Domů » Rozhovor s majiteli největší verifikace tipů v Česku: Jak to celé funguje?

Rozhovor s majiteli největší verifikace tipů v Česku: Jak to celé funguje?

autor Patrik Pilous
0 komentářů
Verifikace sázkových tipů

Jak poznat úspěšného sázkaře od podvodníka? Odpověď by měla vždy nabídnout verifikace tipů. Ověřování sázek třetí stranou zaručuje, že jsou veškeré statistiky poradenství transparentní a odpovídají realitě. Na českém trhu se už více než rok daří platformě Sport Break, která verifikuje tipy několika desítkám sázkových servisů. Kromě toho také zprostředkovává dodání tipů klientům či marketingové a právní služby. 

Sport Break se poměrně rychle vypracoval na největší tuzemskou verifikaci a může se pochlubit celou řadou úspěšných servisů, za kterými stojí profesionálové z Česka i Slovenska. V rozhovoru jsme vyzpovídali majitele platformy, Dominika Rouše a Martina Machače. 

Co musí sázkař splnit, aby mohl na Sport Breaku provozovat servis? Ověřujete nějak jeho kvalitu?

Majitel servisu musí mít správný záměr. Ověření probíhá hlavně po písemné komunikaci mezi servisem a námi. Často už z popisu poznáme, o jak kvalitní zdroj půjde. S těmi nejlepšími jsme v denním kontaktu, pravidelně si voláme a probíráme možná zlepšení. Vždy je na čem pracovat a jak posunout kvalitu jednotlivých servisů.

Můžete alespoň naznačit aktuální počet klientů? Jak populární jsou nejúspěšnější servisy? 

Počty klientů u jednotlivých servisů držíme pod pokličkou. Můžeme ale říct, že nejlepší servisy mají vyšší desítky klientů a celkově jsou na platformě vyšší stovky platících uživatelů. Je to hlavně tím, že jsme proklientští a každého zákazníka si opravdu vážíme. 

Proto máme i hodně akcí, kde nabízíme dny zdarma, aby si každý mohl službu Sport Break vyzkoušet. Od klientů máme často velmi pozitivní zpětnou vazbu, takže nemáme v plánu nic měnit. Spokojený klient z nás dělá spokojené majitele.

Trh se sázkovými poradenstvími má notoricky špatnou pověst. Jak těžké byly začátky? 

Začátek Sport Breaku byl hodně špatný. Hned nás odsoudilo několik stránek i podvodníků, že jsme jen další z mnoha pokusů. Po více než roce můžeme říct, že Sport Break většina komunity zná a ví, co děláme. Už jsme odolní k připomínkám a stavíme se k nim čelem. Každá konstruktivní kritika nás posouvá dál. V poslední době už kritika ale není téměř žádná. Klienti už ví, že jsme na trhu od poctivé práce a že děláme maximum. Hlavně oni nám vhání energii do žil.

Sázková poradenství se většinou věnují pouze pre-game tipům. Ty dominují také u vás, nedávno jste ale začali testovat i servis zaměřený na live sázky. Jaké jsou zatím dojmy? 

LIVE sázky jsou dost populární. Proto se je snažíme pomalu zavést i u nás. Tím, že chceme udržet aktuální kvalitu, ale pro nás není úplně jednoduché každému servisu LIVE balíček nabídnout. Pracujeme na tom každý den. Zmíněný testovací balíček dopadl z pohledu funkčnosti a rychlosti skvěle.

Výsledkově bohužel neuspěl. Proto ještě nemůžeme soudit. Finální zkouška pravděpodobně proběhne až s nejlepším servisem u nás, který v současnosti aktivně testuje LIVE strategie. Uvidíme, jak to dopadne, a potom podle analýz budeme pokračovat v nejlepším možném směru.

Na Sportbreaku verifikuje hned několik známých jmen z komunity Tipsportu a dalších kanceláří. Snažíte se pořád získávat nové posily, nebo už se vám zájemci ozývají sami? 

Máme dojem, že většina servisů, které už někde verifikují, má ve schránce minimálně 5 e-mailů, aby šla k nám (smích). Hlavně na začátku jsme se snažili kontaktoval ty nejlepší, aby šli za kvalitou. Nyní už se ozývají servisy samy s tím, jaké jsou možnosti spolupráce. Česko je přeci jen malý rybníček a není těžké si nás najít. Ve světě to bude složitější. Tam nás čeká ještě kopec práce.

Statistiky nejlepších servisů na verifikaci Sport Break

Sportbreak si na českém a slovenském trhu vybudoval za necelé dva roky silnou pozici. Jaké jsou plány do budoucna? Chtěli byste prorazit také v zahraničí? 

Jak jsme zmínili v minulé odpovědi, čeká nás zahraničí a také redesign platformy. Musíme se posunout. Na Česko to stačí, ale chceme uspět i ve světě a stát se jedničkou na zahraničním trhu. Věřím, že změnu uvítají i naši dosavadní klienti, kteří dostanou úplně jiná data než doposud. Aktuálně je Sport Break spíš lite verze něčeho, co nás čeká. 

Klienti budou mít mnohem více možností studovat statistiky servisů. Stejně tak majitelé servisů budou moci používat nové nástroje a ještě více zkvalitnit své služby. Hlavní zásluhu na tom všem mají klienti, kteří nás každý den podporují. Zároveň i náš tým, který v tom, co děláme, vidí velký potenciál. Abych to shrnul, tak plán je zahraničí a posunout celou platformu na ještě vyšší level. Ukázat ve světě, že nejlepší verifikace sázkařů je právě z Česka.

Jako provozovatelé verifikace se dostáváte do kontaktu s profesionály z Česka i Slovenska. Co je podle vás jedna vlastnost, kterou mají tito úspěšní sázkaři společnou? 

Pracovitost a disciplína. Většina z těch, kteří jsou na prvních místech, jsou lidé, kteří pracují na vyšších pozicích nebo mají velmi dobré vzdělání. Manažeři či právníci. Ano, to jsou majitelé servisů na horních příčkách. Jsou to lidé, co rozumí číslům a sport je pro ně denní chleba.

Ono být úspěšným sázkařem není jen tak. Musí tam být vůle, pravidla a emoční vyspělost. Mají zodpovědnost za peníze klientů, což občas není jednoduché na hlavu. Jsou dny, kdy se zkrátka nedaří. Proto vlastně vznikl i Sport Break. My za ně řešíme všechno okolo a oni se mohou věnovat hlavně tipům.

Přečtěte si také o tom, jak vydělat za pomoci internetu nebo o keto dietě pro začátečníky.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz