Domů » Jak najít partnera na internetové aplikaci Tinder?

Jak najít partnera na internetové aplikaci Tinder?

autor Patrik Pilous
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
Tinder partner

Začneme otázkou jak najít životního partnera? V dnešní uspěchané době plné všech možných moderních technologií je velmi těžké se seznámit jinak než prostřednictvím internetu. Mnoho lidí již dnes pracuje z domova a stále méně často se setkává s ostatními lidmi – zkrátka nejsou příležitosti.

Sice to spoustě lidí přijde ostudné, protože když se podíváme například na své prarodiče, kteří se seznámili osobně a bez sociálních sítí a jejich vztahy většinou trvají více jak 40 let, ale pravdou je, že mnoho lidí nemá jinou možnost seznámení. Jsou to lidé, kteří žijí svou prací a čas na pivo v pátek večer prostě nemají. I z tohoto důvodu začaly vznikat seznamovací aplikace, mezi které patří i Tinder.

Je Tinder nejlepší seznamkou?

Tinder patří společně s Badoo mezi nejvyhledávanější seznamky v České republice ale i na světě. Obě seznamky fungují na bázi swipů a geolokace. Uživatelé mají možnost najít rychle protějšek, který odpovídá jejich očekávání. Za pomoci chatu se následně mohou oba domluvit na rychlé schůzce nebo si sáhlo dlouze dopisovat. Tyto seznamky jsou nejpoužívanější především ve velkých městech.

Jeden z hlavních problémů seznamek, nejen Tinderu

Zda se tímto způsobem dá najít partner do života je otázka, která trápí mnohé uživatele. A odpověď je ano, možné to samozřejmě je. Existuje mnoho případů, kdy z jednoho rande naslepo vzejde trvalé partnerství, ale pravdou je, že případů, kdy to takhle nedopadne je mnohem více. Můžete si třeba s tím člověkem přes zprávy rozumět, ale na psaní máte čas, můžete si rozmyslet, co napíšete, můžete ze sebe udělat úplně někoho jiného, jenže poté na osobním setkání přichází zklamání a zjistíte, že to prostě není ono a skočí to prvním rande.

A takhle se pokračuje pořád dál a dál. Někteří si to dokonce pojistí tím, že si píší zároveň s více lidmi a když prostě jedno rande nevyjde, tak zítra půjdu na další. A právě tím se vytrácí to kouzlo lásky na první pohled.

Co vlastně Tinder je?

Tinder je aplikace, která původně, podle některých lidí, vznikla za záminkou najít si partnera či partnerku na jednu noc. Postupem času se ale na aplikaci začali objevovat mladí lidé, kteří měli problémy se seznámením a doufají, že právě tady najdou svou vyvolenou osobu.

Klíč k úspěšnému nalezení životního partnera

Upřímnost. S tou se nejdál dojde. Buďte na seznamkách vždy upřímní a nehrajte si na něco, co nejste. Ale musíte ji požadovat i od druhé strany a jasně si stanovte co a koho vlastně hledáte. Čím míň se budete na internetu přetvařovat, tím úspěšnější bude první setkání. A čím dřív se uvidíte v reálu, tím větší šance, že nějaká přetvářka vůbec nastane.

Tinder tipy

Je dobré se i na Tindru držet několika ověřených rad. Na Tinder vstupují lidé, kteří nahrají své fotky. Algoritmus dále vyhodnotí podle liků, které každý jednotlivý člověk dostane, jak atraktivní je. Když někdo dostane z deseti pokusů deset liků, tak je velmi atraktivní a v aplikaci mu jsou nabízeni partneři, kteří jsou na tom podobně. Stejně to funguje i u lidí, kteří dostanou jeden like z deseti – jsou jim nabízeni podobně atraktivní protějšky.

  • dodržujte základní pravidla pravopisu
  • vyhněte se klišé typu “Ahoj :)”
  • zkuste zaujmout
  • zkuste se zajímat o to, co má protějšek nejspíše rád
  • ukažte, že jste zajímavou osobou a stojí za to se s Vámi sejít
  • neodepisujte okamžitě
  • nedávejte najevo, že je seznamka Váš život
  • mějte atraktivní život a životopis pro protějšky

TIP: Především ženy účet na Tindru velmi rychle ruší a následně zase obnovují. Jestli má muž o ženu opravdový zájem, tak by si na ní měl vzít jiný kontakt. Ideální je telefonní číslo, Whatsapp, Facebook nebo Instagram. Nejlepší variantou je WhatsApp, kde je možné bez problémů chatovat, ale protějšek je odpojen Vašeho profilu.

TIP 2: Když si s někým z Tinderu více píšete mimo seznamku, tak seznamku přestaňte používat, jelikož to může dávat dojem, že to rozjíždíte na více frontách.

Tinder: Bezpečnost na prvním místě

Další otázka také zní, jestli je to bezpečné. Svým způsobem není. Nikdy nevíte, kdo sedí na druhé straně telefonu, nikdy nevíte, co za člověka přijde na schůzku. Proto existuje pár pravidel, která by se měla dodržovat. Za prvé neříkat, kde bydlíte. Na první schůzku je vždy bezpečnější se sejít na neutrálním místě a pokud to nevyjde, tak se taky tam rozloučíte a jdete dál. Rozhodně neznámé/mu neříkejte příliš osobních informací, které mohou být velice citlivé. Nezatahujte do toho ani rodinu. Sice je rodina skvělé téma na konverzaci, ale pozor, co vše o svých blízkých zmiňujete. A v neposlední řadě si i rozmyslete, komu dáte své telefonní číslo. I to může napáchat dost škody.

O svém osudu si rozhodujeme sami

Názory na online seznamky jsou různé, ale ve finále jste to vy sami, kdo si o tom rozhodujete. Životní partner či partnerka se takto najít určitě dá, ale chce to upřímnost a jistou dávku odvahy se na seznamku vůbec přihlásit.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz