Domů » Chcete vědět více o investování? Online investiční konference 2022

Chcete vědět více o investování? Online investiční konference 2022

autor Patrik Pilous
0 komentářů
online investiční konference

Broker a investiční platforma XTB po roce opět pořádá Online investiční konferenci, a i letos se máte na co těšit. Konference se uskuteční už 26. 11. 2022, tedy poslední sobotu měsíce. Nyní již známe hlavní téma i jednotlivé řečníky – celý program naleznete zde.

Program investiční konference

Hlavním tématem celé konference bude hledání investičních příležitostí v období globální recese a vysoké inflace. Dále se bude formou přednášek a panelových diskuzí rozebírat samozřejmě také makro a měnová politika, geopolitika atd. Chybět nebudou ani konkrétní investiční postupy – konkrétně zhodnocení pasivní vs. aktivní investiční strategie, alternativní investiční strategie aj. Zajímavými přednáškami může být Makrovýhled pro aktivní vs. pasivní investování nebo Sektory, které vás zachrání v recesi.

Program sestává ze 7 přednášek a 3 panelových diskuzí elitních investorů, traderů, ale i analytiků či ekonomů. Konference bude akcentovat především investování do akcií a způsob investování (pasivní vs aktivní). Patří mezi ně Dominik Stroukal, Anna Píchová, Štěpán Pírko, Boris Tomčiak, Michal Stupavský a další. Připravte se na další rok s XTB! Více informací naleznete zde.

Detaily konference 

KDY: sobota, 26. 11. 2021 v čase od 13:00
KDE: YouTube kanál společnosti XTB (neveřejné živé vysílání)
PŘÍSTUP: Odkaz na živé vysílání na YouTube získáte zdarma na e-mail
Přihlaste se na této adrese: https://cz.xtb.com/online-investicni-konference-2022

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz