Domů » 7 Tipů pro ženy, jak zajistit, aby na vás myslel?

7 Tipů pro ženy, jak zajistit, aby na vás myslel?

autor Patricie Mikolášová
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
šťastný muž a žena, jak zajistit, aby na vás myslel

Všechny ženy na celém světě touží znát tríčky, jak se mu dostat do hlavy, jak si udržet jeho pozornost a jak mu začít chybět. I vy chcete vědět, jak zajistit, aby na vás myslel, je to tak? Někdy se zdá, že muži mají svou pozornost jinde. A asi ta nejhorší noční můra je, že jeho myšlenky naplnila jiná žena. Ženy, tohle je článek pro vás! Pojďte si ho namotat!

7 tipů pro ženy, jak zajistit, aby na vás myslel

Toužíte vědět, jak zajistit, aby na vás myslel? Není to tak těžké, jak se zdá. Jen musíte zapojit trochu taktiky, zamyslet se nad komunikačními rozdíly a vyřazovat zdravé sebevědomí. Jste připraveni objevit tríčky, jak se mu dostat do hlavy?

1. Vyvolejte jeho zvědavost aneb Jak zajistit, aby na vás myslel

Muži jsou úžasní, když něco vzbudí jejich pozornost. Zaujme-li je něco, nepřestanou o tom přemýšlet. Ani nemohou o tom přestat přemýšlet. Chcete-li, aby i váš muž o vás neustále přemýšlel, aby žil a dýchal vámi, inspirujte se z toho, jak muži setrvávají ve své zvědavosti.

Představte si například nějakého vědce. Takový Thomas Edison byl natolik zaujatý svými vynálezy, že za svůj život podal více než tisíc patentů. To už je náramná dychtivost, co myslíte? Takže se dá říct, že svou práci žil a dýchal.

Častá chyba, které se dopouští jak muži, tak ženy při seznamování, je, že na sebe vyklopí zkrátka všechno. Abyste v něm vzbudili zvědavost, neposkytujte mu o sobě příliš mnoho informací, nezahlcujte ho. Že to zní zvláštně? Jak se do vás může zamilovat, když vás skoro nezná? Vskutku jednoduchá odpověď, muži se totiž zakoukají do ideji o vás. Nemusí vás tolik znát, aby si k vám vytvořili city.

Podívejte se na to ještě takto, zapátrejte ve svých minulých vztazích. Pamatujete si posledního muže, do kterého jste se zamilovali? Pravděpodobně jste o něm nevěděli tolik, kolik jste si mysleli, i přesto jste se bezmezně zakoukali. Kdybyste to však věděli, mohly by vám tyto informace zmařit iluzi, na které láska závisí. Ono totiž ve skutečnosti, čím víc toho o někom víte, tím víc to zbabrá efekt.

Do intenzivního citového vztahu si totiž dovolíte skočit po hlavě častěji, než byste si chtěli připustit. Intelektuální vztah se odehrává zhruba v měsících po seznámení, kdy vznikla mezi vámi chemie, je to období, kdy se skutečně poznáváte.

Nahlédněte zpátky do své minulosti romantiky. Určitě spatříte podobný vzorec. Realita je taková, že převládají sklony, abyste se zpropadeně rychle vrhnuli do chtíče a pak skáčete ukvapeně do lásky, aby byl tento chtíč ospravedlněn.

2. Pobídněte jeho touhu po vás

Nechte ho zkrátka toužit. Aby tato rada měla smysl, musí následovat po prvním tipu. Víte-li, jak to udělat správně, udržíte ho v představách o vás 24/7, dokud se znova nepotkáte. Máte pocit zmatenosti a naštvanosti? Působí to, že z toho vyplývá rada, abyste s ním troufale manipulovali, aby se do vás zakoukal? No, tak schválně! Nikdy jste neuvažovali, že vyzkoušíte pár psychologických tríčků, abyste tu divokou fascinaci nastartovali a dostali se mu pod kůži?

Upřímně, všichni někdy chtěli vědět, jak vzbudit zájem té výjimečné osoby. Ani já nejsem výjimka. A jestli si myslíte, že takto myslí jen ženy… Chyba! Muži také tápou, jak zaujmout a co napsat holce jako první, aby v ní vzbudili zájem. Jojo, to mi připomíná mého muže. Sám kápnul božskou, že poslat mi zprávu po našem prvním setkání, bylo pro něj jako napsat slohovku. Kdo by to byl řekl? Nu, tak to vidíte, jak zaujmout a co říct dané osobě není jen holčičí záležitost.

zamilovaný pár, žena ví, jak okouzlit muže
Všichni někdy chtěli vědět, jak vzbudit zájem té výjimečné osoby

3. Jak se mu dostat do hlavy? Nedávejte mu hned všechno

A jak tedy zajistit, aby na vás myslel? Když razíte na první rande, nedávejte mu všechno, aby měl prostor o dalších věcech přemýšlet. Začnete-li mu vyprávět veškerou svou historii, zahltíte ho přespříliš podrobnostmi, zodpovíte všechny otázky, aniž by zůstalo něco tajemného, budete pro něj nudná.

A sex? Podle odborníků je vhodné, abyste si to nechali na později. Toto rozhodnutí nechávám na každém z vás, protože někdy sex na první schůzce může rozhýbat věci rychleji, někdy může uškodit. Je to velmi individuální. A teď otevřeně ze života, když to bude ten pravý, je jedno, jestli skočíte do postele hned nebo až za dva měsíce.

Znáte pravidlo tří schůzek? Kdo ho vlastně napsal? Možná si vzpomenete na „Sex ve městě“? Nejsou ale tři schůzky pouze iluze zdrženlivosti? Jak se říká, nedávejte mu to, co chce, na prvním, druhým, nebo dokonce na třetím rande. No, jenže s tím třetím rande, věděli jste, že většina chlapů první sex očekává?

A když ho necháte čekat, nehrozí, že si najde jinou? Jestliže muž skočí hned po jiné za účelem sexu, není zralý na závazek. Vy byste takového muže chtěla? K tomuto tipu ještě jedna rada: Vždycky ho nechte, aby chtěl víc, protože nic nezdemoluje lásku tak, jako když ho necháte chtít méně.

💡 Tip: Až dojde na sex, zkuste ho někdy překvapit a vyzkoušejte tantrický sex.

3. Jak okouzlit muže, který se odtahuje

Vytratil se milostný cit? Je velká pravděpodobnost, že to už nějakou dobu trvá. A vy jste si toho asi všimli, že? Ne nadarmo se říká, že ženy mají bystrý radar na vztahy, které se topí v problémech. Takže se není čemu divit, že jste daleko rychleji zpozorovali varovné signály.

I když se scházíte teprve nějaký ten pátek, dokážete vycítit, když o vás ztrácí zájem. V praxi můžete mít pořád oči na stopkách, tedy ustavičně ve střehu před něčím, co by mohlo podlomit váš vztah. Muži ale nevnímají, co se děje, dokud není příliš pozdě.

Studie poukázaly na to, že muži jsou více šokováni tím, že se jejich žena chce rozvést, opravdu to neočekávali. Až skoro o dvě třetiny více podávají žádosti právě ženy.

Stručně řečeno, muži nemají ponětí, jak zvládnout zachytit problémy ve vztahu. Velmi často se děje, že se ženy rozvádí po letech, kdy nejsou vyslyšeny nebo jejich obavy byly bagatelizovány.

Jste připraveni na jedno celkem překvapivé zjištění? Ženy mají ve skutečnosti větší sklony k tomu, že je dlouhodobá monogamie začne nudit.

Jak okouzlit muže, který ztrácí zájem? Srovnejte se s jeho ignorací dřív, než se zažehne v apatii. A nejlepší je, když tohle dokážete ještě dříve, než se začne od vás stahovat či odtahovat. Je třeba, abyste neuhýbali před otázkami jako, kde se nachází a jak se cítí.

Pamatujte, budete-li čekat příliš dlouho, city se mohou nenávratně vytratit ze vztahu. Je tak vaším úkolem, abyste zapátrali, co se děje a proč ztratil chuť do vztahu, a to dříve, než se příliš oddálíte.

💡 Tip: Přečtěte si také článek: Jak zachránit vztah a kdy to už nemá smysl?

4. Vnímejte komunikační rozdíly aneb Jak mu začít chybět

Napadlo vás někdy, že jako ženy si myslíme:

 • „Muži si pořád píšou.“
 • „Chlapi rádi kecají s partnerkou každý den.“
 • „Muži rádi slyší každou maličkost našeho příběhu, když jim ho důkladně líčíme.“

No, tak to je právě velký rozdíl v komunikačních vzorcích, protože pravda je někde jinde. Okamžik pravdy přichází… Muži nepotřebují komunikaci, aby se sblížili. Co chlapi vyžadují? Čas.

Ženy se však neobejdou bez komunikace, ta je klíčová, aby došlo k vytvoření pocitu sdíleného prostoru a spojení. Kdežto mužům stačí časové bloky, aby vznikal pocit spojení a vazby, jenž upoutá jejich pozornost k vám.

Co si z toho vzít? Vybavujete si nějaké svoje rande? Možná jste v určitou chvíli pociťovali to „trapné ticho“. Byli jste nervózní a v hlavě vám blikal signál: „Ale ne! Co teď řeknu, proč je ticho? Asi ztrácím jeho zájem!“ Chce to klid, víte proč? On tam prostě byl a zkoušel, jestli se u vás dokáže uvolnit.

Nepanikařte, když taková situace nastane. Ba naopak, nebojte se ticha a nepište a nevolejte mu každý den. Klidně dva dny si dejte pauzu, on se ozve sám a bude přemýšlet. A to vy přece chcete! Jak zajistit, aby na vás myslel, a jak mu začít chybět? Dejte mu čas a jak se říká, někdy se na něj tak trochu vykašlete.

To ale není rada, že máte domluvenou schůzku a vy to zrušíte těsně předtím. Jen si uvědomte, proč mu vlastně píšete? Nejčastěji se to děje z důvodu, že mu chcete napsat, abyste ho zkontrolovali a ujistili se, že jste stále v kontaktu. A ano, vy mu píšete s vědomím, abyste získali odpověď.

Než mu napíšete, zvažte, proč mu píšete. Je-li to proto, že vás žene touha nebo nutkání něco sdílet, pusťte se do toho. Cítíte-li, že vás pohání úzkost a strach, konáte z potřeby, nikoliv z chtíče.

5. Buďte sami sebou a nestarejte se, co si myslí ostatní

Teď ta nejjednodušší rada. Chcete-li se naučit, jak okouzlit muže, buďte prostě sami sebou. Nesnažte se být někým, kým nejste, nesnažte se měnit, abyste se zamlouvali jeho zájmům. Nikdo jiný není jako vy, tak proč byste se snažili být někým jiným?

Neustálý souboj, od kterého se většina nedokáže oprostit. Ale pravda je taková, že skutečně na názorech ostatních lidí nezáleží. Ta jediná osoba, které se musíte zavděčit, jste vy sami. A tohle si dejte jako svou novou mantru.

Jak se mu dostat do hlavy a jak zajistit, aby na vás myslel? Vypusťte z hlavy, co si myslí ostatní lidé a soustřeďte se jen na sebe. Tím mu ukážete, že vás nevykolejí nějaké nesmysly, typu: Co, kdo, kde říká… Funguje to jako magnet, stane se pro něj přitažlivější.

6. Ukažte své přirozené sebevědomí a mějte vlastní názory

Pořád ta stejná písnička: „Sebevědomí je super sexy.“ Takže vytaste svou nejsilnější zbraň, ukažte své přirozené sebevědomí.

Oblečte si, co chcete, a noste to ve stylu, usmívejte se, navazujte oční kontakt, buďte zkrátka sami sebou a nestarejte se o to, co si myslí ostatní. Neslevujte ze svých nároků, jděte si za tím, co v životě chcete, a on uvidí, že jste silná a odhodlaná. A z těchto vlastností jdou muži do kolen.

Budete-li na všechno kývat, se vším souhlasit, může to působit doslova odpudivým dojmem. A to rozhodně nechcete, že? Buďte atraktivní, mějte vlastní názory a sdílejte je, ale zároveň přijímejte i ty ostatní jako platné. Bez obav vyjadřujte na věci vlastní názory a nebojte se je sdílet. Díky tomu poukážete na to, že máte vlastní názory, které se nebojíte vyslovit.

romantická večeře, rande, muž a žena, žena se usmívá, ví, jak se mu dostat do hlavy
Vsaďte na svoje přirozené sebevědomí

7. Usmívejte se a nezapomeňte na polibek

Úsměv. Jedna z nejpřitažlivějších věcí na lidech. Jasný, každý den není posvícení, tak trochu každá žena má svoje nálady. Ale když se usmíváte, celá tvář se rozzáří a projevujete světu svou radost ze života. A to je skutečná a přirozená krása, což působí velmi atraktivně. Jednoduchá ale pro mnohé komplikovaná rada: „Polevte s tím náladovým trucováním. A místo toho se prostě usmívejte a ukažte, jak jste šťastní.“

Upřímný úsměv funguje jako kouzlo. Usmíváte-li se, dáváte tím ostatním najevo i to, že jste přístupní. Díky tomu můžete na sebe upozornit. A to znamená vaši šanci, abyste si namotali muže, kterého máte v hledáčku. Rozhodně muž raději zavítá za usměvavou ženou, aby si popovídali než za mračounem.

Už si užíváte polibky? Těsně před prací ho polibte. Myslím však ten dlouhý a vášnivý polibek, který nevytěsní z hlavy, a bude si chtít vzít volno, protože zafunguje jako milostná předehra. Polibte ho tak, že bude lapat po dechu!

Pár si užívá zábavu v zimní krajině, protože žena je sama sebou a ví, jak zajistit aby na ni myslel
Usmívejte se a dejte najevo, že jste přístupní

Inspirace na zprávy pro všechny: Co napsat muži/holce jako první?

Nemůžete být spolu osobně? Zkuste roztomilé a flirtující zprávy, jak zajistit, aby na vás myslel/a. Jde-li o to, jak získat pozornost, záleží pouze na slovech, které zvolíte.

Chcete-li dnes zabodovat, a tápete, co napsat muži/holce jako první, inspirujte se těmito zprávami:

 • „Myslím, že mě nikdo nerozesměje tolik jako ty. To je skvělé.“
 • „Kéž bychom teď byli spolu a objímali se.“
 • „Myšlenka na tebe mi neskutečně rozjasňuje den.“
 • „Nemůžu usnout, jsi jediný člověk, na kterého dokážu myslet.“
 • „Chtěl/a bych se ti teď schoulit do náruče.“
 • „Proč se usmívám jako idiot, když mi píšeš?“
 • „Myslím, že by se naše rty měly sejít co nejdříve.“
 • „Jestli se chceš dnes večer zastavit u mě doma, bude to stát za to.“
 • „Vyvoláváš ve mně úsměv.“
 • „Červenám se, i když tu vůbec nejsi.“
 • „Moje postel je příliš velká jen pro mě, nechceš se přidat a zahřát mě?“
 • „Včera jsem se tak dobře bavil/a. Kéž by byl každý den takový.“

Závěrečné myšlenky, jak zajistit, aby na vás myslel

Realita je taková, že ve většině vztahů se nevyhnutelně stane, že buď vy, nebo on anebo oba, se začnete ve vztahu nudit.

Jakmile se ve vztahu objeví někdo třetí, v tomto případě nuda, přestanete si svého partnera vážit, začnete se ze vztahu jakoby odhlašovat. Vytrácí se všechny ty hezké věci, které jste dříve dělali. Mizí to hluboké spojení a začínáte se stahovat. Přichází nutkání po novém vzrušení, láká vás představa nového románku. V poslední fázi přichází ztráta vděčnosti za vztah.

Pamatujte, že: „Muž si vás musí vážit, aby vztah vzkvétal.“ To platí pro oba, protože není-li ve vztahu vzájemné oceňování, nikdy to nemůže fungovat tak, jak si přejete.

Jedno přísloví říká: „Lidé nevědí, co mají, dokud to neztratí.“ A pro vztah to platí dvojnásob. Takže vy se nejen musíte postarat, jak zajistit, aby na vás myslel, ale musíte v něm i vyvolat špetku strachu, toho zakořeněného hluboko v kostech. Ano, tu obavu, že vás může ztratit.

A co vy? Máte nějakou svou ověřenou taktiku, jak se mu dostat do hlavy? 🔥 ❤️.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz