Domů » Jak mě živí online sázení a jaké jsou hlavní chyby sázkařů?

Jak mě živí online sázení a jaké jsou hlavní chyby sázkařů?

autor Patrik Pilous
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů

Na internetu se můžete dočíst mnoho rad a tipů k online sázení. Problém je, že tyto tipy a rady vytvářejí lidé, kteří nejsou v sázení prokazatelně úspěšní. Dnes si ovšem představíme člověka, který si již od školy online sázením a “tipováním” vydělává nemalé peníze, má firmu v tomto oboru a své kvalifikované tipy prodává dále široké plejádě klientů.

Sázej s Lucazzem: Klíčové faktory úspěšného online sázení

Říkají mi Lucazz a sázení se věnuji celý život. Jelikož mám i firmu Sázej s Lucazzem, kde mi prošlo rukama tisíce klientů, tak vím, jak drtivá většina lidí (sázkařů) uvažuje a hlavně vím, kde dělají nejčastěji chyby.  

Zkusíme si v tomto článku přiblížit základní faktory, co je dle mě většinou přehlíženo a proč mnoho lidí v sázení utápí zbytečně své finanční prostředky.

Ještě před tím mohu trochu odkrýt, jak vlastně vypadá můj pracovní den. Mnoho lidí si představuje, že pracuji pár hodin denně a jen čekám na výsledky. To není absolutně pravda. Pracuji od první minuty po probuzení až do doby než jdu spát. Můj život je nonstop sledování výsledků, mailů, tvorba analýz. Velmi využívám platformu Instagramu @sazej_s_lucazzem, kde máme denně kolem 800 zpráv. Do toho všeho také schůzky s klienty. Můžete také využít Google a zadat “sazej s lucazzem”.

Konverzaci po mailu a hlavně Instagramu věnuji mnoho času, proto používám více nahrávání hlasových záznamů než psaní, které je pomalejší.

#MONEYMANAGEMENT

Moneymanagement neboli rozkládání Vašeho kapitálu – jedná se v podstatě o Vaši finanční gramotnost. Asi nejčastější příklad s kterým se setkávám je, že sázkař dobije na svůj herní účet například 2000 korun a jeho vklad na tiket je poté 1000 korun – tedy 50 % svého kapitálu.

To je naprosto šílené. Ptáte se, jaká sázka je tedy optimální? Já svým klientům doporučuji 2 %, protože v momentě kdy se Vám nebude dařit a máte například 10 KO tipů v řadě, což je naprosto normální v tomto odvětví, tak jste stále prohrál jen 20 % a 80 % Vám zbývá , což je 1/5. Jak by dopadl sázkař výše je asi všem jasné. Dostatečná diverzifikace mezi různé tikety je základním pravidlem a strategií kurzového sázení.

Online sázení sekretářka
Sekretářka je součást teamu.

#STRATEGIESAZENI

Opět budu čerpat ze svých zkušeností a představíme si zde nejčastější příklady. Drtivá většina lidí sází tikety, které obsahují více než 1 zápas. A to o hodně více než 1 zápas a často se sázkaři předhánějí, kdo má delší tzv. hajzlpapír nebo plachtu. To je jedna z nejhorších strategií sázení.

Aneb dát na tiket 60 víkendových fotbalů znamená, že jste si s tím asi nedali tolik práce a naklikali to tam spíše podle oka a na pocit. O pečlivé analýze zápasů se tu nemusíme moc bavit . Já doporučuji sázet co tiket, to 1 zápas. A proč raději dám na tiket 1x kurz 2,50 než 4 zápasy po 1,25, abych si nahnal podobný kurz?

Protože každá příležitost je riziko, riziko, že moje šance na úspěch je menší. Je totiž jednodušší trefit 1 takový zápas, než trefit všechny 4. I tihle rádoby favoriti za 1,25 dost často nevychází. Však se podívejte, každý víkend se najde nějaký takový Bayern, Manchester, Barcelona, který zaváhá a Váš tiket je pak KO a přicházíte o peníze

Lukazz a Vémola
Strategie je nedílnou součástí úspěchu.

#ANALYZA

Analýza, neboli výběr tipu. Tady se i menší hrstka sázkařů snaží nějakou alespoň menší analýzu připravit. Ale většinou je hodně nekomplexní a zahrnuje jen formu posledních zápasů a třeba vzájemné zápasy x let staré. Často mi schází aspekty jako jsou zranění, motivace, herní systém, ale třeba i počasí a spoustu dalších věcí.

Moje analýza obsahuje zpravidla 15-20 bodů, které dávám dohromady jako puzzle a vzejde mi výsledný tip. Poté ještě hodnotím, zda ten výsledný tip má pro mě value (hodnotu), ale o tom si můžeme povědět třeba někdy jindy, či můžete nalézt moje video na Youtube na toto téma.

#STATISTIKA

Tenhle bod není tak důležitý jako ty předchozí, ale o to víc je podceňovaný. Málokdo si vede statistiku, jak na tom vlastně je a nemá přehled, jak se mu daří, v čem je silný a kde má například slabiny a co už nesázet.

Je to skvělé zrcadlo Vašich sázek a já si třeba každý měsíc hodnotím zpětně co zlepšit, v jaké soutěži se mi dařilo nejvíce a kde naopak ubrat. Mraky lidí žije ve falešné iluzi, že sázením vydělává, i když je tomu naopak. Sebereflexe podložená daty je při sázení online základem dlouhodobého úspěchu!

Snadno se věří tomu, když párkrát vyhrajete, že jste v tom dobří a rozumíte tomu. Je to pár vteřin času si zapsat tip ať už do sešitu jako stará škola nebo do excelové tabulky. Já mám třeba vytvořený excel deník, který mi celou statistiku počítá automatizovaně sám a je to fakt jednoduché. Ve výsledku to přináší hodně informací přehledně urovnaných a zpětnou vazbu. Kdo má zájem si statistiku vést, není problém můj deník zaslat komukoliv emailem.

Lukazz strategie sázení
Lukazz strategie online sázení

#PSYCHIKA

Psychika je ten nejzákladnější bod stejně jako v životě tak i v sázení. Lidská psychika ovlivňuje vše, co každý den uděláte. A v sázení jsou Vaše rozhodnutí klíčové.

Už to , když se Vám daří a jednoduše Vám stoupne sebevědomí a začnete si myslet , že jste neporazitelní a půjde to tak pořád. Najednou místo výše zmíněných 2 % sázíte zase třeba 10-20 % kapitálu, aby jste vydělali rychleji.

Každého pak potká ten strmý pád. Nebo naopak. Chvilkově se Vám nedaří a člověk začne zmatkovat, pochybovat, měnit předem danou a nastavenou strategii. Jsou dvě možnosti, buď se začne bát a začne sázky snižovat, tudíž ztrátu už nikdy nedožene a nebo se probudí gamblerský syndrom. Začnou se sázky násobit, aby prohrané peníze člověk vyhrál rychle zpět. Někdy se Vám to povede, ale dost často upadnete na úplnou 0. 

Na Instagramu můžete sledovat profil @sazej_s_lucazzem a vyzkoušet některé free tipy.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz