Domů » XTB rozdává akcie novým klientům!

XTB rozdává akcie novým klientům!

autor Patrik Pilous
0 komentářů
akcie zdarma

Asi vás upoutal trochu bulvární titulek a čekáte, co se dočtete. Je tomu ale tak. Dnes investiční platforma XTB spustila zajímavou akci, kdy nabídne XTB jednu akcii zdarma pro každého nového individuálního zákazníka, který si založí účet na investiční platformě XTB.

Jak získat akcii od XTB zdarma?

Cílem kampaně je popularizace vzdělávání v oblasti investování do akcií a také akvizice nových klientů. Pro více informací se podívejte na recenzi XTB, kterou jsem psal z vlastních zkušeností, kdy investuji u XTB již přes dva roky. Moje zkušenosti jsou velmi pozitivní, i když se v začátku musíte nejdříve v platformě zorientovat.

  1. Musíte si otevřít účet u XTB po 9. lednu 2023, 09:00. Rozhodující je datum a čas, kdy začne
    vyplňovat registrační formulář. Pokud klient začne vyplňovat registrační formulář před 9. lednem 2023, nezíská akcii zdarma.
  2. Rozhodně musíte při otevření účtu přijmout podmínky pro nárok na: „Akcie zdarma pro dobrý začátek“.
  3. Dále procházíte klasickým snadným ověřením společností XTB a aktivování účtu.
  4. Po připsání prvního vkladu na váš investiční účet u XTB splníte podmínku pro akcii zdarma. Vklad může mít jakoukoliv hodnotu.
  5. Následně již jen obdržíte informační e-mail s informací o poskytnutí jedné akcie zdarma.
  6. BONUS ZÍSKANÝ. Do tří pracovních dnů po připsání vkladu je přidána jedna akcie zdarma do
    vašeho portfolia u XTB. Jednoduší to již být nemůže.

XTB si neúčtuje žádný poplatek za obchody s akciemi a ETF až do obratu 100 000 EUR/měsíc.

XTB, platforma nabízející možnost investovat do více než 5 500 finančních nástrojů a instrumentů po celém světě, včetně akcií a ETF a CFD, zrychluje svůj růst. Tato globální fintech společnost spouští kampaň „Akcie zdarma pro dobrý začátek“ s cílem popularizovat znalosti o investicích do akcií.

Každý nový individuální klient, který si 9. ledna od 9:00 otevře účet u XTB, přijme podmínky promo akce a provede vklad, obdrží akcii zdarma.

Propagaci podpoří intenzivní marketingová kampaň včetně reklamních videí a banerů, na kterých vystupují světové sportovní hvězdy – mistři smíšených bojových umění Joanna Jędrzejczyk a Jiří Procházka, a také online kampaň s MMA bojovníkem Conorem McGregorem. Právě tito sportovci patří mezi ambasadory XTB. Kampaň se bude vysílat na předních televizních kanálech, v rádiu, na sociálních sítích, takže o ní určitě hodně uslyšíte. Jedná se o jedinečnou šanci, jak začít investovat a získat něco do začátku zdarma.

Díky rozvoji technologií je investování stále dostupnější a rozšířenější. Prostřednictvím vzdělávání a intenzivní propagace podporujeme individuální klienty, kteří investují své peníze, aby tuto technologii, která jim umožňuje řídit své investice snadno a intuitivně, využívali.

Generální ředitel XTB Omar Arnaout

V prvních třech čtvrtletích roku 2022 XTB vydělala čistý zisk 153 milionů EUR, což je více než čtyřnásobný nárůst v porovnání se stejném obdobím předchozího roku. Celkový počet klientů zatím přesáhl 581 000 a počet aktivních účtů 152 000.

Tak velký nárůst byl možný díky intenzivnímu vývoji funkcionality aplikace XTB, která nese název xStation, růstu počtu nabízených finančních nástrojů a také aktivním marketingovým kampaním podporovaným XTB ambasadory, světově uznávanými sportovními hvězdami.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz