Domů » Módní trendy v roce 2021. Co bude letos „in“?

Módní trendy v roce 2021. Co bude letos „in“?

autor Patrik Pilous
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
Módní tredny

V letošním roce, který bude stejně jako ten loňský dosti specifický, módní společnosti opět vypustí do světa obrovské množství překrásných modelů. Co bude ale v roce 2021 konkrétně trendy?

Módní trendy v roce 2021

Letošní rok bude asi stejně jako rok předešlý dosti specifický, a to kvůli různým opatřením proti šíření koronaviru SARS-CoV-2. Módu do společnosti příliš nevyužijeme, tedy alespoň prozatím, nicméně i letos budou „in“ určité módní trendy. Tomu se samozřejmě přizpůsobují i ikoničtí výrobci jako např. značka Gant a mnozí další. Na druhou stranu nelze zapomínat, že současná doba přeje individualismu, který může být důležitý pro sebevědomí. Módními trendy se tedy nechte inspirovat, ale neustále buďte sami sebou, protože slepě se držet „zajetých kolejí“ není nejlepší cesta. 

Odvážné i elegantní 

V letošním roce pofrčí různé styly. Na své si např. přijdou ženy, které se nebojí být odvážné. Trendem totiž budou mini sukně a mini šaty (propojené s minimalismem), stejně jako negližé. Jistě, dnes se jedná především o spodní prádlo, nicméně možná nevíte, že v dřívějších dobách šlo o méně formální společenské oblečení. Dráždivé negližé (např. s krajkovým lemem) si tak budete moci pořídit i ven.

Kromě odvážných modelů budou samozřejmě mezi módními trendy i elegantní modely. Dámy i pánové tak budou moci obléknout kožené kabáty anebo saka. Ačkoli bývá tato móda dražší, šetřit na oblečení se nemusí nutně vyplatit. Navíc je možné využít slevy na Answear, případně do dalších obchodů. Za kvalitní a elegantní svršky tedy nemusíte nutně utratit horentní sumy peněz.

Na jaké barvy se můžete těšit?

Zdá se, že letošní rok bude v módě odrážet současné nálady ve společnosti, které kolísají mezi skepticismem a nadějí. Proto bude oblečení často kombinovat šedou a živé odstíny. Obléknout se pouze do ponurých barev nám pravděpodobně na náladě nepřidá, proto je vhodné vsadit na barevné tóny v souladu s přírodou. Do jejího lůna budeme ostatně v průběhu roku asi nadále vyrážet častěji, než jsme byli dříve zvyklí. V každém případě půjde konkrétně o pastelové tóny modré a zelenkavé, ale zároveň o žlutou, která je barvou energie a pozitivní nálady. A pokud vám šedá připadá až příliš fádní a negativní, můžete obléci stříbrnou, která bude v letošním roce rovněž frčet.

Oblíbené vzory v roce 2021

Zatím to vypadá, že ve druhém roce 20. let 21. století budou společenské akce stejně jako v roce předešlém dosti omezené, tak business casual bude stále oblíbené. Co se může na jednu zdát jako ryze negativní jev, můžeme vnímat alespoň částečně pozitivně. Vzhledem k tomu se totiž fantazii meze nekladou. I mezi vzory budou „in“ pozitivní motivy, které zároveň budou vizuálně v souladu s přírodou. Mezi trendy pro rok 2021 tak můžeme nalézt květinové a zvířecí motivy, jež pofrčí především v průběhu jarních a letních měsíců. Bojovat proti trudomyslnosti lze zkrátka a dobře i obměnou šatníku. 

Přečtěte si také článek o přeprogramování mozku nebo o emočním přejídání.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz