Půjčka pro lidi v exekuci na dluh

Půjčka pro lidi v exekuci je obecně velmi těžko dosažitelná. Dobré zkušenosti z diskuzí a recenzí jsme zaznamenali u této půjčky↗️. Lidé v exekuci si chtějí půjčit, ale získají často žádný nebo úvěr se špatnými podmínkami. Pokud máte nějaké dluhy a chcete je lepit jinou půjčkou u dalšího poskytovatele, tak to obecně není doporučovaný postup, jelikož těmito nepromyšlenými kroky míříte do takzvané dluhové pasti. Důrazně pozor na všechny společnosti, které hlásají „Půjčíme i lidem v exekuci“. Když ale máte promyšlený plán, tak můžete druhou nebo třetí půjčkou předejít nepříjemné exekuci a zabrzdit tento vlak s dluhy za minuto dvanáct.

Jak fungují půjčky na dluhy a exekuce?

Mnoho lidí má velmi napjaté rozpočty a svými příjmy jen těsně pokrývají své závazky na hypotéky, leasingy na auto, běžné výdaje i další spotřebitelské půjčky. Když pak přijde nečekaný pokles příjmů nebo nečekané výdaje, tak se snadno tito lidé dostanou do problémů. Pokud již jsou tito lidé v problémech, exekucích atd., tak jim často zbývá poslední možnost, kterou je půjčka pro lidi v exekuci neboli takzvaná půjčka na dluhy. V našem výběru se můžete podívat na 3 další nebankovní společnosti, které vám mohou poskytnout půjčku i v případě těchto obtíží. Samozřejmě na trhu naleznete ještě další společnosti, ovšem mnoho z nich už je považováno za lichvářské a s pochybnými recenzemi uživatelů. Vždy je předně dobré se zamyslet, jestli nelze situaci řešit jinak než půjčkou a případně se snažit najít si přivýdělek nebo peníze ušetřit. Zde přinášíme našich 10 tipů, jak ušetři peníze!

Pro dlužníky

0 %
od

Pro dlužníky

0 %
od

Pro dlužníky

0 %
od

Půjčka na op s exekuci

Některé nebankovní společnosti dokonce nabízejí takzvanou půjčku na OP s exekucí. To znamená, že vstupní dokument je občanský průkaz. Tyto půjčky bývají ale často drahé a s vysokým úrokem.

Proč půjčka s exekucí

Pokud máte exekuce a nezvládáte splácet své závazky, tak je dobré zvážit také takzvaný osobní bankrot, kdy je dlužníkovy odpuštěna velká část dluhu, pokud dodržuje dané podmínky. Jedná se často o výhodnější a pohodlnější variantu než dále kupit dluhy a další půjčky s exekucí.

Posouzení půjčky

Posouzení půjčky probíhá vždy individuálně. Přihlíží se k výši stabilního příjmu či případným záznamům v registru dlužníků. Kde pomůže dlužníkovy, když má více záznamů o úspěšně splacených půjčkách.

Půjčka na ruku a ihned

Někteří žadatelé o půjčku potřebují peníze ihned a někteří zase na ruku. Co se týká doby vyřízení, tak jsou v současnosti nebankovní společnosti na tyto požadavky velmi dobře připravené. Někteří nebankovní poskytovatelé se chlubí dokonce dobou od požádání po převod peněz na účet do 10-15 minut.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou oblíbeným produktem pro zadlužené, předlužené nebo lidi v exekuci. U bankovních společností je většinou vystavena stopka, pokud má žadatel v registru nějaký vroubek, ovšem některé nebankovní společnosti i s těmito klienty pracují. Žadatel tak musí pouze splňovat hranici 21 let a mít také české občanství. Následně se žadatel orientuje na vybrané nebankovní půjčky s exekucí.

finanční gramotnost

Časté otázky u Půjček pro dlužníky

Jak bylo již řečeno, tak banky ani velké nebankovní společnosti nepůjčí žadateli, který je předlužený nebo má exekuci. Na tomto poli ovšem operuje mnoho nebankovních firem. V případě, že se chcete vyhnout problémům a nezbývá vám jiná šance, než si půjčit, tak vyhledejte jednu z výše zmíněných nebankovních společností, kde můžete dohledat kladné recenze a určitou solventnost společnosti.

Nebankovní společnosti mají povinnost nahlížet do úvěrových registrů, avšak často se tak neděje a tyto společnosti obcházejí zákon. Chtějí vidět pouze občanský průkaz (OP) a výši pravidelného příjmu či výplaty. Všechny půjčky bez registru, okamžité půjčky dlužníkům, půjčka pro dlužníky na ruku, půjčky pro dlužníky s exekucí, půjčky na op s exekuci, půjčka ihned na ruku bez příjmu, půjčíme i lidem v exekuci nebo půjčka i pro lidi v exekuci –> To vše je na hraně. A nebankovní společnosti by měly být velmi opatrné s poskytováním těchto úvěrů.

RPSN a úrok je u půjček pro lidi v exekuci nebo pro dlužníky velmi vysoký. Důvod je jednoduchý, jelikož společnosti poskytující takový úvěr, tak jsou ve velkém riziku, že žadatel nebude schopný půjčku řádně platit.

Za hranou zákona jsou také různé zdarma SMS půjčky nebo půjčky, které se snaží obcházet zákon a vyplácejí peníze na ruku. Zde již můžeme často mluvit o lichvářství.

Pokud máte vysoké dluhy a chcete je řešit nějakou půjčkou pro dlužníky, tak je to s velkou pravděpodobností chyba, jelikož se dostáváte do dluhové pasti. Problémy řešte ideálně včas a použijte refinancování půjčky nebo konsolidaci úvěru.

Konsolidace půjček poskytují bankovní i nebankovní společnosti a jedná se o poměrně dobrý produkt, který může dlužníkovy ušetřit starosti i peníze.

Zkuste se nejdříve s někým poradit a až pak hledejte poslední možné šance, jak získat půjčku.