Domů » Módní líčení pro rok 2023: nejaktuálnější odstíny a nejlepší řasenky

Módní líčení pro rok 2023: nejaktuálnější odstíny a nejlepší řasenky

autor Patrik Pilous
0 komentářů
módní trendy blondýna

Je ten nejlepší čas zjistit, jak se změnily trendy v líčení a co bude na vrcholu popularity příští rok. V roce 2022 všichni šíleli po třpytivých lescích na rty, hnědých tužkách a přirozenému make-upu, ale ke konci roku jsme začali častěji vídat výrazné líčení očí. Vizážisté jíž identifikovali několik trendů, které budou v příštích měsících opravdu kultovní.

Nový rok nás vždy nutí k tomu, abychom vyzkoušeli něco nového, přehodnotili svůj šatník a vymysleli si nové plány. Ať už dáváte přednost přirozenému líčení, výraznému odstínu rtů nebo dramatickému pohledu, vizážisté vymysleli v roce 2023 spoustu rozmanitých trendů, mezi kterými si rozhodně najdete něco pro sebe. Přečtěte si o tom více v našem článku.

Vamp glam

Tento trend začal získávat popularitu loni na podzim, poté se posunul na novou úroveň po premiéře seriálu Wednesday a bude se i nadále rozvíjet  v roce 2023. V první řadě jde o sofistikované odstíny jako vínová, švestková a “blush noir” na rtech , kouřové líčení očí v tmavých odstínech v kombinaci s bledou pletí. Důležitou součásti takového looku jsou výrazné objemné řasy, které snadno vytvoříte pomocí nejlepší řasenky 2023 L’Oreal Paris Volume Million Lashes. Nebojte se vyzkoušet takové líčení, zvlášť pokud se chystáte na party!

Grafické linky 

Nelekejte se – grafické linky nemusí být složité. Zaměřte se na výrazné barvy! Experimentujte s odstíny a malujte tak, jak chcete. Mohou to být neobvyklé geometrické linie nebo jednoduchá minimalistická rovná linka pod obočím. V každém případě bude takový look vypadat velmi zajímavě.

Barevné řasy

Ano, ano! Pokud milujete barevné řasenky nebo dáváte přednost barevnému prodlužování řas, nyní můžete tyto možnosti využít naplno. Nebojte se vyčnívat z davu! Vybírejte ty nejlepší řasenky, které získaly pozitivní recenze, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků.

Oranžová barva v líčení

Dalším trendem roku 2023 je oranžová. Začněte s oranžovými očními stíny, můžete si vybrat jakýkoliv odstín – od broskvového až po cihlový. Navíc můžete oranžovými stíny pouze zdůraznit koutky očí neboli aplikovat přes celé víčko. Existuje mnoho variací takového make-upu – hlavní věc je, abyste nevypadaly unaveně nebo dokonce nějak nemocně.

Zářivá pleť

Již několik let na vrcholu popularity je zdravá, zářivá pleť. S každým rokem dosáhnout takového make-upu můžete snáze než předtím, protože složení dekorativní kosmetiky se mění a stává se ještě beztížnějším a zářivějším. Ale nejdůležitějším prvkem v takovém make-upu je dobře hydratovaná pleť, takže věnujte pozornost především kvalitní péči o pleť.

Líčení rockové hvězdy

A zase výrazný make-up a “anti-clean girl”. Na chvilku můžete zapomenout na minimalismus a bezvadnost a vypadat jako skutečná rocková hvězda. Tmavé líčení oči ve stylu grunge s rozmazanou linkou, rozmazanými očními stíny a dokonce řasenkou. Dosáhnout takového efektu pomůže nejlepší řasenka z drogerie Maybelline Lash Sensational.

Stačí nanést na řasy a rozmazat polštářky prstů. Takový look můžete vytvořit i pomocí hnědých očních stínů, které nanesete na pohyblivé víčko a černé oční stíny podél linie řas a tyto dva odstíny smícháte štětcem. 

Alternativní obočí

Rok 2023 diktuje svá pravidla a umožňuje popustit uzdu své fantazii. Buďte kreativní při  úpravě obočí. Ano-ano, obočí! Můžete si vybrat dokonce i extravagantní a velmi odvážné možnosti. Například posypat obočí drobnými třpytky, ozdobit korálky, flitry, kamínky, perlami a obarvit je do výrazného odstínu. Dokonce i tenké obočí ve stylu 90. let jsou opět v módě. 

Akcent na rty

Po nějaké době nude odstíny znovu jsou nahrazeny barvami lesních plodů: od odstínu černého rybízu až po broskvový. Vizážisté doporučují vyvážit důraz na rty klasickou černou řasenkou, která řasám dodá objem. Nejlepší řasenky 2023 najdete na webových stránkách MAKEUP.

Více zlata

Zlaté odstíny budou jedny z nejžádanějších. Třpytky, oční linky, tužky, oční stíny, bronzery, rozjasňovače, dokonce i rtěnky – to vše hledejte ve zlatém odstínu. Ale nepřehánějte to: pokud se pro zlatý akcent rozhodnete, pak pouze na jednu část obličeje.

Přečtěte si o tom, jak vypadat mladší nebo o módě pro plnoštíhlé.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz