Domů » 9 Tipů: Jak vyhrát ve Sportce nebo loterii?

9 Tipů: Jak vyhrát ve Sportce nebo loterii?

autor Eliška Vachková
0 komentářů
loterie výhra

Toužíte vyhrát pořádnou sumu ve Sportce či loterii? Možná bychom vám dokázali poradit, jak na to – přinášíme 9 tipů, které zvýší vaši pravděpodobnost na výhru.

Existuje recept na výhru?

Jistě by vás zajímalo, na kolik procent vám díky tipům můžeme výhru zaručit. Pravda je, že pravděpodobnost je opravdu malá a jistotu nemáte nikdy. Matematici se shodují, že není možné výhru zaručit nikdy, ani pokud se držíte různých pravidel, které někteří výherci uvádějí. Na druhou stranu ale zkušení hráči, kteří sázejí několik let mající své postupy, nevyhráli hned několikrát jen náhodou. Ze světa známe několik případů, kdy lidé opakovaně vyhrávali v loterii, kdy se matematická pravděpodobnost téměř nedala vyčíslit.

Nutno ale podotknout, že stejně jako oni budete muset vytrvat a být trpěliví, výhra nemusí přijít ze dne na den. Někteří sázkaři, kteří se dočkali velké výhry sázeli již několik let a ze začátku neúspěšně. Časem přišli na svůj systém, který jim nakonec vyhrál jackpot. Může se ale stát, že pokud budete sázet dlouhodobě, více proděláte než vyděláte. Studie ukazují, že loterie je výhodnější pro ty, kteří sázejí jednou za čas a mají tak jistotu, že příliš neprosází. A hlavně. Sportka a další loterie jsou o adrenalinu ze hry, který je u většiny lidí hlavním hnacím motorem.

💡 Tip: Výsledky Sportky si můžete zkontrolovat například na specializovaném portálu vyhraj.cz.

Jaký způsob sázení si vyberete, to je na vás, nicméně můžete využít několik rad, které vám alespoň částečně pomohou vyšplhat se k oné vysněné částce.

9 tipů na výhru v loterii

Pojďme se společně podívat na 9 tipů, které radí nejen výherci loterií, ale dokonce samotné sázkové kanceláře.

1. Najděte si svá šťastná čísla

Čísla, která vsadíte si můžete nechat vygenerovat počítačem či nějakým programem, ale lepší bude si najít ta svá. Ta vygenerovaná totiž nejsou příliš pravděpodobná a vy tak přicházíte o šanci na výhru. Raději si pořádně promyslete svůj výběr a zahrňte do něj také šťastnou sedmičku, která se objevuje téměř pokaždé.

2. Držte se vyšších čísel

Sázíte na čísla vašeho data narození? Chyba! Příště zvolte vyšší čísla (od 32), která možná zapomene zakomponovat více lidí, a vy se tak nebudete muset s nikým dělit o výhru. Navíc, jestliže sázíte pouze nízká čísla, nevyužíváte celé rozhraní číselné řady, a to je škoda.

3. Udržujte mezi čísly rozestup

Vyhněte se volbám typu 1-2-3-4-5-6, která mají opravdu nízkou pravděpodobnost vylosování. Stejně tak netipujte násobky čísel, protože stejnou taktiku může mít více lidí, což znamená, že se budete muset o výhru podělit s ostatními. Vyberte proto čísla, která se vám líbí, ale mějte mezi nimi určitý rozestup. Sem tam můžete vsadit i čísla jdoucí za sebou, ale nemělo by jich být více než dvě.

Vaše sázenka může vypadat například takto:

15-16-30-48-41-23

4. Opakujte stejnou sázku

Pokud už jste našli svá šťastná čísla, která se skládají z nižších i vyšších čísel, věřte jim a opakujte je při následujících sázkách – zvýšíte tím šanci na výhru. Když budete čísla neustále střídat, je menší pravděpodobnost, že se strefíte – proto buďte svým šťastným číslům věrní.

loterie výhra
Sázejte spíše méně často za vyšší cenu než každý den za malou a zvyšte tak pravděpodobnost výhry.

5. Nevybírejte čísla podle obrazce

Nesázejte do křížku, čtverce nebo kruhu. Dělá to tak více hráčů a kdyby se stalo, že tato čísla opravdu padnou, opět se budete muset dělit o výhru s větším počtem výherců.

6. Sledujte loterii

I když jste zrovna nevsadili, podívejte se na slosování a všímejte si toho, jaká čísla jsou nejvíce tažená, a přesně ta zvolte do další sázenky. Sportka má na svých stránkách dokonce vypsaná čísla, která padají nejvíc – využijte toho.

7. Sázejte s ostatními

Abyste své šance ještě o něco zvýšili, nebuďte na to sami. Založte nebo se zaregistrujte do nějakého sázkové klubu, kde si s ostatními členy vsadíte a výhru také následně rozdělíte. To vás možná odrazuje, ale pravda je, že čím více lidí v jedné skupině vsadí, tím větší mají šanci. A když se opravdu zadaří, vyhrajete velkou sumu peněz, která i při rozdělení bude pro každého dostatečně velká.

8. Stanovte si rozpočet na sázení

Abyste se nestali závislými či prodělečnými, určete si na daný měsíc limit, který chcete vsadit do loterie. Nepřekračujte ho ani v případě výhry, protože byste při porušení mohli přijít o dost. Když jednou vyhrajete, budete chtít vyhrát znovu, protože si uvědomíte, že je to opravdu možné. Málokdy se ale stane, že byste při druhém pokusu vyhráli znovu a spíše prohrajete celou výhru. Jestliže získáte větší obnos, dejte si pauzu a zkuste to opět za delší dobu.

9. Nevzdávejte to

Nemusí se vám hned zpočátku dařit, ale vytrvejte. Dodržujte pravidla, neměňte již vytvořenou strategii a prostě jen čekejte. Dejte tomu volný průběh a příliš na výhře nelpěte, nejde o život. Jestliže vás opakovaná prohra demotivuje, sázejte jen občas za větší částku.

Na závěr

Až příště budete podávat sázenku online nebo osobně, vzpomeňte si na tyto tipy a vyzkoušejte je, nic za to nedáte. Pamatujte, že na sázení může vzniknout závislost, proto buďte opatrní a zodpovědní – hraní by mohlo přejít z radosti na velké problémy. Hodně štěstí!

Přečtěte si také článek o vydělávání na internetu nebo o nejlepších psychologických filmech.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz