Domů » 3 důvody: Proč polykání sperma prospívá zdraví

3 důvody: Proč polykání sperma prospívá zdraví

autor Eliška Vachková
0 komentářů
sperma

Polykat nebo nepolykat? To je otázka, na kterou si odpovíme v dnešním článku. Ačkoliv to pro někoho může být citlivé téma, myslím, že by se o něm mělo mluvit úplně otevřeně, jelikož se není za co stydět. Polykání sperma má několik výhod a my si dnes představíme 3 z nich.

Proč muži chtějí, aby ženy polykaly

Většina mužů by si přála, aby jejich partnerky sperma polkly. Proč? Ukazují tím nejen, že si orální sex naplno užily, ale také to, že jsou muži naprosto oddané a přijímají jeho intimitu se vším všudy. Muži se rádi cítí nadřazeně a samotný orální sex, který je jim dopřáván, mužům zvyšuje ego a cítí se při něm jako králové. Pokud ale nepolykáte, určitě to neznamená, že byste si svého milého vážili méně. Když nechcete, nemusíte. Existuje ale důvod, proč je vám polykání ejakulátu nepříjemné, a je dobré ho zjistit, kdybyste s ním do budoucna chtěli něco dělat.

Kde je problém?

Myslím, že většina se přikloní k tomu, že to není úplně pochoutka. Z chuti spermatu se jim zvedá žaludek a nejsou schopny ho polknout. Na to samozřejmě lze vyzrát několika triky, které zahrnují změnu chuti sperma či způsob, jak polykat, aniž byste chuť ejakulátu cítili. Dá se to tedy řešit.

Někdo má ale vyloženě blok a z pouhé představy se jim zvedá žaludek nebo jim to přijde nechutné. Když přijdete na to, co konkrétně vám na polykání nahání hrůzu, můžete s tím pracovat.

Jak na lepší chuť sperma

Jestli vám dělá při polykání problém chuť sperma, dá se to řešit docela jednoduše. Poproste svého partnera, aby 24 hodin před orálním sexem nekouřil, nepil alkohol a vyhnul se následujícím potravinám:

  • kofein,
  • červené maso,
  • květák,
  • kapusta,
  • brokolice,
  • česnek,
  • silně kořeněná jídla.

Naopak se doporučuje ovoce, jako například borůvky, kiwi nebo švestky, a obzvláště účinný je ananas, který dodává sladší chuť spermatu. Vyzkoušejte změnu potravin a uvidíte, že se váš prožitek zlepší.

sperma
Orální sex provozuje zhruba 75 % Čechů a pouhých 30 % žen polyká sperma.

Proč polykání sperma prospívá zdraví

Všechny, kteří polykání sperma provozují, jistě zajímá, jaké to má výhody pro jejich zdraví. Možná budete překvapeni, co vše polykáním získáte. Důležité je, abyste na sperma nebyli alergičtí, protože i to se může stát. Projevy alergie doprovází otoky, svědění a problémy s dýcháním. Alergie postihuje asi 12 % lidí. Jste si jistí, že vy ji nemáte? Pak vás možná níže uvedené důvody přimějí si polykání oblíbit.

1. Prospěšné minerály

Sperma se skládá ze zinku, vápníku, hořčíku, sodíku, fruktózy, vitaminu C, cukrů, kreatinu a několika druhů bílkovin. Všechny tyto látky jsou pro naše tělo potřebné, a jejich příjem je prospěšný, ať už je to v jakékoliv formě. Navíc, podle výzkumu, který byl proveden na potkanech, sperma snižuje krevní tlak, a mohl by tak teoreticky prodlužovat život. Celkově ale v ejakulátu nenaleznete nic, co by pro vás nebylo prospěšné a vaše zdraví polykáním podpoříte.

2. Spalte kalorie a hubněte

Sperma kromě minerálů obsahuje také látky zrychlující metabolismus, což napomáhá hubnutí. Pokud se věnujete aktivnímu životnímu stylu, můžete do této oblasti zařadit i takovouto aktivitu.

3. Působí jako antidepresivum

Špatná nálada? Sperma obsahuje serotonin a melanin, což jsou hormony štěstí. Tyto látky obsahuje také čokoláda, ovoce nebo ořechy. Jestliže si chcete udržovat psychickou pohodu i nadále, kromě kvalitního spánku, vyváženého jídelníčku a cvičení věnujte pozornost také potravinám, které obsahují hormony štěstí, jako je třeba sperma.

Závěr

V první řadě jde tedy hlavně o to, zda se na to cítíte. Vykomunikujte to s partnerem, který vás jistě do ničeho tlačit nebude, pokud to tak nebudete chtít. Pamatujte, že on sám neví, jaké to je a nemůže na vás tudíž naléhat. Pokud tak činí, nestojí to za to. Vypěstujte si k orálnímu sexu pozitivní vztah a polykejte proto, že chcete, ne proto, že se to od vás očekává. Sexuální život tak pro vás dostane úplně jiný rozměr.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz