Domů » TOP 15: Nejlepší balící hlášky, které fungují

TOP 15: Nejlepší balící hlášky, které fungují

od Eliška Vachková
Publikováno Aktualizováno
balící hlášky, rande

Přemýšlíte, jaké balící hlášky ještě vůbec dnes fungují? A jsou nějaké takové? Přečtěte si těch 15 nejlepších a vyzkoušejte je!

Jak využít balící hlášky

Pokud byste se žen zeptali, jestli na ně balící hlášky fungují, ve většině případů byste slyšeli negativní reakci. Mají raději klasické seznámení – představení se, vyjádření zájmu a pozvání na rande. Neotřelá balící hláška, která je vkusná ale také neurazí, dokonce může zaujmout svou originalitou. Volte ji dle situace tak, aby byla vhodná a žena neměla pocit, že na ni tlačíte. Při nesprávně zvolené taktice se může cítit nepříjemně a tím moc plusových bodů nezískáte.

Seznamovat se dá všude – v autobuse, baru, obchodě nebo na ulici. Nestyďte se někoho oslovit, holky potěší, když o ně někdo projeví zájem. V dnešní době sociálních sítí se to totiž moc často nestává. Překvapte větou, která vyjádří vše za vás a slečnu pobaví nebo jí polichotí. Pokud budete odmítnuti, nevzdávejte to, to se prostě stává.

To, že vás odmítla jedna neznamená, že to samé udělá i druhá. Můžete využít i některé balící hlášky na Tindru nebo jiných online seznamkách. Zde je to pro muže určitě více bezpečné a komfortní. A může si vyzkoušet, co funguje a co je moc. Většina žen rozhodně cení odvahu a originalitu. Není nic horšího než „Ahoj, jak se máš“. Dalším problémem může být nějaká ta pravopisná chybka. Pokud zkombinujete nudnou otázku s pravopisnou chybou, tak si zaděláváte na průser.

V každém případě se snažte hned zezačátku vyvarovat sexuálním narážkám, pokud se ani neznáte. Nepůsobí to dobře, pravděpodobně neuděláte ten nejlepší dojem a můžete si tím vše pokazit. Intimnější věci si nechejte na později, až bude ten pravý čas. Jestli se chcete seznámit, jděte na to pomalu a nikam nespěchejte, buďte milý, vtipný a pozorný.

15 nejlepší balících hlášek

1. Budeme spolu mluvit, nebo budeme pokračovat v tom flirtování na dálku?

Když si všimnete, že s vámi dívka navázala oční kontakt, můžete za ní přijít s touto hláškou, která ji jistě přiměje se usmát. Také záleží, jak na tom jste. Někteří muži umí svým očním kontaktem opravdu zaujmou a připravit si půdu. Poté se jen představíte a dáte se do řeči. Zeptáte se, jak se dnes má, co studuje/dělá za práci a co by řekla na osobní schůzku. Tato hláška je výhodná v tom, že se hodí kamkoliv a nikoho neurazí.

2. Je tu horko, nebo jsi to ty?

Využijete spíše v klubu, kde ženy bývají upravenější, mají na sobě sexy oblečení a výraznější make-up, ale také tato otázka celkově více zapadá do prostředí muziky a alkoholu, jelikož je maličko odvážnější. Na ulici byste asi moc nepochodili. Pozvěte slečnu na drink, zasypejte ji lichotkami a pozorujte reakci. V případě odpovědi ,,Nene, je tu horko,“ se nezalekněte, může to vypadat jako odmítnutí, ale nemusí tomu tak být. Ženy jsou obecně rády dobývány, proto neztrácejte trpělivost a jděte do toho! Zajímejte se a snažte se nalézt společné téma k hovoru.

3. Promiňte, to jste mluvila na mě? Ne? Nevadí, můžete s tím začít klidně teď.

Tady si musíte vybrat vhodnou chvíli, aby hláška fungovala. Jakmile uslyšíte, že vámi vybraná s někým hovoří, můžete se vymluvit, že jste si mysleli, že to bylo na vás. Navázání kontaktu tak bude plynulé, nenucené a zábavné zároveň. Buďte ten, kdo začne s otázkami jako první, protože slečna může být v šoku a hned ji nenapadne se na něco zeptat. Uklidněte ji tím, že bude vedena, a bude se tak cítit klidněji.

4. Nemůžu najít svůj telefon, můžete mě prosím prozvonit? Nadiktuju vám číslo.

Pravděpodobně telefonní číslo nebude to první, co získáte (přece jen na sebe kontakt nedáte někomu, koho neznáte), ale můžete to zkusit. Přinejmenším dostanete příležitost ke sblížení. Kdo ví, možná vás slečna ráda prozvoní a její číslo už nezapomenete.

5. Moji kamarádi se se mnou vsadili, že se se mnou nedá do řeči ta nejkrásnější dívka, co tu je. Co říkáte, dáme si drink za jejich peníze?

Která by mohla říct ne? Lichotky a pozvání na drink je v dané situaci to, co chce žena slyšet. Můžete pokračovat probíráním toho, co se stalo, než jste k ní dorazil, nebo se pustit rovnou do seznamování.

balící hlášky na baru
V klubu se seznámení nabízí, ačkoliv nezapomínejte na fakt, že některá může být zadaná. Dejte si pozor, ať se nedostanete do průšvihu!

6. Nejmenujete se náhodou Google? Protože máte všechno, co jsem hledal.

Trochu to zavání trapnovtipem, ale pobavení není ku škodě. Spíše než na začátek použijte tuto hlášku zhruba uprostřed konverzace po tom, co se o dívce něco dozvíte, abyste na to mohli navázat. Dáte jí tak najevo, že vám připadá zajímavá a je pro vás ta pravá.

7. Chceš ušetřit vodu společným sprchováním?

Cítíte, že se vám daří a sympatie jsou projeveny oboustranně? Pak si můžete dovolit říct něco takového. Dejte si ale pozor, abyste byli opravdu v bodě, kdy to není nevhodné – myslím, že to sami dokážete vycítit.

8. Chcete rozinku? Ne? A co rande?

Samozřejmě si za rozinku doplníte cokoliv jiného, ale je potřeba, aby se jednalo o něco, co protějšek odmítne. Druhou možnost by v ideálním případě měla přijmout, ale když se tak nestane, nevzdávejte to a snažte se dál. Ženy často nechodí na rande s někým, koho neznají. Chtějí vědět, že si s ním mají o čem povídat a budou si rozumět. Otevřete se a nechte ji rozmyslet se.

9. Dovolte, přečtu vám váš osud z ruky (napište do dlaně své telefonní číslo). A je to, svou budoucnost máte přímo na dlani.

Lze použít na začátku, uprostřed i při rozloučení. Úsměv máte zajištěný, ale zavolá? To už musíte ovlivnit sami svým vystupováním.

10. Měl bych si stěžovat Spotify, že nejsi nejžhavější single tohoto týdne.

Velmi originální hláška, kterou jen tak nezaslechne. Konečně něco moderního a neotřelého, co se v rámci mladé komunity dá použít. Doufejte jen, že se nedočkáte odpovědi ,,Ale já nejsem single.

11. Promiňte, ale dlužíte mi drink. Proč? Víte, když jsem vás uviděl, tak mi ten můj vypadl z ruky.

Taková klasika, která neurazí. Kupte dámě pití vy, něco jí o sobě povězte a zajímejte se o to, co má ráda ona – klidně se zaměřte na drinky. Jaký by chtěla objednat, proč pije zrovna tento, na co si připijete?

12. Já se bojím tmy. Budeš se mnou dneska večer spát?

Ideální k odchodu z klubu. Oba už máte něco upito a seznámení za sebou, proč to tedy nezkusit? Když nebude mít zájem o dnešní noc, třeba o tu příští ano.

vtipné hlášky
Aby si lidé rozuměli, je důležitý mít stejný smysl pro humor.

13. Věříš na lásku na první pohled, nebo mám přijít ještě jednou?

Jemná, nenucená otázka, která nevyžaduje odpověď. Působí na rozdíl od ostatních tak trochu romanticky, protože je v ní zakomponovaná láska. Dáte tak najevo, že vám nejde jen o sex.

14. Dobrý den, zrovna jsem mluvil támhle se svým kamarádem, a on by rád věděl, jestli se vám líbím.

Svést to na kamarády, to je vždy ta lepší volba. Díky této hlášce ale budete rovnou vědět na čem jste a nebudete se muset obtěžovat s přemýšlením, jestli je to vaše liga. Nicméně první dojem není všechno, snažte se zaujmout hlavně svým charakterem.

15. Tadáááá – jsem tady. Jaká byla vaše další dvě přání?

Jestli chcete zaujmout, tímhle rozhodně nezklamete. Můžete pokračovat něčím jako ,,Přála jste si nejhezčího muže, ne?“ ,,Muž vašich snů, tak znělo to přání.“ ,,Ten pravý pro vás, to jsem já.“ Dejte jí důkaz, že se její přání opravdu vyplnilo a měla by vám věnovat pozornost i nadále.

Balící hlášky by měly fungovat jako rozjezd pro vaši cestu, kterou poté budete muset zvládnout sami. Rozhodně záleží více na provedení než na samotné hlášce. Při osobním kontaktu je rozdíl, jestli se vám daná osoba líbí a jak na vás působí. Na online seznamkách částečně tento efekt eliminujete, ale stejně záleží, jestli se vám člověk z profilu líbí nebo ne. Zvolením vhodné hlášky si lze úspěch předpřipravit, ale jeho výsledek je pouze ve vašich rukou. Buďte sami sebou a nemějte strach, nějak to dopadne.

Články, které stojí za přečtení: