Rychlá krátkodobá půjčka bez registru

Po rychlých krátkodobých půjčkách bez registru je velká poptávka. Vyplatí se, půjčovat si u nebankovních společností, které nenahlížejí do registru dlužníků? Nebankovní půjčku bez registru si můžete vyřídit například u Fair Creditu, ovšem pokud si chcete půjčit s nižším úrokem a lepšími podmínkami splácení, tak doporučujeme spíše Zonky půjčku. Na druhou stranu Zonky velmi pečlivě zkoumají bonitu klienta, a pokud chcete půjčku rychle bez nahlížení do registru, tak nejspíše zvolíte Fair Credit. Zaleží na vaší situace.

3.5/5
0 %
od

– Minimální věk 18 let

– Občanství České republiky nebo trvalý pobyt na území ČR

– Vlastnictví bankovního účtu

– OP a dokumenty k nemovitosti případně

– Dva platné doklady s fotkou.

– Výpis z bankovního účtu žadatele za poslední tři měsíce.

4.8/5
0 %
od

– Minimální věk 18 let

– Občanství České republiky nebo trvalý pobyt na území ČR

– Vlastnictví bankovního účtu

– Dva platné doklady s fotkou.

– Výpis z bankovního účtu žadatele za poslední tři měsíce.

4/5
0 %
od

– Minimální věk 18 let

– Občanství České republiky nebo trvalý pobyt na území ČR

– Vlastnictví bankovního účtu

– Dva platné doklady s fotkou.

– Výpis z bankovního účtu žadatele za poslední tři měsíce.

Co je krátkodobá půjčka? Pokud se bavíme o krátkodobých půjčkách, tak se nejčastěji jedná o půjčky se splatností v horizontu 6-12 měsíců. Delší půjčky nazýváme dlouhodobé a ještě kratší půjčky pak nazýváme mikropůjčkami, jejichž splatnost se nejčastěji pohybuje v horizontu jednoho měsíce. Krátkodobá půjčka bez registru je tak vyhledávanou půjčkou pro lidi, kteří mají již nějaké záznamy v registrech, které by nejspíše zkomplikovaly jejich další půjčku u bankovních institucí. Tito žadatelé se tak chtějí vyhnout tomu, aby se při posuzování půjčky nahlíželo do registru či registrů dlužníků. Pokud se při schvalování půjčky do registru nenahlíží, tak musí ale žadatel počítat s tím, že RPSN a úrok, který získá, tak nebude tak výhodný jako by získal u půjček, kde je bonita žadatele pečlivě prověřována. Podívejte se také na dlouhodobé půjčky bez registru.

Bez nahlížení do registrů dlužníků

Půjčky bez registru se dělí na více kategorií. V první případě hledá klient nebankovní společnost, která se do registru vůbec nepodívá a v druhém přípdě klient chce, aby se nebankoví společnost do registru podívala, ale může schválit půjčku i při aktivních záznamech v registrech.

Online posouzení

Většina moderních společností poskytuje online posouzení. Pokud společnost žádá osobní schůzku, tak je třeba být velmi obezřetný, aby nepřichystali smlouvu, která bude mít horší podmínky či nějaké další háčky úvěru při nesplácení.

Půjčka s tolerancí zápisu v registru dlužníků

Půjčka s tolerancí je půjčkou, která nahlíží do registrů dlužníků, ovšem do jisté míry je zde možnost, že tyto záznamy bude tolerovat a i přesto půjčí klientovi. Většina nebankovních společností také nabídne klientovi konsolidaci půjček, což může v konečném důlsedku pomoci oběma stranám

Půjčka v hotovosti na ruku

Právě u půjček bez registru se můžete stále setkat s půjčováním peněz na ruku. Stále více se od této formy ustupuje, ovšem i dnes naleznete příklady, kdy si lidé půjčují a chtějí peníze v hotovosti, neboť nechtějí mít záznam o půjčce na svém osobním účtu.

Srovnání půjček bez registru

Pokud vám máme zodpovědně radit, tak doporučujeme půjčku od některé z prověřených nebankovních společností nebo bank z našeho srovnání půjček. Různé SMS půjčky nebo půjčky pro dlužníky mají často mnoho háčků. Pokud si tedy chcete za každou cenu půjčit i přes vaše stávající finanční problémy, tak volte některou z námi předvybraných možností. Chybějící kontrola registru a stavu klienta následně svádí k tomu, že nebankovní společnost může půjčit někomu, kdo splácení půjčky naprosto nezvládá a sklouzne do dluhové pasti. Také velké pozor na ručení o mnoho hodnotnějšími věcmi a nemovitostmi.

Pozitivní myšlení ikona

Časté otázky u půjček bez ručení

Ano, často je to možné, ale rozhodně se to nedoporučuje. Také se nedoporučuje před poskytovatelem půjčky něco tajit. Úvěr bez registru si tak nechte schválit pouze v případě, že máte jasný zdroj financí, kterým budete půjčku financovat.

Většinou nemusíte mít podepsané příjmy od svého zaměstnavatele, ale poskytovateli půjčky postačí, když dostane výpis z účtu za poslední tři měsíce.

To je velmi různé a často je ručení největším háčkem. Některé společnosti totiž chtějí, aby se dlužník upsal nějakou nemovitostí nebo ručitelem. Ideální ovšem je, pokud stačí pouze výpis z účtu.

Poskytovatelů těchto půjček není mnoho, jelikož jsou téměř na hraně zákona a morálky. Na českém trhu se nejvíce jako poskytovatel krátkodobých a dlouhodobých půjček bez registru profiluje Fair Credit. Nutno říci, že v hodnocení poskytovatelů půjček nevychází dvakrát nejlépe.

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz