Domů » Bylinky, které zlepšují libido a sexuální apetit

Bylinky, které zlepšují libido a sexuální apetit

autor Eliška Vachková
Publikováno: Poslední aktualizace 0 komentářů
bylinky

Chcete pozdvihnout svůj sexuální život zase o něco výše? Pak by pro vás mohla být zajímavou výzvou afrodiziaka, která zlepšují libido a sexuální apetit. Vyrábí se pro muže i ženy a prožitek ze sexu ještě o něco prohloubí. Chcete je vyzkoušet?

Bylinky pro lepší sex

Nechcete si kupovat produkty, ale raději byste využili čistou sílu přírody? Vyjde vás to levněji a vsadím se, že taková afrodiziaka máte právě teď v kuchyni, stačí je tak jen přimíchat do nějakého jídla a těšit se z jejich účinků. Již v dávných dobách věděli, jaké bylinky zajistí mužům pevnější erekci a ženám větší chuť na sex, dnes se k těmto tradicím vracíme, protože je potvrdili i vědecké studie. Pojďme si přírodní afrodiziaka představit. Pokud vám bylinky nepomohou, tak se rozhodně nezdráhejte vyzkoušet i osvědčené podpůrné přípravky, které působí větší silou.

bylinky
Dejte si spolu romantickou večeři, přidejte do ní afrodiziakum a přesuňte se do ložnice.

Zázvor

Skvělým lékem na nemoci, ale i na poruchy s erekcí je zázvor. Prokrvuje organismus a látky, které jsou v něm obsaženy povzbuzují chuť na sex. Zkuste ho přimíchat do jídla, které příjemně okoření a udělá ho lehce pikantním. Zajímavou kombinací je nastrouhaný zázvor s medem.

Česnek

Při vaření ho používáte často, ale nemáte ani ponětí, že přispívá vašemu sexuálnímu zdraví. Díky alicinu se zlepšuje průtok krve, a tím mužům dokáže pomoct s erekcí a delší výdrží. Nejúčinnější je žvýkat česnekové stroužky samotné, nicméně pomůže i jeho přimíchání do oběda.

Chilli papričky

Tato surovina zase obsahuje látku kapsaicin, mezi jehož účinky patří zvýšení srdečního tepu, rozšíření cév, vyplavení hormonu štěstí endorfinu. Pro pohlavní orgány to znamená zvýšení citlivosti a lepší sexuální výkon.

bylinky
Chilli se doporučuje nejen na podporu sexuality, ale také testosteronu.

Rozmarýn

Přimíchejte rozmarýn do rizota a užijte si noc plnou milování. Opět prokrvuje organismus, čímž posiluje erekci a výkonnost. Byl používán již ve středověku.

Bazalka

Bazalka se vám bude hodit jak na snížení stresu, tak na zlepšení sexuálního života. Podpoří sílu pohlavních orgánů a zvýší sexuální touhu. Přimíchejte tuto bylinku například do salátu nebo jí posypte špagety.

Skořice

Věděli jste, že skořice má protizánětlivé účinky a dokáže vás zahřát? A nejen vás, i vaše intimní partie! Více vydržíte a o erekci nebude nouze. Zkuste si připravit svařák nebo skořicí posypte mandlové mléko.

Čokoláda

Tato potravina je známá pro své využití i přímo v akci. Hrátky s čokoládou dokáží zpestřit postelové dobrodružství a ještě k tomu ho osladit. Budete mít ze sexu lepší prožitek a hlavně ženy na něj budou mít větší chuť.

bylinky
Na sexshopech najdete čokoládové pasty, abyste se o přípravu čokolády nemuseli starat.

🎓 Zajímavost: Bylo dokázáno, že ženy, které mají rádi čokoládu zažívají silnější orgasmy a snadněji jich dosáhnou oproti ženám, které čokoládu rády nemají.

Jak bylinky užívat?

Výše zmíněné ingredience užívejte buďto samostatně nebo je přimíchejte do jídla, dezertu či drinku. Receptů najdete spoustu a jejich příprava nemusí vyžadovat moc času. Připravte si váš nápoj lásky a prožijte nezapomenutelné okamžiky plné vášně.

Afrodiziaka jako doplněk stravy

V lékárně, drogerii i na internetu dnes najdete nespočet doplňků stravy na podporu sexuálního apetitu. Může se jednat o kapky, tablety či oleje. Mylně byste si mohli myslet, že jsou určeny pouze osobám s nějakou dysfunkcí nebo neschopností dosáhnout erekce. Tak to ale není, afrodiziaka jsou určena všem, kteří si chtějí sexuální život zpestřit, protože kromě nástupu rychlé erekce a delší výdrži poskytují silnější prožitek. Mezi látky, které v takových produktech najdete patří:

  • L-Arginin – podporuje spermatogenezi a erekci.
  • Kotvičník zemní – normální funkce pohlavních orgánů, regulace hormonální aktivity u mužů i žen.
  • Maca – podpora sexuality, erekce, kvality spermií, zvyšování plodnosti, podpora ovulace, libida i plodnosti u žen.
  • Ženšen – tato přírodní viagra zvyšuje touhu i sexuální výkonnost, zlepšuje reprodukční schopnosti, zintenzivňuje orgasmus.
  • Ashwagandha – podporuje libido, požitek z aktu, zlepšuje množství a zdraví spermií.

Tyto látky obsahují doplňky stravy buďto jednotlivě nebo kombinací a jsou dostupné jak volně prodejné v lékárně, tak na e-shopech. Některé produkty jsou určeny přímo mužům či ženám, jiné můžete užívat oba. Hodí se pro mladší ročníky, ale ocení je především sugar daddy nebo aktivní ženy v pokročilejším věku.

💡 Tip: Mezi nejlépe hodnocený přípravek na podporu erekce pro muže patří Clavin.

Další zajímavé články

Žij úspěšně nové logo

Jak uspět v době internetu v životě i podnikání.

Copyright © 2024 | ŽijÚspěšně.cz