Domů » Spanking: Aneb pětadvacet na holou!

Spanking: Aneb pětadvacet na holou!

autor Eliška Vachková
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
spanking

Toužíte po novém vzrušujícím dobrodružství v sexu? Pak vyzkoušejte jednu z BDSM praktik – spanking. Jemné i drsnější poplácání na zadeček může být skvělým zážitkem, které prohloubí důvěru ve vztahu.

Co je to spanking a proč ho provozovat?

Spanking je oblíbenou metodou nejen zastánců BDSM praktik, ale i párů, které jinak provozují ,,vanilkový sex”. Intenzita totiž záleží na vás, tudíž se může jednat o lehké poplácání i pořádný výprask – záleží, co se vám líbí. Že se jedná o oblibu u psychicky nemocných už dávno neplatí, dnes může bez rozdílu spanking provozovat každý. Lze využít pomůcky jako je například bičík, pásek, vařečka či obyčejná ruka. Provádí se v polohách na čtyřech, v leže přes koleno či ve stoje. Lze ho tak zahrnout do předehry, ale také využít přímo při sexu.

I když se to nemusí na první pohled zdát, spanking posiluje důvěru ve vztahu. Jak je to možné? Dobrovolně se jeden druhému odevzdáte, a tím stvrdíte vámi vybudovanou důvěru. Bolest navíc dokáže uvolnit od stresu z každodenních dní a navodit až euforii. Tento pocit se přirovnává k momentu, kdy běžec dosáhne svého maxima. Submisivní tak dokáže zažívat velmi silné emoce, které mu jsou příjemné a zároveň se sníží jeho práh bolesti. Klasická facka vás už tak nebude bolet a budete chtít víc.

Jestliže si chcete okořenit svůj sexuální život nebo jen otestovat své limity, otevřít se novým věcem, měli byste spanking vyzkoušet. Na všem se můžete domluvit a pokud jeden druhému věříte, není se čeho bát. Předpoklady ke správnému provozování jsou:

  • vzájemná důvěra,
  • oboustranná dobrovolnost,
  • komunikace,
  • dodržování hranic.

Chcete-li tipy na to, jak spanking využít v praxi, pak jste tu správně! Níže si přečtěte konkrétní příklady, jak si ho užít a objevit své nové já.

Spanking: Jak na to?

Je jedno, zda chcete vyzkoušet plácání po zadečku vy osobně nebo chcete naplácat tomu druhému. Předem se ale dohodněte, že to oba chcete, aby nedošlo k nepříjemnému překvapení. Pokud se vám to bude líbit, můžete vyzkoušet i další BDSM praktiky, třeba vás to chytne. Sex by měl být příjemným zážitkem, ve kterém ale také může dojít ke stereotypu, proto se nebojte plnit své fantazie a zkoušet nové věci.

1) Začněte ještě před sexem

Okořeňte si předehru. Pokud už ležíte v posteli, začněte letmými dotyky a poté pokračujte plácáním. Využijte ho jako doprovod k jiným aktivitám či věnujte nějaký čas pouze jemu. Pozorujte, jak partner reaguje a přidávejte na intenzitě. Čas od času se zeptejte, zda je to druhému stále příjemné a naslouchejte jeho přání. Nemusíte plácat jen zadeček, ale také stehna, stydké pysky či obličej. Uvidíte, že při provozování sexuálních aktivit je to úplně jiný pocit, než si představujete.

💡 Tip: Využijte i klasické chvíle a kdykoliv na vás bude partner drzý, připomeňte mu, co ho čeká. Vášnivost se tak ocitne v každodenních situacích a udělá je speciálními.

2) Věnujte svou soustředěnost pouze spankingu

Ohněte partnerku/partnera přes koleno a pořádně jí/mu naplácejte. Dopřejte si dostatek času a věnujte se po celou dobu pouze spankingu. Nechte partnerku/partnera, aby si užívala/užíval bolest a vy si to také samozřejmě užívejte. Střídejte půlky, aby se bolest nenastřádala a sem tam si udělejte pauzu. Při pauze používejte něžné doteky, zuby nebo rty. Pravdou je, že každý chce od svého milovaného někdy dostat na zadek, protože zlobil – splňte mu to!

spanking
Spanking lze provozovat bez pomůcek, nicméně jejich pořízení zlepší atmosféru.

3) Přidejte na intenzitě sexu

Vyzkoušejte o trochu drsnější sex než obvykle a při poloze, kdy je partnerka na vás ji chytněte za zadek. Lehce nebo drsněji ji přes něj pleskněte a sledujte, co na to říká. Mělo by jí to ještě více vzrušit a prohloubit zážitek. Použijte nějaké pomůcky, zkombinujte je s dirty talkingem nebo s hrou na submisivní a dominantní – jeden je oddán tomu druhému a má povoleno s ním zacházet, jak se mu zlíbí (samozřejmě do určených limitů). Pro submisivní je to možnost naprosto se uvolnit a zažívat příjemné pocity. Abyste si dokázali takový zážitek užít, měli byste vědět, na jaké straně břehu je vám lépe – submisiv nebo dominant?

4) Testujte své hranice

Baví vás poznávat své limity? Nechte si naplácat a vnímejte, kdy máte dost a co přesně se vám líbí. Dovolte, aby si s vámi partner dělal co chtěl a mějte v něj důvěru. Střídejte polohy, místa i pomůcky. Jakmile budete cítit, že máte dost, oznamte to partnerovi a on přestane. Vaše hranice se odvíjí také od toho, jak moc jste si v danou chvíli jistí a vzrušení. Příště můžete chtít víc, nebo také míň.

5) Trestejte

Zahrajte si na role (učitel a školačka) nebo si jen určete, kdo se komu poddá. Tato psychologická hra vás dokáže nažhavit více, než se může zdát. Pokud se vám podaří navodit atmosféru, bude to nezapomenutelné. Trestání je sexy hlavně proto, že je bolest dobrovolná, a tak z ní nebude mít ani jeden trauma. Nic vás navíc nedokáže dostat do takové euforie, jako právě dotyky, které cítíte. Pro muže je představa, že mohou sahat na partnerky pozadí neskutečně přitažlivá a ženám se zase líbí ten pocit, že někomu patří.

Dohra je důležitá

Aby se druhá strana (ta trestaná) cítila v bezpečí, nezapomínejte na dohru. Po sexu ji obejměte a dodejte jí pocit, že vám může i nadále věřit. Důležitá je komunikace mezi partnery jak před, při, tak po sexu – říct si, co se nám líbilo, co tolik ne a co bychom rádi do budoucna změnili. Role si pro zábavu můžete i vyměnit, i když to nejspíše nebude často. Posledním tipem je také péče o využívanou část těla – použijte krém či olej a natřete místa, kde byl spanking provozován, abyste tak předešli vysušené kůži. Myslete také na to, zda vás v následujících dnech nečeká návštěva bazénu – kdybyste se do spankingu zabrali, nemuselo by to působit jako příjemně strávená noc.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz