Domů » Sháníte originální a kvalitní látky? Co takhle teplákovina?

Sháníte originální a kvalitní látky? Co takhle teplákovina?

autor Patrik Pilous
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
tepláky látka

Jste vášnivou švadlenou nebo chcete pouze svým ratolestem ušít něco pěkného a praktického? Pak vás určitě budou zajímat kvalitní látky s originálními vzory, s nimiž je radost pracovat. Bohužel dnes se na trhu nachází tak velké množství různých obchodů, že je docela obtížné vybrat si tu nejlepší látku a nenaletět přitom nějakému podvodníkovi. 

Víte, co je smart casual nebo business casual dress code?

Co je teplákovina?

Když se řekne teplákovina, tak vás na první dobrou určitě napadnou ty vytahané modré tepláky se zašívanými koleny, jejichž nošením jsme všichni strávili mládí. Od dob minulých se doba, a hlavně móda hodně změnila, takže dnes je teplákovina synonymem kvalitní látky, která se ve stále větším množství objevuje v dílnách šikovných krejčích. Ti z ní dokážou s trochou fantazie vytvořit opravdu nádherné kousky. Mimochodem, teplákovinu používají i významní světoví návrháři.

Teplákovina je dostupná v celé řadě vzorů

Nádherné látky metráž v sobě skrývají širokou nabídku všech myslitelných i nemyslitelných typů tkanin, k nimž se řadí i teplákovina. Ta je vlastně barevným úpletem vyztuženým takzvanou doplňkovou nití. Co si pod tím představit? Hlavním důvodem je větší pevnost, díky čemuž získává tato látka mnohem širší možnosti uplatnění. Kvůli jejímu vyztužení ji v některých obchodech najdete pod označením výplněk.

Hlavním důvodem koupě teplákoviny by ale měla být široká paleta různých barevných variant. Na první pohled vás musí upoutat komiksový vzor, který bude perfektně sedět k rebelskému stylu. O kvalitu vzoru se nemusíte nijak obávat, protože je realizovaný digitálním potiskem. Na první dotek budete ohromeni, jak je tato teplákovina hladká.

Hledáte nějakou látku na ušití zimní bundy?

Parné léto už máme bohužel za sebou, takže se pomalu musíme chystat na mrazivou zimu. Ideální je tedy dostatečně se zásobit kvalitním softshellem. Jde o moderní označení vícevrstvých funkčních materiálů, které se používají hlavně k výrobě outdoorového oblečení. Díky svému měkkému povrchu je tato látka relativně pružná, ale zároveň voděodolná. Za to můžete vděčit polyuretanovému filmu.

Samozřejmě můžete vybírat z celé palety barevných variant. Všechny se ovšem pyšní skvělou praktičností, díky čemuž je můžete využít na šití zimní bundy pro sebe i pro vaše ratolesti, nebo dokonce k výrobě kalhot. Krásné diamantové náramky a teplá zimní bunda přeci musí pod vánočním stromečkem udělat radost. Je na vás, zda si uděláte radost zakoupením decentního náramku s briliantem na šňůrce nebo zainvestujete do velkolepého náramku posetého drahým kamením.

Mějte na paměti, že zima a Vánoce se nezadržitelně blíží. Kvalitní zimní bunda z nádherné látky zahřeje a diamantový náramek zase neuvěřitelně potěší.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz