Domů » 5 způsobů, jak udělat kluka?

5 způsobů, jak udělat kluka?

autor Eliška Vachková
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
partner

Máte partnera a rádi byste ho uspokojili co nejlépe? Máme pro vás 5 způsobů, jak na to. Po tomhle už nebudete o svých schopnostech pochybovat a ani on ne.

Prvním krokem je příprava

Než se do toho dáte, měli byste se nejprve připravit, jako by se jednalo o pracovní výkon – na pohovor taky nechodíte jen tak s přáním, ať to dopadne. Pořádná příprava je 50 % úspěchu. Začít můžete třeba u vlastního vzhledu. Co můžete udělat pro to, abyste ho zajistili?

Když je to poprvé

Zvláště pokud budete uspokojovat kluka poprvé, je důležité uvědomit si, že by to měla být radost pro oba. Nejste žádná sexuální oběť, aby vás někdo do něčeho nutil. K partnerovi byste měli mít důvěru a váš vztah by měl být otevřený, aby se vyhnul hádkám či nedorozuměním. Buďte psychicky v pohodě a přesvědčte se, že jde o vaše rozhodnutí. Nemějte obavy z toho, jak to dopadne, nejste na to sami, partner vás dokáže nasměrovat tak, abyste mu splnili, co si přeje a uspokojili ho. Pokud se tedy stydíte či bojíte, řekněte mu to a nechte se vést, bude to pro něj působit sexy.

Udělejte rešerši

Když si chcete nastudovat nějaké téma, také si zjišťujete informace na internetu či v knihách, abyste mu lépe porozuměli. Proč se takto neponořit i do uspokojování muže? Vyhledejte si na internetu, jakým způsobem muži dosahují orgasmu, kde mají svá místečka, co je obecně oblíbené a nevynechejte ani tipy od pornohereček – přece jen mají zkušeností ažaž, a to ne jen s jedním partnerem. Nastudovanou teorii pak vyzkoušejte v praxi a zjistěte, co funguje na vašeho miláčka. Jako mladší jsem v této oblasti nepolevovala a vyplatilo se – každého jsem překvapila.

Zeptejte se přátel

Pokud se nestydíte a máte se svými kamarádkami/kamarády dobrý otevřený vztah založený na důvěře, pak se zeptejte na jejich zkušenosti. Co funguje jim v posteli? Ideálně se poptejte i kluků, protože ti vám mohou upřímně říct, co se jim líbí a co si tajně přejí, i když to partnerce/partnerovi neříkají. Pravdou je, že každý muž je jiný a je třeba vyzkoušet co nejvíce praktik, abyste zjistili, co má rád zrovna on. Myslet si, že stačí jen pohyb nahoru a dolu, aby byl partner v sedmém nebi, to je pošetilost. Ďábel tkví v detailech, to si pamatujte.

partner
Uspokojování partnera by mělo být radostí i pro vás, abyste dosáhli toho nejlepšího výsledku.

5 nejlepších způsobů, jak udělat kluka

Líbí se vám představa, že jste sexuální bohyní/sexuálním bohem a váš partner vám prostě nemůže odolat? Cítí se s vámi jako v ráji, přímo v sedmém nebi – to zní jako hezká představa, že? Pokud tedy chcete dopřát svému milému takovou rozkoš, na kterou jen tak nezapomene, pak se držte následujících způsobů.

Pokud se vám nedaří kluka udělat, tak je zde mnoho příčin. Mimo techniky se jedná o ty dvě nejjednodušší. První je, že příliš partnera nevzrušujete. Druhou variantou je psychický problém u partnera. Obě tyto varianty jsou velmi časté.

Zajímavost: Pro muže jsou nejerotičtější části těla prsa, zadek a rty. S těmito částmi můžete pracovat a nemluvíme zde hned o plastických operacích. Jedná se o cvičení nebo suplementy na tvarování. Koukněte, co doporučujeme.

1) Dejte si na čas

Nespěchejte. Není nic víc sexy, než počáteční dráždění, které stupňuje napětí. Převezměte alespoň na chvíli kontrolu a začněte u jeho rtů, pokračujte na krk, hruď, břicho, vnitřní stranu stehen až se dostanete na okolí penisu. Neberte ho hned do pusy, objeďte jazykem kolem a dávejte mu polibky co nejblíž. Nechte ho vytrvat a trochu ho potrapte. Když vám bude chtít dát hlavu na ono místo, zadržte ho a ruce mu dejte mimo nebo je svažte, abyste si ušetřili práci. Ještě chvíli jen tak provokujte a potom ho uvolněte tak, jak si to přeje.

2) Zapojte jazyk i ruce

Před prací pusou samotnou využijte i jazyk. Obkružte jím žalud nebo celý úd odspoda až nahoru. Jazykem si hrajte i při kouření, abyste partnera dostali do euforie. Různě jím dělejte krouživé pohyby, tlačte na penis nebo hýbejte ze strany na stranu. Ruce pomohou hlavně v případě, že nedokážete strčit partnerovo chloubu do pusy celou. K ústům přidejte i ruce a pohybujte jimi u kořene, aby byl penis využitý úplně celý.

3) Nezapomínejte na varlata

I když to asi nepatří mezi standard, právě proto to udělejte. Laskání varlat je něco, co ho určitě překvapí. Lízejte a sajte jedno po druhém, ale buďte jemní – varlata jsou velice citlivá. Pozorujte, jak se to partnerovi líbí a podle toho uzpůsobte intenzitu. Pomozte si i rukama a varlata hlaďte, opisujte jejich tvar nebo je zlehka pomačkávejte.

Pokud si troufáte, tak můžete zajet ještě níže. Někteří muži mají velmi citlivou prostatu a nebo je dokonce velmi vzrušuje dráždění oblasti análu.

💡 Tip: Pokud jste odvážní a chcete udělat něco nečekaného, dejte si penis do pusy tak hluboko, abyste při otevření pusy dosáhli jazykem na varlata a zkombinujte tak dvě rozkoše najednou.

4) Obměňujte pohyby

Nebuďte stereotypní a vyměňte klasické honění za trochu smyslnější pohyby. Vyzkoušejte například:

  • Kroužení u žaludu – protože je žalud velmi citlivý, dá se toho dobře využít. Zatímco budete jednou rukou klasicky honit, tou druhou přiložte dlaň na špičku penisu. Jemně s ní mněte, kružte a dotýkejte se. Partnera to vzruší ještě víc a bude překvapen novou metodou, kterou jste si pro něj připravili.
  • Ze stran – Neberte penis do rukou klasicky, ale obejměte ho dlaněmi ze stran. Hýbejte s nimi nahoru a dolu. Zkuste také pohyb ,,prosebníček”, tedy jako byste si chtěli zahřát ruce.
  • Nekonečno – Použijte obě ruce a střídejte jednu za druhou odspoda nahoru. Jakmile jednou rukou dojdete ke špičce, vyměňte ji a pokračujte od kořene opět směrem vzhůru. Váš partner tak bude mít pocit, že jeho rozkoš nemá konce.
  • Kroužek – Spojte palec a ukazováček a vytvořte tak kroužek, kterým hýbejte klasicky, jak to znáte. Díky těsnému kontaktu bude orgasmus silnější a ve spojitosti s orálním sexem to je prostě sen.
partner
Pro lepší práci s penisem využijte lubrikant, který může být i ochucený pro vaše potěšení.

5) Hezky až dolu

Provozujete deep throat? Ne každý na to má žaludek a má pocit, že to prostě hlouběji nedá – to je v pořádku, nemusíte umět všechno. Pokud vám to ale nečiní problém, pak dopřejte miláčkovi orál se vším všudy. Dejte si ho do krku a vždy na chvilku zastavte. Nechte, aby si partner zážitek naplno vychutnal a poté pokračujte. Nesnažte se jet co nejhlouběji pokaždé, dávicí reflex se dostaví rychle a vám už se nebude chtít pokračovat. Nejen samotný pocit, ale i zvuky, co budete vydávat, budou vašeho miláčka stimulovat. Vše prodýchávejte, to je základ, a když budete cítit, že se blíží orgasmus, vsaďte na klasiku – rychlost a kvalita.

Víte, co je squirt?

Jak prohloubit jeho vzrušení

Chcete, aby byl ještě více natěšený na to, co ho čeká? Objednejte nějaký obleček a vezměte si ho na sebe. V takovém oblečku mu dopřejte to nejlepší ze sebe – uvidíte, že bude nadšený.

Mezi další metody patří také dirty talking. Zašeptejte mu do ucha, co byste mu chtěli udělat nebo ho po čas uspokojování provokujte sexy pohledy a poznámkami o tom, jak vám chutná.

Milujte to. Pro muže není nic víc vzrušujícího, než pohled na to, že není sám, kdo si to užívá. Někteří mají rádi, když polykáte, necháte se postříkat nebo necháte partnera, aby si korigoval tempo sám. Objevte to, co má nejradši ten váš a dopřejte mu to.

Nezapomeňte spolu mluvit, pokud se vám něco nelíbí, abyste se cítili oba v pohodě. Je velice důležité, abyste se necítili zanedbáváni, proto v rámci sebelásky myslete taky trochu na sebe. Konec konců, je to potěšení pro oba, ne?

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz