Domů » Pegging: Páry se přestávají stydět!

Pegging: Páry se přestávají stydět!

autor Robin Sedlmaierů
0 komentářů
Páry se přestávají stydět a zkouší pegging.

Pegging je sexuální praktika, která nabírá na popularitě napříč generacemi. Obklopuje ho ale spousta předsudků a mýtů. Pojďme je rozbít podívejme se na kouzla, jaká vám může přinést. Přečtěte si o tom, co obnáší, proč ho páry vyhledávají a zda může být vhodným okořeněním vašich postelových hrátek.

Co je to pegging a pro koho je vhodný?

Během peggingu si heterosexuální páry „vymění role“. Žena pomocí dilda nebo vibrátoru penetruje svého partnera do análního otvoru a vytváří tak ve svém vztahu novou dynamiku a zážitky. Nejde jen o samotný akt penetrace, ale i o odevzdání kontroly ze strany muže a o možnost se nechat hýčkat.

Tato praktika je vhodná pro všechny, kteří se nebojí své sexuality. Anální hrátky nejsou pouze pro ženy a gay páry, ale jejich slastem se bez ostychu mohou oddávat i heterosexuální muži, aniž by jim to ubíralo na mužnosti. 

I vaše pozadí si zaslouží pozornost. Zdroj: Unsplash.com

Bodem G mužského těla je prostata

O bodu G jste nejspíš slyšeli mnoho. Má se jednat o jakési kouzelné místečko v těle ženy, které jí působí slast a dokáže vyvolat velmi silné orgasmy. Málokdo si ale uvědomuje, že muži mají v konečníku bod, který působí úplně stejně.

Nachází se zhruba pět centimetrů od vstupu, avšak každý muž to má trochu jinak. Prostatu nahmatáte prstem a je velká asi jako vlašský ořech. Na dotek by měla být citlivá, ale rozhodně ne bolestivá.

💡 Tip: Díky bodu G dokáží ženy dosáhnout mokrého orgasmu. Potěšte svou partnerku a dopřejte jí na oplátku nezapomenutelný zážitek.

Nejčastější předsudky a mýty

I přes svou popularitu kolem peggingu panuje spousta předsudků a stigmat. Pochází buď z nedostatku informací o této praktice, nebo ze strachu diskriminace okolím.

  • Pegging souvisí se sexuální orientací: Spousta lidí si spojuje anální sex s homosexuálními páry. Pokud se však necháte penetrovat vaší ženskou partnerkou, neznamená to, že vám to změní orientaci. Právě naopak. Objevíte novou intimitu, kterou se svou přítelkyní budete moct zkoumat.
  • Penetraci mohou mít jen ženy: Tento předsudek pramení z genderových rolí a stereotypů. V dnešní době se však spousta nesmyslných hranic stírá a každý může žít i souložit tak, jak si přeje. Penetrace už dávno není jen ženská záležitost a užívá si ji spousta mužů. 
  • Strach z bolesti: Anální sex často bolí. Pravda je však taková, že by bolet neměl, nebo jen minimálně. Vše vychází z nedostatečného povědomí a častému uspěchání přípravy, která je potřebná. Pokud se však postupuje pomalu, není se čeho bát.
  • Anální sex je špinavý: Hygienická příprava na anální sex zabere nějaký čas, není to však nic hrozného. A za minimalizování rizika nepříjemných nehod rozhodně stojí.

Jak se připravit na pegging?

Pokud vás tato praktika láká, připravili jsme si pro vás šest kroků, které vám tento zážitek zpříjemní a ulehčí tak, aby pro vás byl co nejpříjemnější. 

1. Otevřená komunikace

Nejdůležitějším krokem před začátkem peggingu je otevřená komunikace. Sedněte si s partnerkou a promluvte si o vašich přáních a touhách. Společnost nám během života vkládá do hlavy různé předsudky. Nenechte se jimi polapit a mějte otevřenou mysl. Nebojte se přečíst si zkušenosti jiných párů, podívejte se společně na porno, přečtěte si erotické povídky na toto téma.

Nebojte se mluvit o detailech jako jsou:

  • Kde a kdy to chcete vyzkoušet?
  • Máte nějakou pozici, kterou byste chtěli zkusit?
  • Jaká jsou vaše očekávání?
  • Co očekáváte od partnerky? Měla by být dominantní, chcete přidat nějaké BDSM prvky, nebo toužíte prožít klasické něžné milování?
  • Chcete přidat i jiné hračky? Například pouta nebo škrabošku přes oči?

2. Příprava na pegging

Pokud máte vše domluveno a blíží se den D, je nejlepší vyhnout se zbytečně mastným jídlům. Doporučuje se jíst víc vlákniny a tučnou stravu nahradit něčím lehkým a rychle stravitelným. 

Před samotným aktem si dojděte na záchod a dejte si sprchu. Umyjte se teplou vodou a dejte důraz na to, abyste byli čistí a voňaví. Pokud máte strach z případného úniku stolice, můžete využít klystýr. Ten se dá koupit v lékárně za pár korun a poskytne vám jistotu a klid na duši. 

Spousta párů si však vystačí s důkladnou sprchou. Stolice se totiž nenachází přímo v konečníku, kam putuje až když se vám chce na toaletu, ale ve střevech. Pokud se tedy před sexem vyprázdníte, nic by vám nemělo stát v cestě

Přesto však počítejte s malou šancí, že se nějaká malá nehoda stát může. Připravte na to sebe i partnerku, ať nikdo není zaskočen. Je to přirozená funkce vašeho těla a není to nic, co by následná sprcha nevyřešila.

💡 Tip: Podívejte se na 40 tipů, co vařit, když nevíte co k obědu. Inspirujte se a najděte lehké jídlo, které si můžete dát. Pamatujte ale na to, že chcete vynechat luštěniny a vybrat si oběd plný vlákniny!

Do přípravy na pegging se počítá i sprchování.
Do sprchy můžete vzít i vaši partnerku a začít tak s předehrou. Zdroj: Pexels.com

3. Na nic nespěchejte a dejte si na čas s předehrou

Dvakrát měř, jednou řež. Toto pořekadlo platí pro anální sex dvojnásob. Nejlepší je začít jedním prstem a postupně, jemně a citlivě přidávat další. Není na co spěchat a pokud se vám to nepodaří napoprvé, máte spoustu dalších pokusů. Je důležité postupovat opravdu pomalu a s citem.

Pokud máte příliš velký strach, vyzkoušejte si to předem o samotě. Budete tak rozumět reakcím svého těla a vědět, jak rychle se dokáže váš anální otvor roztáhnout. 

4. Výběr vhodných pomůcek

Ze začátku je nejvhodnější zvolit malé a úzké dildo. Ke větším kouskům se můžete propracovat časem, teď je však hlavní prioritou vaše pohodlí. Trh nabízí mnoho pomůcek určených přímo pro dráždění prostaty. Nabízí se realistická dilda, s různými vzorky, vibrátory, nebo čistě jednobarevná. Tam už záleží pouze na vašem vkusu a fantazii se meze nekladou. Dokážete najít cokoliv.

Dalším krokem je rozhodnutí, jak na sebe dildo partnerka umístí. Nejvyužívanější je strap-on. Jedná se postroj, nejčastěji kožený (ale popruhy mohou být klidně látkové), které si vaše druhá polovička obleče. Další možností je zvolit sexuální hračku, kterou může zavést do sebe a penetrovat bude vás i ji zároveň. Ačkoliv se však tato představa může zdát příjemná, většinou tato dilda příliš nedrží a vypadávají. Proto je nejlepší zvolit první variantu, která vám poskytne jistotu.

Kožený postroj je nejlepším způsobem umístění dilda pro pegging. Zdroj: Pexels.com
Kožený postroj je nejlepším způsobem umístění dilda pro pegging. Zdroj: Pexels.com

5. Lubrikační gel je váš nejlepší přítel

U análního sexu platí, že lubrikačního gelu není nikdy dost. Nebojte se vypotřebovat klidně celou lahvičku, pokud bude třeba. Vaším cílem je co nejsnazší průnik bez zbytečného tření a toho docílíte pouze tímto způsobem. Na rozdíl od pochvy se totiž anální otvor sám nelubrikuje!

Dejte si pozor na silikonové lubrikační gely. Ty se nemají rády se silikonovými erotickými hračkami. Pokud je používáte, vezměte si raději lubrikační gel na vodní bázi nebo gel speciálně určený pro anální styk.

6. Vhodné polohy pro pegging 

Existuje spousta sexuálních poloh, které můžete vyzkoušet. Pro začátek je však nejlepší zůstat u osvědčených klasik, které nevyžadují přílišné akrobatické kousky a užijete si díky nim sex oba.

Nejjednodušší polohou pro první pegging je pozice zezadu na všech čtyřech, neboli doggy style. Nevýhodou je, že si navzájem neuvidíte do obličeje, proto je důležité s partnerkou komunikovat. Nebojte se jí dát najevo, když si to budete užívat. Chcete ji podpořit a ukázat, že se vám to líbí. Pokud vám bude něco nepříjemné, platí to stejné. Vždycky řekněte, co cítíte. Do hlavy vám totiž nevidí nikdo, ani vaše drahá polovička.

Další oblíbenou pozicí je lžička. Lehnete si zády k partnerce a oba budete na boku. Tato pozice je intimnější, mnohem mazlivější a vyzývá k pomalému a láskyplnému milování.

Vyzkoušet můžete i pozici na zádech s nohama ve vzduchu, která ale vyžaduje trochu fyzické zdatnosti. Můžete ale sledovat vaši partnerku a vzájemně si uvidíte do tváře. Usnadníte jí tak čtení vašich emocí a reakcí.

💡 Tip: Podívejte se na 5 způsobů, jak udělat kluka. Využijte volné ruce při poloze lžička a vyzkoušejte nové techniky.

Přidat komentář →

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz