Domů » Jak vydělat sázením? Tipy i zásadní chyby

Jak vydělat sázením? Tipy i zásadní chyby

autor Patrik Pilous
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
jak vydělat sázením

Kurzové sázení je z velké části matematika a statistika. Lidé, kteří sází podle pocitů a dat, se sázením primárně baví. Co bychom ale měli dělat, pokud se chceme sázením nejen bavit, ale chceme sázením vydělat peníze. Přečtěte si článek, jak vydělat sázením + tipy i zásadní chyby.

💡 Tip: Také si můžete přečíst náš článek o tom, jak vydělat peníze nebo o tom, jak vydělat peníze na internetu.

Jak poznat úspěšného sázkaře od podvodníka?

Odpověď by měla vždy nabídnout verifikace tipů. Ověřování sázek třetí stranou zaručuje, že jsou veškeré statistiky poradenství transparentní a odpovídají realitě. Na českém trhu se už více než rok daří platformě Sport Break, která verifikuje tipy několika desítkám sázkových servisů. Kromě toho také zprostředkovává dodání tipů klientům či marketingové a právní služby. 

Kurzové sázení má kontroverzní pověst. Pro někoho je to nezodpovědný gambling, pro jiného investice s bezkonkurenčním zhodnocením. Obecně platí, že většina sázkařů nedokáže být dlouhodobě v zelených číslech. Profesionálové ale často zvládnou vydělat sázením peníze, vedle kterých blednou akcie nebo dluhopisy závistí. Co dělají tito sázkaři jinak? 

Data před pocity

Prakticky všichni úspěšní sázkaři mají jedno společné: umí kontrolovat své emoce a rozhodují se na základě dat. Sázková strategie ve stylu „PSG dneska určitě vyhraje, má Messiho“ totiž sice nevyžaduje moc času a úsilí, její úspěšnost tomu ale odpovídá. Profesionální sázkaři se umí oprostit od toho, komu přejí vítězství nebo kdo je jim sympatický. Každému jejich tipu proto předchází důkladná analýza události a především vypsaných kurzů.

Hledejte hodnotu 

Význam hodnoty neboli value by měl znát každý, kdo chce sportovním sázením vydělat peníze. Ve zkratce jde o hledání kurzů, v jejichž splnění věříte více, než jak to vidí sázková kancelář. Každý vypsaný kurz totiž symbolizuje určitou pravděpodobnost. Padesáti procentům například odpovídá kurz 2,00 (celé to ještě trochu zkreslují marže sázkovek, ale o nich zase jindy). 

Pokud odhadujete výhru domácích třeba na 70 % (kurz 1,43) a bookmaker vypsal kurz 1,70 (59 %), našli jste hodnotu. Takový kurz se vám vyplatí vsadit. Pokud budete dlouhodobě sázet pouze hodnotné kurzy, bude vám sázení na sport vydělávat. 

Pravděpodobnost 

Háček je samozřejmě v tom, jak správně určit pravděpodobnost. Málokomu běží permanentně v hlavě stroj, který na počkání vyhazuje procenta ke sportovním událostem. Někteří sázkaři staví své odhady na detailních znalostech daného sportu a zkušenostech. Díky tomu zvládnou poznat hodnotné kurzy a včas je vsadit. Jiní tipéři zase využívají pro sázení matematické modely, které pravděpodobnost spočítají za ně. Obě cesty vedou ke stejnému cíli, kterým je pravidelné sázení value kurzů. 

Sport Break – profesionální verifikace tipů nejlepších sázkařů u nás.

Sázková poradenství

Předchozí odstavce naznačují, že uspět ve světě sázení není jednoduchý úkol. Jak ale vydělat sázením na sport, když zkrátka nemáte čas analyzovat zápasy a porovnávat kurzy? Řešením mohou být sázková poradenství. Ta obvykle provozují profesionální sázkaři, kteří se rozhodli prodávat své tipy veřejnosti a vytvořit si tak další zdroj příjmu. Jejich klienti získávají za pravidelný poplatek přístup k tipům, které by jim měly vstupní náklady bohatě zaplatit. 

Verifikace je základ

Bohužel ne všechna sázková poradenství hrají fér. Na českém i světovém trhu se objevily případy servisů, které se chlubily ničím nepodloženou úspěšností a oklamaly tak stovky klientů. Naprostým základem by vždy měla být verifikace tipů. Jedná se o transparentní ověřování úspěšnosti třetí stranou. Před zaplacením členství by každý klient měl vidět dlouhodobé statistiky daného poradenství, které spravuje nezávislý subjekt. 

Na českém trhu například dlouhodobě funguje úspěšná verifikační platforma Sportbreak, která ověřuje statistiky desítkám poradenství. U každého z nich jsou veřejně dostupné údaje z předchozích měsíců, od celkového yieldu až po všechny konkrétní tipy. Klient si tak před koupí může udělat poměrně přesný obrázek o tom, co od investice očekávat. 

Betdoin – Váš pomocník při výběru fotbalových sázek.

Sázkařské nástroje

Střední cestu mezi výběrem vlastních tipů a placením poradenství představují sázkařské nástroje. Jejich smyslem je ušetřit klientům čas a zároveň jim asistovat při výběru zajímavých příležitostí na tiket. Podoba konkrétního tipu ale vždy závisí na samotném uživateli, který tak může kombinovat své znalosti a placená data. 

Příkladem může být nástroj Betdoin, který se v posledních měsících stal populárním na českém a slovenském trhu. Jeho klienti mají přístup k algoritmu, který počítá pravděpodobnosti sázkových příležitostí u fotbalových zápasů z celého světa. Systém je navíc umí porovnávat s nabídkou sázkových kanceláři, uživatelům tak dokáže poradit, které kurzy se vyplatí vsadit a které jsou naopak vypsány přesně. Výrazně tak usnadňuje hledání hodnoty, o kterou v sázení jde především. 

Přečtěte si také článek o tom, jak funguje alkohol v kasinu.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz