Domů » 7 ověřených strategií pro začínající hráče

7 ověřených strategií pro začínající hráče

autor Patrik Pilous
0 komentářů
automat na peníze

Pokud jste začínající hráč, tak pravděpodobně neznáte ty nejlepší hry. A také asi neznáte způsob, jak je hrát. Kasina nabízejí tolik možností, že je těžké vědět, kde začít. Společně se podíváme, jak se vyznat v hrách na online automatech na peníze.

Vše začíná velmi jednoduchým rozhodnutím, které musí udělat každý hráč. A pokračuje jednoduchou matematikou. 

1. SPECIALISTA NEBO HRÁČ VŠEHO

Hráči v kasinu se obvykle dělí na dvě skupiny. Jedna skupina hraje opakovaně pouze jednu hru, druhá hraje mnoho různých her. Jedno mají ale společné – většina z nich více peněz prohrává, než vyhrává. Je to podobné jako u investování do akcií a kryptoměn, kdy také většina ztrácí své peníze.

Samozřejmě můžete hrát všechny hry a vyhrávat peníze. Ale je mnohem jednodušší stát se specialistou na jednu hru.

2. POUŽÍVEJTE JEDNODUCHOU MATEMATIKU

Většinu lidí matematika příliš nezajímá a někteří ji přímo nenávidí. Hazardní hry jsou založeny téměř za 100 % na matematice. Kombinace těchto dvou faktorů je důvod, proč jsou kasina tak zisková. Hráči hrají pod návalem adrenalinu, ale vyhrává matematika.

Pro začátek se musíte naučit jaká je návratnost k procentu hráčů a house edge. Tato dvě čísla spolu souvisí a dohromady dají 100 % – to znamená že stačí znát jedno číslo, abyste mohli dopočítat druhé.

Hra s 97% návratností má house edge 3 %. Herní aktivity v kasinu tak můžete rychle porovnávat. Čím vyšší návratnost, tím je pro Vás hra obvykle lepší. Naopak house edge je nejvýhodnější nižší.

3. POCHOPENÍ JAK PŘEDVÍDAT ZTRÁTY

Pro tento bod budete potřebovat buď hodnotu návratnosti nebo house edge, průměrnou velikost Vašich sázek a počet sázek. Vynásobte house edge průměrnou velikostí Vašich sázek a jejich počtem. Získáte tak částku očekávané ztráty.

4. NAUČTE SE NAJÍT HRANICI

House edge je to, co dělá kasina ziskovými. Většina hráčů v kasinu vyhraje díky krátkodobému rozptylu, ale jen málo se jich naučilo vyhrávat dlouhodobě.

5. VYHNĚTE SE PASTEM

Kasina vydělávají peníze každou minutu, kdy jsou otevřena a hlavním důvodem je house edge. Ale to není jediný důvod. Například pití zdarma k hraní může vypadat jako milá pozornost od kasina, ve skutečnosti jsou nabízeny za účelem zvýšení zisku. Po pár drincích hráč přestane dělat dobrá rozhodnutí a kasino tak získá větší profit.

6. POUŽIJTE ZKRATKY

Pro výhry v kasinu je nezbytné naučit se strategii každé hry. Je nutné pozorovat strategickou složku každé hry a naučit se jí využívat a mít díky ní šanci na výhru. 

7. HRAJTE BLACKJACK

Nejlepší hra pro gamblery je blackjack. Můžete se naučit jaká pravidla jsou nejlepší a díky tomu hrát s vysokým procentem návratnosti při použití té správné strategie.

Díky této kombinaci můžete dosáhnout návratnosti až 99,5 %. Můžete ale mířit ještě výš. Pokud se naučíte vše o počítání karet, Vaše návratnost může překročit 100 %. Jakmile překročíte 100 %. Znamená to, že máte nad kasinem náskok a vyděláváte peníze sázením.

ZÁVĚR

Není těžké stát se dobrým hráčem, pokud máte všechny potřebné informace. Výše uvedených 7 strategií je vhodný návod pro všechny nováčky, ale i zkušené hráče. Stačí používat jednoduchou matematiku a Váš výkon v hrách se bude zlepšovat.

Přečtěte si také článek o tom, jak vydělat peníze nebo o tom, jak vydělat peníze na internetu.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz