Domů » Rychlá půjčka: Kde si rychle půjčit peníze?

Rychlá půjčka: Kde si rychle půjčit peníze?

autor Patrik Pilous
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
rychlá půjčka

Hledáte, kde si rychle půjčit peníze a u toho zaplatit co nejmenší úrok či přeplatek? V tomto článku Vás přímo nasměrujeme na nejvýhodnější a nejprověřenější varianty rychlých půjček! Nenechte se napálit neprověřenými společnostmi a podvodnými podmínkami nekalých půjček!

Zonky má nejvyšší objemy při nejnižších úrokových sazbách. Zaplo je zase jedničkou mezi krátkodobými rychlými půjčkami. Zajímají Vás bližší informace o rychlých půjčkách a chcete si vše porovnat na jednom místě? Podívejte se na naše srovnání půjček online.

RADA: Nezkoušejte neznámé a malé společnosti. V těchto případech se mohou objevit kličky v podmínkách a půjčka se Vám tak může značně zkomplikovat a prodražit.

Kde si rychle půjčit?

Pokud se dostanete do finanční nouze a jedinou variantou je půjčka, tak hledáte jistě variantu, která Vás bude stát nejméně a bude nejpohodlnější. Jaké jsou varianty rychlých půjček:

Nejlepší variantou půjčky se zdá být rodina, ovšem již vzniklo tisíce případů, kdy se díky krátkodobým půjčkám v rodiny celá rodina rozhádala. Při této variantě sice nemáte žádný úrok, ale dáváte v sázku vztahy s rodinou, které mohou být cennější než nějaká úroková sazba.

Kamarádi a známý jsou podobným příkladem. Ne nadarmo se říká: “Pokud se chceš zbavit kamaráda, tak mu půjč peníze.”

Lichvář je nejspíše úplně nejhorší variantou. Je zde riziko vysokých přeplatků a v krajních případech i újmy na zdraví. Z těchto pěti variant je v 21. století asi nejpřijatelnější variantou profesionální nebankovní půjčka v podání prověřených společností.

Dobrou variantou je i půjčka v rodině, kde se nejspíše vyhnete úrokům. V těchto případech ovšem záleží na několika faktorech: má rodina peníze na půjčení, jsem schopný včas splatit, nepřinese půjčka nějaké problémy.

Nebankovní půjčky jsou rychlejší

Nejspíše nejznámější online rychlou půjčkou je Zonky, která nabízí rychlé vyřízení, velmi dobrý úrok a férové podmínky.

Nejnižší úrok 2,99 % je velmi příznivý, ovšem dosáhne na něj jen minimum žadatelů. Pokud chcete půjčku na Zonky, tak vyplníte nezávaznou poptávku a následně Vám obratem přijdou podmínky půjčky. Když tyto podmínky přijmete, tak máte peníze během 5 minut na Vašem bankovním účtu.

Často si lidé na Zonky půjčují, aby refinancovali staré nevýhodné půjčky s vyšším úrokem.

Rychlá krátkodobá půjčka

Rychlé krátkodobé půjčky se vyznačují splatností do 30 dní od převzetí peněz. Částka k zapůjčení se obvykle pohybuje od 5000 Kč do 30000 Kč. Velice oblíbenou krátkodobou půjčkou je Zaplo, které půjčuje novým klientům zcela zdarma do 16000 Kč.

Krátkodobé půjčky se staly velmi rychlé především díky moderním technologiím a expresnímu schvalování půjček. Chybou ovšem je, na tyto půjčky spoléhat. Pokud potřebujete půjčit jednou nebo dvakrát za život, tak to není problém. Jestli se však váš návyk půjčování opakuje co dva měsíce, tak máte trochu problém a měli byste zapracovat na své finanční gramotnosti.

Krátkodobé půjčky jsou určeny k vykrytí předvýplatové situace nebo na nenadálé výdaje. Jestli řešíte naopak přebytek peněz, tak si přečtěte o výhodných spořících účtech.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz