Domů » Top 3 vánočních dárků s miniaplikací

Top 3 vánočních dárků s miniaplikací

autor Patrik Pilous
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
miniaplikace dárek

Je tu opět to roční období, kdy můžete všechny své těžce vydělané peníze utratit za dárky pro své blízké – a možná i pár věcí pro sebe. Pravdou je, že svátky, zvláště pokud jde o nákupy, mohou být stresující. Proto jsme tu s našimi tipy na dárky, abychom vám věci trochu usnadnili.

Nejnovější digitální gadgety jsou vždy skvělým dárkem, a to i pro osoby, které nemohou nakupovat. Se spoustou prodejů můžete najít online. Vánoční výprodej Huawei je jedním z nejhodnotnějších výprodejů, které vám mohou dokonce ušetřit spoustu peněz.

Každý ocení tyto dárky Huawei Gadget

Jaké jsou nejlepší dárky v roce 2021? A co technické dárky pro sportovce? A co milovníci hudby? Co je v dnešní době vůbec cool? Níže jsme zdůraznili vše, co potřebujete vědět, a také naše oblíbené technické dárky pro geeky. 

 ●       HUAWEI Watch GT 2e

1639618397(1)

HUAWEI WATCH GT 2e jsou 10,8 mm tenké sportovní hodinky s voděodolností 5 ATM. Není tedy problém jej nosit při plavání. Může se také pochlubit funkcemi, jako je vědecké sledování spánku, sledování fitness, sledování srdeční frekvence, sledování GPS a další. S tolika výše zmíněnými funkcemi je bezpochyby můžete rozhodnout jako vynikající hodinky pro osobní i profesionální trénink. A co víc, jeho lehký a dobrý vzhled, odolnost proti poškrábání a vědecká fitness instruktáž představují další atraktivní zaměření pro ty, kteří chtějí ve sportu hledat módu. Na výprodejích Huawei Chirsmas mají Hauwei GT 2e až 57% slevu, která stojí pouze 1999 Kč, takže pokud jsou na vašem aktuálním seznamu chytré hodinky, rozhodně stojí za to si je koupit.

HUAWEI Freebuds 4i

Huawei Freebuds 4i byly odeslány jako Carbon Black, ale jsou k dispozici také v červené a keramické bílé (bez skutečné keramiky). Senzory HUAWEI FreeBuds 4i aktivně detekují a snižují okolní hluk. Design štěrbinového kanálu4 v systému se dvěma mikrofony účinně snižuje vnější hluk větru, což znamená, že slyšíte jasně, i když jste obklopeni dopravou nebo ve vlaku. Je zrozen, aby vám vytvořil tiché útočiště v hlučném světě. Nyní v akci huawei vánoční slevy stojí freebuds 4i pouze 1499 Kč, je ten správný čas si jeden pořídit.

  • HUAWEI MatePad Pro
1639619654(1)

Povrch tabletu tvoří skleněné vlákno, které působí velmi jemně, zakřivení vnějšího rámu je také velmi elegantní a čisté a při používání působí velmi pohodlně. Díky 460g tělu je tento tablet velmi lehký a přenosný, což je pohodlné.

Díky čipové sadě Kirin 990 má HUAWEI MatePad Pro výrazně vylepšený výkon a energetickou účinnost a poskytuje lepší zážitek ze sledování filmů a hraní her. Oficiální stylus má plynulé tahy při psaní. Veškerý obsah napsaný stylusem se zobrazí na obrazovce s minimálním zpožděním. Nyní v oficiální vánoční akci stojí tento tablet za 12999 Kč, což je o 3000 Kč levnější než denní cena.

Pořiďte si jeden, dokud jsou ještě dostupné a v prodeji!

Co víc si přát od vánočních výprodejů huawei než neuvěřitelné nabídky a slevy? Pokud hledáte dokonalé dárky s miniaplikací, které jsou jak cenově dostupné, tak stylové, pak je čas podívat se na online prodej.

Je skvělý pocit vidět své blízké, jak si užívají věci, které jste jim dali, s vědomím, že si jich váží a mají je rádi. Nezáleží na tom, jak je něco drahé, pokud to milujete a cítíte se pohodlně při jeho používání. Takže, na co přesně čekáte? Nyní je čas si jeden pořídit!

Přečtěte si také o tipech na dárky pro ženy nebo o slow living.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz