vám bude dělat radost po celý život.

Přidat komentář →

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz