Domů » TOP 7: Erotické hry pro zamilované páry

TOP 7: Erotické hry pro zamilované páry

autor Eliška Vachková
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
hry

Jste ve vztahu, který byste rádi zpestřili? Erotické hry jsou skvělou zábavou na pozdní večery, něco vás naučí a pomohou objevit nové aspekty života. Ať už jste na začátku vztahu nebo to spolu táhnete už nějaký ten pátek, erotická hra by ve vaší sbírce rozhodně neměla chybět.

Proč hrát erotické hry

Erotické hry jsou zábava a objevování v jednom. Nejen, že se při nich s partnerem lépe poznáváte, ale také zkoušíte společně věci, které byste jinak nejspíš nezkusili. Můžete tak po čas hry zjistit, co se vám líbí, a to v budoucnu praktikovat. Na trhu je her nespočet, takže určitě máte z čeho vybírat. O tom, podle jakých kategorií vybrat tu nejlepší hru, si povíme později.

Objevování nových světů

Pokud nejste zastánci praktik jako je BDSM, pravděpodobně se s nimi v životě nesetkáte, jelikož je nevyhledáváte. To by ale byla škoda! Alespoň za zkoušku to totiž určitě stojí. Erotické hry vás zapojí do mnoha aktivit, o které byste si jinak museli říkat a umožní vám zažít, jaké to je. Na základě toho se pak můžete rozhodnout, co se vám líbí, co budete rozvíjet dál a co ne.

Vyzkoušení erotických pomůcek

V některých deskových erotických hrách najdete erotické pomůcky, jako například bičík, pouta, peříčko nebo škrabošku na oči. Ty využíváte k jednotlivým úkolům, ale samozřejmě je možné je uplatnit při partnerských hrátkách i mimo hru. Sexuální pomůcky nejsou úplně levnou záležitostí, proto se určitě vyplatí je zakoupit společně se hrou a zkusit je. Nemusíte se bát, že by byly méně kvalitní – hry od Albi jsou prvotřídní kvality.

Učení se jeden o druhém

Učit se je třeba nejen v rámci životních priorit druhého a jeho pohledu na svět, ale také toho, co má rád v sexuální oblasti. Neuspokojení partnerových potřeb vede k problémům ve vztahu, u některých dokonce k nevěře. Pokud se těmto věcem chcete vyhnout, pak se zajímejte a zkoušejte. Buďte otevření a komunikujte spolu, pokud se vám něco nelíbí či s něčím nesouhlasíte. Upřímnost je velice důležitá.

hry
Součástí hraní mohou být i erotické oblečky, které vás lépe naladí.

Nejlepších 7 erotických her pro zamilované

Pokud jsme vás přesvědčili o tom, že byste měli erotické hry vyzkoušet, pak přinášíme 7 nejlepších, které se na trhu nacházejí. Maličko se od sebe liší, tudíž je postupem času lze zakoupit klidně všechny. Jaké to jsou?

1. NEVINNÉ HRÁTKY DELUXE

Velice luxusně vypadající hra Nevinné hrátky DELUXE má pro vás 364 úkolů, které s partnerem plníte, a to buďto zvlášť nebo spolu. První půlka herního plánu je označena jako ,,nevinná”, a proto se zde nesetkáte s příliš peprnými úkoly. Jakmile ale přejdete do druhé půlky, měli byste být úplně nazí a kartičky se z ,,nevinných” změní na ,,hříšné”. Hru zakončuje závěrečný úkol, který buďto oba, nebo alespoň jednoho z partnerů dovede na vrchol. Součástí balení jsou erotické pomůcky, které celou hru zpestřují.

2. MINI LAŠKOVÁNÍ – PŘEDEHRA

Chcete-li si trochu okořenit předehru, pak zakupte těchto 21 úkolů, které vás inspirují nápady a dodají vašemu sexuální životu nový směr. Ideálně použijte vždy jeden lísteček na jeden den a splňte to, co je na něm napsáno. Jedná se například o zrealizování tajných přání, ochutnávku či masáž. Je to opravdu jen studnice nápadů, které lze využít, neočekávejte nic tak velkého, nejedná se o deskovou hru. Pokud ale máte ,,Mini laškování” doma, můžete ho připojit i k jiné hře a ozvláštnit ji ještě o něco více.

3. MINI LAŠKOVÁNÍ – KÁMASÚTRA

Hra na stejné bázi jako ta předchozí. Rozdíl je v tom, že namísto inspirace na předehru, získáte tipy na polohy. Celkově jich je 21, tudíž budete mít určitě co dělat. Opět se dá využít jako doplněk jiné hry či na vytvoření vlastní deskové hry.

4. NEVINNÉ HRÁTKY

Obměna hry ,,Nevinné hrátky DELUXE”, jež nabízí i další oblasti, ve kterých se nachází úkoly ke splnění. V případě výhry si pak partner může vybrat odměnu od svého partnera. Uživatelé si obvykle stěžují na potřebu velkého množství pomůcek, o kterých dopředu nevíte, nicméně i tak se u této deskovky přinejmenším pobavíte.

5. PARTNERSKÉ HRÁTKY

V bytě či domě je spousta místností, které jste jistě zatím patřičně nevyužili. Hra ,,Partnerské hrátky” má pro vás několik úkolů, které v jednotlivých pokojích budete plnit. Klasické soužití se tak o něco zpestří a vy se zabavíte u vzrušujících výzev, které vás nenechají chladnými.

6. NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY

Pro milence dobrodruhy je ,,Nikdy neříkej nikdy” skvělou hrou. Proč? Hráči si vybírají kartičky ze čtyř kategorií, přečtou ji a společně s partnerem se zamyslí nad tím, zda spolu popsaný zážitek již prožili. Pokud ano, napijí se na to a pokračují další kartičkou. Pokud ne, rozhodnou se, zda ho chtějí prožít a v případě, že chtějí, vloží kartičku do obálky. Jakmile se v obálce objeví 5 kartiček, hra končí. Cílem je do další hry alespoň jednu z kartiček splnit.

7. NESPOUTANÉ LAŠKOVÁNÍ

V této deskové erotické hře na vás čekají výzvy od vašeho partnera, který vám na oplátku nabídne protihodnotu. Je jen na vás, jestli výzvy splníte nebo ne, ale určitě byste měli nechat stud stranou. Hra je dokonce určena i skupinám, které jsou trochu odvážnější a nebojí se plně otevřít.

hry
Erotické pomůcky, které se nachází ve hrách okoření váš sexuální život a lze je používat i mimo hraní.

Podle čeho erotické hry vybírat

Abyste vybrali správně, jistě se vám budou hodit nějaké rady. Erotické hry doporučujeme vybírat podle:

  • požadované časové náročnosti,
  • toho, jestli chcete hru hrát jednorázově nebo ji proložit do vašich běžných dní,
  • toho, co od hry očekáváte (chcete zkusit nové praktiky, zážitky nebo polohy).

Erotické hry by se daly dělit na klasické deskové, které budete hrát delší dobu a ty, které můžete vytáhnout kdykoliv a moc času nezaberou. Pokud toužíte o opravdové atmosféře s napětím, pak raději zakupte deskové hry, které zahrnují jak předehru, tak akci, a to podrobně popsanou. Kartičky, kostky či papírky vás spíše inspirují, ale neobjevíte toho o sobě tolik. Záleží tedy na vašich preferencích.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz