Domů » Test citací, zajímavostí a

Test citací, zajímavostí a

autor Patrik Pilous
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů

💡 Tip: Netušíte, v jaké životní fázi se nacházíte a jak naložit s vlastním bytím? Článek o Nejlepších knihách o seberozvoji vám může pomoci.

🔥 Tip: Netušíte, v jaké životní fázi se nacházíte a jak naložit s vlastním bytím? Článek o Nejlepších knihách o seberozvoji vám může pomoci.

👉 Tip: Netušíte, v jaké životní fázi se nacházíte a jak naložit s vlastním bytím? Článek o Nejlepších knihách o seberozvoji vám může pomoci.

🎤 Psychiatři tvrdí: Cílem sebepoškozování není spáchat sebevraždu. Jedinci pokoušející se dokončit sebevraždu chtějí jistě svůj život ukončit. Sebetrýznitelé se paradoxně pokoušejí zraňováním se své problémy řešit!

🗣️ Psychiatři tvrdí: Cílem sebepoškozování není spáchat sebevraždu. Jedinci pokoušející se dokončit sebevraždu chtějí jistě svůj život ukončit. Sebetrýznitelé se paradoxně pokoušejí zraňováním se své problémy řešit!

Zajímavost: Mnohým ubližujícím se osobám je důležité detailně vysvětlit a ukázat, jak být v životě šťastný, neboť se domnívají, že to vůbec není možné.

🎓 Zajímavost: Mnohým ubližujícím se osobám je důležité detailně vysvětlit a ukázat, jak být v životě šťastný, neboť se domnívají, že to vůbec není možné.

🎓Zajímavost: Mnohým ubližujícím se osobám je důležité detailně vysvětlit a ukázat, jak být v životě šťastný, neboť se domnívají, že to vůbec není možné.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz