Domů » TOP 25: Nejlepší balící hlášky, které fungují

TOP 25: Nejlepší balící hlášky, které fungují

autor Eliška Vachková
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
balící hlášky, rande

Přemýšlíte, jaké balící hlášky ještě vůbec dnes fungují? A jsou nějaké takové? Rozhodně záleží na vás a na místě, kde “nabalujete”? Přečtěte si našich 25 nejlepších balících hlášek, vyzkoušejte je a také se můžete pobavit nad seznamem nejhorších balících hlášek!

Obsah článku

Jak využít balící hlášky?

Pokud byste se žen zeptali, jestli na ně balící hlášky fungují, ve většině případů byste slyšeli negativní reakci. Mají raději klasické seznámení – představení se, vyjádření zájmu a pozvání na rande. Neotřelá balící hláška, která je vkusná ale také neurazí, dokonce může zaujmout svou originalitou. Volte ji dle situace tak, aby byla vhodná a žena neměla pocit, že na ni tlačíte. Při nesprávně zvolené taktice se může cítit nepříjemně a tím moc plusových bodů nezískáte.

Seznamovat se dá všude – v autobuse, baru, obchodě nebo na ulici. Nestyďte se někoho oslovit, holky potěší, když o ně někdo projeví zájem. V dnešní době sociálních sítí se to totiž moc často nestává. Překvapte větou, která vyjádří vše za vás a slečnu pobaví nebo jí polichotí. Pokud budete odmítnuti, nevzdávejte to, to se prostě stává.

To, že vás odmítla jedna neznamená, že to samé udělá i druhá. Můžete využít i některé balící hlášky na Tindru nebo jiných online seznamkách. Zde je to pro muže určitě více bezpečné a komfortní. A může si vyzkoušet, co funguje a co je moc. Většina žen rozhodně cení odvahu a originalitu. Není nic horšího než “Ahoj, jak se máš”. Dalším problémem může být nějaká ta pravopisná chybka. Pokud zkombinujete nudnou otázku s pravopisnou chybou, tak si zaděláváte na průser.

V každém případě se snažte hned zezačátku vyvarovat sexuálním narážkám, pokud se ani neznáte. Nepůsobí to dobře, pravděpodobně neuděláte ten nejlepší dojem a můžete si tím vše pokazit. Intimnější věci si nechejte na později, až bude ten pravý čas. Jestli se chcete seznámit, jděte na to pomalu a nikam nespěchejte, buďte milý, vtipný a pozorný. Samozřejmě výjimky potvrzují pravidlo, takže můžete dobře narazit i na protějšek, který naopak sexuální narážky ocení.

20 nejlepších balících hlášek

Pojďme se podívat na univerzální balící hlášky, které fungují. Ještě než se pustíme do trochu rafinovanějších tipů, tak pojďme začít klasikou.

Máš krásný úsměv.

Velmi jednoduché a velmi funkční. Díky mají rády, když jim někdo chválí úsměv.

1. Budeme spolu mluvit, nebo budeme pokračovat v tom flirtování na dálku?

Když si všimnete, že s vámi dívka navázala oční kontakt, můžete za ní přijít s touto hláškou, která ji jistě přiměje se usmát. Také záleží, jak na tom jste. Někteří muži umí svým očním kontaktem opravdu zaujmou a připravit si půdu. Poté se jen představíte a dáte se do řeči. Zeptáte se, jak se dnes má, co studuje/dělá za práci a co by řekla na osobní schůzku. Tato hláška je výhodná v tom, že se hodí kamkoliv a nikoho neurazí. Dívat se dívkám správně do očí je umění. To platí i u dívek. Základní pravidlo, pokud se chcete seznámit. Nebojte se delšího očního kontaktu a vyhledávejte ho.

2. Je tu horko, nebo jsi to ty?

Využijete spíše v klubu, kde ženy bývají upravenější, mají na sobě sexy oblečení a výraznější make-up, ale také tato otázka celkově více zapadá do prostředí muziky a alkoholu, jelikož je maličko odvážnější. Na ulici byste asi moc nepochodili. Pozvěte slečnu na drink, zasypejte ji lichotkami a pozorujte reakci. V případě odpovědi ,,Nene, je tu horko,” se nezalekněte, může to vypadat jako odmítnutí, ale nemusí tomu tak být. Ženy jsou obecně rády dobývány, proto neztrácejte trpělivost a jděte do toho! Zajímejte se a snažte se nalézt společné téma k hovoru.

3. Promiňte, to jste mluvila na mě? Ne? Nevadí, můžete s tím začít klidně teď.

Tady si musíte vybrat vhodnou chvíli, aby hláška fungovala. Jakmile uslyšíte, že vámi vybraná s někým hovoří, můžete se vymluvit, že jste si mysleli, že to bylo na vás. Navázání kontaktu tak bude plynulé, nenucené a zábavné zároveň. Buďte ten, kdo začne s otázkami jako první, protože slečna může být v šoku a hned ji nenapadne se na něco zeptat. Uklidněte ji tím, že bude vedena, a bude se tak cítit klidněji.

4. Nemůžu najít svůj telefon, můžete mě prosím prozvonit? Nadiktuju vám číslo.

Pravděpodobně telefonní číslo nebude to první, co získáte (přece jen na sebe kontakt nedáte někomu, koho neznáte), ale můžete to zkusit. Přinejmenším dostanete příležitost ke sblížení. Kdo ví, možná vás slečna ráda prozvoní a její číslo už nezapomenete.

5. Moji kamarádi se se mnou vsadili, že se se mnou nedá do řeči ta nejkrásnější dívka, co tu je. Co říkáte, dáme si drink za jejich peníze?

Která by mohla říct ne? Lichotky a pozvání na drink je v dané situaci to, co chce žena slyšet. Můžete pokračovat probíráním toho, co se stalo, než jste k ní dorazil, nebo se pustit rovnou do seznamování.

balící hlášky na baru
V klubu se seznámení nabízí, ačkoliv nezapomínejte na fakt, že některá může být zadaná. Dejte si pozor, ať se nedostanete do průšvihu!

6. Nejmenujete se náhodou Google? Protože máte všechno, co jsem hledal.

Trochu to zavání trapnovtipem (jako polovina tohoto seznamu), ale pobavení není ku škodě. Spíše než na začátek použijte tuto hlášku zhruba uprostřed konverzace po tom, co se o dívce něco dozvíte, abyste na to mohli navázat. Dáte jí tak najevo, že vám připadá zajímavá a je pro vás ta pravá. Zde se můžete podívat na další vhodná konverzační témata v prvních hodin seznámení.

7. Chceš ušetřit vodu společným sprchováním?

Cítíte, že se vám daří a sympatie jsou projeveny oboustranně? Pak si můžete dovolit říct něco takového. Dejte si ale pozor, abyste byli opravdu v bodě, kdy to není nevhodné – myslím, že to sami dokážete vycítit. Pokud to opravdu cítíte, tak můžete zkusit i nějaký přímý kompliment.

Tip: Dle průzkumů si muži nejvíce všímají ženských prsou a zadku. Dívky otevřené flirtu ocení vhodnou lichotku těchto partii. U vážného vztahu si naopak možná úplně zavřete vrátka.

8. Chcete rozinku? Ne? A co rande?

Samozřejmě si za rozinku doplníte cokoliv jiného, ale je potřeba, aby se jednalo o něco, co protějšek odmítne. Druhou možnost by v ideálním případě měla přijmout, ale když se tak nestane, nevzdávejte to a snažte se dál. Ženy často nechodí na rande s někým, koho neznají. Chtějí vědět, že si s ním mají o čem povídat a budou si rozumět. Otevřete se a nechte ji rozmyslet se.

Tip: Přečtěte si také o tom, kam vyrazit na rande.

9. Dovolte, přečtu vám váš osud z ruky (napište do dlaně své telefonní číslo). A je to, svou budoucnost máte přímo na dlani.

Lze použít na začátku, uprostřed i při rozloučení. Úsměv máte zajištěný, ale zavolá? To už musíte ovlivnit sami svým vystupováním.

10. Měl bych si stěžovat Spotify, že nejsi nejžhavější single tohoto týdne.

Velmi originální hláška, kterou jen tak nezaslechne. Konečně něco moderního a neotřelého, co se v rámci mladé komunity dá použít. Doufejte jen, že se nedočkáte odpovědi ,,Ale já nejsem single.

11. Promiňte, ale dlužíte mi drink. Proč? Víte, když jsem vás uviděl, tak mi ten můj vypadl z ruky.

Taková klasika, která neurazí. Kupte dámě pití vy, něco jí o sobě povězte a zajímejte se o to, co má ráda ona – klidně se zaměřte na drinky. Jaký by chtěla objednat, proč pije zrovna tento, na co si připijete?

12. Já se bojím tmy. Budeš se mnou dneska večer spát?

Ideální k odchodu z klubu. Oba už máte něco upito a seznámení za sebou, proč to tedy nezkusit? Když nebude mít zájem o dnešní noc, třeba o tu příští ano.

vtipné hlášky
Aby si lidé rozuměli, je důležitý mít stejný smysl pro humor.

13. Věříš na lásku na první pohled, nebo mám přijít ještě jednou?

Jemná, nenucená otázka, která nevyžaduje odpověď. Působí na rozdíl od ostatních tak trochu romanticky, protože je v ní zakomponovaná láska. Dáte tak najevo, že vám nejde jen o sex.

14. Dobrý den, zrovna jsem mluvil támhle se svým kamarádem, a on by rád věděl, jestli se vám líbím.

Svést to na kamarády, to je vždy ta lepší volba. Díky této hlášce ale budete rovnou vědět na čem jste a nebudete se muset obtěžovat s přemýšlením, jestli je to vaše liga. Nicméně první dojem není všechno, snažte se zaujmout hlavně svým charakterem.

15. Tadáááá – jsem tady. Jaká byla vaše další dvě přání?

Jestli chcete zaujmout, tímhle rozhodně nezklamete. Můžete pokračovat něčím jako ,,Přála jste si nejhezčího muže, ne?” ,,Muž vašich snů, tak znělo to přání.” ,,Ten pravý pro vás, to jsem já.” Dejte jí důkaz, že se její přání opravdu vyplnilo a měla by vám věnovat pozornost i nadále.

Balící hlášky by měly fungovat jako rozjezd pro vaši cestu, kterou poté budete muset zvládnout sami. Rozhodně záleží více na provedení než na samotné hlášce. Na online seznamkách částečně tento efekt eliminujete. Zvolením vhodné hlášky si lze úspěch předpřipravit.

16. Musel jsem přijít, protože mi prostě ten tvůj úsměv padl do oka

Holky milují lichotky a ještě více milují lichotky na jejich úsměv, vlasy či oči. Dlouhý upřímný pohled a jednoduchá lichotka dokáží v ženě či dívce zanechat stopu a zaujmout.

17. Slečno, moc nevím, co si tady o tom mám myslet. Poukážete na něco. Jak často sem chodíte vy?

Pokud jste na nějakém novém místě, tak se nebojte ptát lidí, kteří vypadají, že jsou na tom podobně jako vy.

18. Mimo toho, že jsi krásná/sexy. Co zde děláš/čím se živíš?

Vtipné a ještě se něco dozvíte.

Základní principy balení holek

1. Seznamujte se na vhodných místech.

Vybírejte si místa, kde se budete cítit dobře, když se dáte do řeči s cizími lidmi, a zároveň místa, o kterých si myslíte, že by se ženy cítily příjemně, kdyby je někdo oslovil. A neomezujte se jen na noční hodiny. Není důvod, proč byste nemohli získat dívčí číslo, zatímco si objednáváte kávu při ranní cestě do práce. Dívky se zároveň během dne budou cítit mnohem příjemněji, než když je oslovíte v noci.

Když najdete dívku, kterou chcete oslovit, vždy nejprve zhodnoťte situaci. Pokud vypadá, že spěchá, nebo se zdá být citově nedostupná, respektujte její prostor. Všichni nesnášíme, když nás obtěžují pouliční prodejci a výběrčí charity, je důležitá všímavost. Pokud někoho vyrušíte v nevhodnou chvíli, nedivte se, že vám akorát vynadá.

2. Vyzařujte sebejistotu.

Ženy rozhodně přitahuje přirozené sebevědomí. Pokud budete působit sebevědomě a budete přímo vyjadřovat své záměry, nebudete mít problém s balením.

Samozřejmě oslovení dívky může být tím nejhorším zážitkem, jaký si lze představit. Dívky to však vědí. Vědí, že to chce koule. Pokud se tedy naučíte tento tlak zvládat a oslovovat ženy, jako by o nic nešlo, jste z 90 % za cílovou páskou. Tak důležité je sebevědomí.

Nemusí jít nutně o to, co říkáte, jde spíš o to, jak to podáte. Sebevědomí je z velké části vnímáno neverbálně, takže je důležité, abyste ho sdělovali řečí těla a tonalitou hlasu.

3. Buďte sami sebou.

Nepředstírejte, že jste někdo, kým nejste, abyste na dívku zapůsobili. Ženy jsou vnímavé bytosti a faleš vycítí na míle daleko. Místo toho buďte sami sebou. Vyzařujte pozitivní vlastnosti, které máte, protože sebejistota je sexy.

Neautentičnost se vždycky vymstí. Když dívce řeknete, že jste přes den trenér delfínů a v noci bojovník s černým pásem, bude to mít nevyhnutelně následky. Pokud s ní nakonec začnete chodit a budete se stejně muset přiznat.

4. Řekněte jí upřímný a konkrétní kompliment.

Vymyslete něco, co by od chlapa normálně nečekala, a myslete to vážně. Takže místo toho, abyste řekl něco obecného jako “Jsi nádherná”, řekněte raději: “Máš opravdu hezký úsměv” nebo “Líbí se mi tvůj piercing v nose… sluší ti… “.

A hlavně se ujistěte, že váš kompliment není děsivý nebo otevřeně sexuální. Nezapomeňte, že jste se teprve seznámili. Říct dívce, že si myslíte, že by vypadala sexy v bikinách, je trochu přehnané. To samé platí o slovech, že jste si nemohli nevšimnout jejích prsou. Samozřejmě i zde platí, že u některých žen mohou právě správně podané sexuální komplimenty zaujmout, ale je to rozhodně menšina.

5. Požádejte ji o číslo.

Pro začátek není třeba to přehánět. Přijde vám, že se dívce líbíte? Je lepší konverzaci zkrátit, než ji protahovat. Cílem je, abyste v ní zanechali touhu po dalším pokračování.

Zakončete vaše setkání ve stylu: “Bylo skvělé tě potkat, ale musím jít….. Dejte mi na sebe číslo… bylo by fajn se zase někdy sejít.”

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz